0

@masq zrób to w sobotę lub niedzielę będzie mniej problemu

0

@Kalipso każdy trener bierze takiego zawodnika jaki jest mu potrzebny

0

Żabojady pomoc słaba

0

@norbi77 wskazywał kogo chciał rozmawiał z trenerem i nikt nie powinien się w to wtrącać

0

@damianex10 @joloskyy dziękuję bardzo za wytłumaczenie

0

@Zoker nie podasz mu ręki jeżeli jest chamski ??? Jak tak można się zachować przecież to nie jest fair play upominasz innych a sam źle się zachowujesz

0

@talizmo grałeś kiedyś w piłkę ??? To są emocje jest dużo piłkarzy którzy są spokojni ale jak wchodzą na stadion to stają się zupełnie kim innym a po meczu rozmawiają z osobą która obrazili czy sfaulowali ostro .

0

Czy ktoś może mi wytłumacz dlaczego Polki w ręczną odpadły??? Mamy tyle samo pkt bilans brakowy lepszy a jesteśmy na ostatnim miejscu

0

@sylweste.r ciężko to stwierdzić nawet pique go pytał co on widział

5

@Kismeth tu nie na co bronić on patrzył tylko żeby wskoczyć w przeciwnika a gdybanie jest bezsensu bo nikt go nie zmuszał to skakania

0

@AmigoBlancos jeżeli wygramy wszystko do kwietnia to spokojnie mogę przyjąć porażkę w el classico

0

@Barca1992 żaden urlop ja bym wziął go na porządny trening w dniu meczu to raz . A dwa za dwie żółte kartki pauza jest jeden mecz

1

Moje pytanie czy przy golu dla osasuny był rzut rożny??? No cofałem te powtórki i ani razu nie zobaczyłem żeby ktoś z Barcy dotknął piłki i wydaje mi się że nawet ter stegen wziął piłkę i chciał rozpoczynać od bramki

0

@Objectivo jakby grali dobrze cały mecz to by om sędzia nie przeszkodził hahahaha

0

O w realu szczur out i ten kaskiem na głowie in

0

@KacperVEB możesz częściej???

1

Dynie tej słabszej części Madrytu co na Santiago kopie widzę się grzeją

0

@matirix20 bo gavi się nie kłóci o symulki tylko o swoją agresję że gra przeciwko panienkom

0

@Klaudiaa8 No facjata nie wyjściowa to fakt

2

@AllBundy to tak samo jak ty tutaj o te 3 czy 4 lata haha

0

@Bartex1981 przestań!!! A tak nie jest ? Dla ciebie to jeden z łatwiejszych?

0

@Bartex1981 nie doczytałem do końca bo to brednie . W którym miejscu on mówi że siw boi ??? Powiedział tylko ze to najtrudniejszy rywal i też tak twierdzę.

1

@Kidd ale nie na kieszeń normalnych ludzi hehe

1

99% śmieje się z Setiena ale jakby wpuścił ich na trening to jedyne co by potrafili to ustawic 11x11 i giera tacy znawcy

0

@Atencjuszek chyba Ty

0

@Nano22 na pewno lepszy i nie mówię tego jako kibic Barcy tylko ogólnie

0

@AlexDark00 wiem wiem tylko pisze ogólnie bo różne komentarze są

0

@GeneralXavi już po pierwszym zdaniu ban do końca życia

0

@Encore dla mnie na równi jest legenda tak samo jak Messi Puyol Roamrio Rivaldo Roni Stoichkov Maradona Boski Johan i wielu innych

3

@Barca1992 czyli jesteś Świeżak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?