2

@FcPortoFan1999 żeby nie tracić czasu na odwrócenie losów spotkania . Bardzo mądra decyzja

0

@Rudy432 czyli jednak Pudzian atut ma . To tak jakby napisać po za tym że Messi jest dobry z pilka przy nodze to nie ma żadnych atutów

0

@Sulimo to dopłacaj i zabierz też siebie , Busi to legenda i proszę o szacunek

1

Kończy się pewien etap i w przeciwieństwie do innych( hejterow) napisze krótko Busi zawsze będzie wielki .

0

@Criss18Barca tak jest dla zwykłych kibiców a dla znawców będzie inaczej. Polecam foottruck i wywiad z papszunem trenerem rakowa jak mówi że po przegranym meczu można chwalić a po wygranym ganić ale tak jak mówię on się zna i wie co ocenia

0

@kulek22 krychowiak miał 35,20 dlatego nie ma go na liście

0

@AllBundy moja znajoma też tak miała i konta nie była wstanie odzyskać

0

@Crystal37 świata może wygrywać a LM może wygrać ale oby nie w Paryżu

0

@draxidox po pierwsze jest czwartek po drugie pociągiem lepiej bo można łyknąć

0

@MESSIah16 dalej Bono

0

@Kszysiek7 nie prawda a głupota

0

@Kszysiek7 lepiej zamilcz na wieki jak masz takie bzdety pisać

0

@Ali3231 i bardzo dobrze niech kupują koty w worku i dzieci a zabraknie im na piłkarzy haha

0

@Lucassito hmm to teraz może kupujmy królów strzelców z Argentyny Brazyli Chile Peru kolimbii itp. Na jakim trzeba być nie mądrym żeby nie kupować króla strzelców

8

@Lucassito teraz to każdy jest mądry i wolałby alvareza ale jak wtedy przyszło by płacić 20 mln za niego to byłaby gadka że "no name" i takie pieniądze haha . Tacy wszyscy są mądrzy.

1

@AlexDark00 ale nie jest powiedziane ze ferran taki nie będzie

0

@El dominatore pewnie tak bo jakby chcieli dawać kontrakty wszystkim to byśmy mieli z 40 zawodników w pierwszym zespole więc muszą dobrze to przemyśleć

0

@MesQueUnClub_87 a powiem Ci że nie jestem w temacie bo ani nie czytam ani nie słucham nic o polityce bo tylko się kłócą wyzywają i oskarżają wszyscy więc mam to gdzieś

0

@gumaz dla mnie to bez różnicy wszyscy i tak to złodzieje i kłamcy

2

@barcanawieki to byłby bardzo dobry ruch z każdej strony

0

@panczo dobrze mówisz trochę się pospieszyliśmy bo byli przestraszeni że griz wróci do nich a ja zawsze powtarzałem że jak wróci to na pewno chętny się znajdzie i Atletico byłoby osłabione

0

@cris2706 jakby węgiel był w cenie takiej jakiej był to pewnie byłoby lepiej ale skoro ja za tonę muszę dać tyle co jeszcze 2 lata temu kupowałem 4 tony o czym my mówimy? Ludzie wrzucają wszystko Tylko po to żeby mieć ciepło. Myślisz że oni wrzucają bo mają w nosie powietrze . Oni mają w nosie twoje spacery a chcą mieć ciepło w domu . Pomyśl czasami w drugą stronę że ludzi nie stać na opał

1

@Kapitan hawk a widzisz jednak są w półfinale a cały czas ich skreślali . Piłka jest piękna więc czeka nas dobry mecz i oby wygrała chorwacja albo Maroko w finale

1

@Awtameok_Klana a tyle było płaczu jak my gramy

0

@FcPortoFan1999 niech dłużej siedzi w totkach to na pewno coś wygra

1

@Kapitan hawk skąd już ta pewność że Francja w finale ?

0

@Cotutajsiedzieje bardzo dobrze zrobił jak go nie lubię tak w takim momencie miał prawo tego fana nie powinno tam być

0

@MESSIah16 finał Chorwacja Maroko ale byłoby pięknie

1

@Farsyfan33 postawił 100mln na awans Maroko w tym meczu i wie że zarobił kupę hajsu

0

Kibicuje Chorwacji bo mam dobre wspomnienia z wakacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?