Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 żeby nie tracić czasu na odwrócenie losów spotkania . Bardzo mądra decyzja
0
@Rudy432 czyli jednak Pudzian atut ma . To tak jakby napisać po za tym że Messi jest dobry z pilka przy nodze to nie ma żadnych atutów
0
@Sulimo to dopłacaj i zabierz też siebie , Busi to legenda i proszę o szacunek
1
Kończy się pewien etap i w przeciwieństwie do innych( hejterow) napisze krótko Busi zawsze będzie wielki .
0
@Criss18Barca tak jest dla zwykłych kibiców a dla znawców będzie inaczej. Polecam foottruck i wywiad z papszunem trenerem rakowa jak mówi że po przegranym meczu można chwalić a po wygranym ganić ale tak jak mówię on się zna i wie co ocenia
0
@kulek22 krychowiak miał 35,20 dlatego nie ma go na liście
0
@AllBundy moja znajoma też tak miała i konta nie była wstanie odzyskać
0
@Crystal37 świata może wygrywać a LM może wygrać ale oby nie w Paryżu
0
@draxidox po pierwsze jest czwartek po drugie pociągiem lepiej bo można łyknąć
0
@MESSIah16 dalej Bono
0
@Kszysiek7 nie prawda a głupota
0
@Kszysiek7 lepiej zamilcz na wieki jak masz takie bzdety pisać
0
@Ali3231 i bardzo dobrze niech kupują koty w worku i dzieci a zabraknie im na piłkarzy haha
0
@Lucassito hmm to teraz może kupujmy królów strzelców z Argentyny Brazyli Chile Peru kolimbii itp. Na jakim trzeba być nie mądrym żeby nie kupować króla strzelców
8
@Lucassito teraz to każdy jest mądry i wolałby alvareza ale jak wtedy przyszło by płacić 20 mln za niego to byłaby gadka że "no name" i takie pieniądze haha . Tacy wszyscy są mądrzy.
1
@AlexDark00 ale nie jest powiedziane ze ferran taki nie będzie
0
@El dominatore pewnie tak bo jakby chcieli dawać kontrakty wszystkim to byśmy mieli z 40 zawodników w pierwszym zespole więc muszą dobrze to przemyśleć
0
@MesQueUnClub_87 a powiem Ci że nie jestem w temacie bo ani nie czytam ani nie słucham nic o polityce bo tylko się kłócą wyzywają i oskarżają wszyscy więc mam to gdzieś
0
@gumaz dla mnie to bez różnicy wszyscy i tak to złodzieje i kłamcy
2
@barcanawieki to byłby bardzo dobry ruch z każdej strony
0
@panczo dobrze mówisz trochę się pospieszyliśmy bo byli przestraszeni że griz wróci do nich a ja zawsze powtarzałem że jak wróci to na pewno chętny się znajdzie i Atletico byłoby osłabione
0
@cris2706 jakby węgiel był w cenie takiej jakiej był to pewnie byłoby lepiej ale skoro ja za tonę muszę dać tyle co jeszcze 2 lata temu kupowałem 4 tony o czym my mówimy? Ludzie wrzucają wszystko Tylko po to żeby mieć ciepło. Myślisz że oni wrzucają bo mają w nosie powietrze . Oni mają w nosie twoje spacery a chcą mieć ciepło w domu . Pomyśl czasami w drugą stronę że ludzi nie stać na opał
1
@Kapitan hawk a widzisz jednak są w półfinale a cały czas ich skreślali . Piłka jest piękna więc czeka nas dobry mecz i oby wygrała chorwacja albo Maroko w finale
1
@Awtameok_Klana a tyle było płaczu jak my gramy
0
@FcPortoFan1999 niech dłużej siedzi w totkach to na pewno coś wygra
1
@Kapitan hawk skąd już ta pewność że Francja w finale ?
0
@Cotutajsiedzieje bardzo dobrze zrobił jak go nie lubię tak w takim momencie miał prawo tego fana nie powinno tam być
0
@MESSIah16 finał Chorwacja Maroko ale byłoby pięknie
1
@Farsyfan33 postawił 100mln na awans Maroko w tym meczu i wie że zarobił kupę hajsu
0
Kibicuje Chorwacji bo mam dobre wspomnienia z wakacji