Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq zrób to w sobotę lub niedzielę będzie mniej problemu
0
@Kalipso każdy trener bierze takiego zawodnika jaki jest mu potrzebny
0
Żabojady pomoc słaba
0
@norbi77 wskazywał kogo chciał rozmawiał z trenerem i nikt nie powinien się w to wtrącać
0
@damianex10 @joloskyy dziękuję bardzo za wytłumaczenie
0
@Zoker nie podasz mu ręki jeżeli jest chamski ??? Jak tak można się zachować przecież to nie jest fair play upominasz innych a sam źle się zachowujesz
0
@talizmo grałeś kiedyś w piłkę ??? To są emocje jest dużo piłkarzy którzy są spokojni ale jak wchodzą na stadion to stają się zupełnie kim innym a po meczu rozmawiają z osobą która obrazili czy sfaulowali ostro .
0
Czy ktoś może mi wytłumacz dlaczego Polki w ręczną odpadły??? Mamy tyle samo pkt bilans brakowy lepszy a jesteśmy na ostatnim miejscu
0
@sylweste.r ciężko to stwierdzić nawet pique go pytał co on widział
5
@Kismeth tu nie na co bronić on patrzył tylko żeby wskoczyć w przeciwnika a gdybanie jest bezsensu bo nikt go nie zmuszał to skakania
0
@AmigoBlancos jeżeli wygramy wszystko do kwietnia to spokojnie mogę przyjąć porażkę w el classico
0
@Barca1992 żaden urlop ja bym wziął go na porządny trening w dniu meczu to raz . A dwa za dwie żółte kartki pauza jest jeden mecz
1
Moje pytanie czy przy golu dla osasuny był rzut rożny??? No cofałem te powtórki i ani razu nie zobaczyłem żeby ktoś z Barcy dotknął piłki i wydaje mi się że nawet ter stegen wziął piłkę i chciał rozpoczynać od bramki
0
@Objectivo jakby grali dobrze cały mecz to by om sędzia nie przeszkodził hahahaha
0
O w realu szczur out i ten kaskiem na głowie in
0
@KacperVEB możesz częściej???
1
Dynie tej słabszej części Madrytu co na Santiago kopie widzę się grzeją
0
@matirix20 bo gavi się nie kłóci o symulki tylko o swoją agresję że gra przeciwko panienkom
0
@Klaudiaa8 No facjata nie wyjściowa to fakt
2
@AllBundy to tak samo jak ty tutaj o te 3 czy 4 lata haha
0
@Bartex1981 przestań!!! A tak nie jest ? Dla ciebie to jeden z łatwiejszych?
0
@Bartex1981 nie doczytałem do końca bo to brednie . W którym miejscu on mówi że siw boi ??? Powiedział tylko ze to najtrudniejszy rywal i też tak twierdzę.
1
@Kidd ale nie na kieszeń normalnych ludzi hehe
1
99% śmieje się z Setiena ale jakby wpuścił ich na trening to jedyne co by potrafili to ustawic 11x11 i giera tacy znawcy
0
@Atencjuszek chyba Ty
0
@Nano22 na pewno lepszy i nie mówię tego jako kibic Barcy tylko ogólnie
0
@AlexDark00 wiem wiem tylko pisze ogólnie bo różne komentarze są
0
@GeneralXavi już po pierwszym zdaniu ban do końca życia
0
@Encore dla mnie na równi jest legenda tak samo jak Messi Puyol Roamrio Rivaldo Roni Stoichkov Maradona Boski Johan i wielu innych
3
@Barca1992 czyli jesteś Świeżak