0

@adukla ale to niw trzeba komputerowego zdjęcia skoro uznali tzn ze oni właśnie to tak sprawdzili

2

@adukla aha czyli komputerowo sprawdzili a ty wiesz lepiej .fajny jesteś nawet jak 1mm piłki był styczny z linia to gramy dalej.

2

I co mają do powiedzenia ci od pięknej piłki??? Belgia do domu Niemcy do domu . Wolę brzydką Polskę . Vamos Polska haha

0

@Gangol nie oglądam spotkań których znam wynik więc nie wrócę do tego spotkania tak samo jak nie wracam do niczego żeby sobie przypomnieć. Okej przegrali wczoraj ale cel osiągnęli i jestem zadowolony a pilka nie takie cuda widziała dlatego tak wierzę że może stać się cud że Francuzom nic nie będzie chciało wpaść i jeszcze jedno skoro Tunezja z nimi wygrała tzn ze można ich pokonać

2

@Gangol przecież nikt cię nie zmuszał wczoraj do oglądania. A co będzie jeżeli w takim samym stylu wygramy z francja przez czysty przypadek ??? Powiesz ale frajerzy czy będziesz stękał że mogli grać ładniej ale odpaść bo lubisz oglądać piłkę i porażki? Przecież było wiadomo że wczoraj gry nie będziemy prowadzić. Co zapamiętam że pierwszy raz w moim życiu oglądając Polskę na MŚ wyszliśmy z grupy a to był nasz cel który osiągnęliśmy. Zapamiętam karne bronione przez Wojtka.

0

@Miracle_aligner wynik szans z grupy. Czyli rozumiem wolisz odpaść tak ?

0

@Gangol No Kanada faktycznie grała z Belgia fajnie z chorwacja z 25 min ale co z tego jak już jadą do domu .

1

@Deviler mnie nie interesuje czy gramy pięknie czy nie mnie jako polaka interesuje cel który jest osiągnięty. Wolisz przegrać z Francja 4:0 po pięknej grze czy wygrać 1:0 po wybijaniu piłki?

0

@kynio302 Szczęsny powiedzial że go dotknął ale nie na karnego

0

@lucca87 zawsze jest to gdyby po to jest żeby bronić

3

@Miracle_aligner widzę że ty chyba lubisz narzekać tylko a na dodatek mało się znasz bo na MŚ masz robić wynik a nie ogrywać młodych perspektywicznych bo od tego to możesz mieć eliminacje lub Ligę Narodów

1

@Pitinho Leo dzisiaj to przeciwnik . Sorry ale taki jest sport

0

Nie wiem ale ten Kamiński nie przekonuje mnie wcale

1

@AllBundy bo zrobili z niego gwiazdę a się okazuje że to przeciętniak

5

@Nano22 moje pytanie czy ktoś jest gorzej ???

0

@MESSIah16 wszyscy z lat daleko wstecz i tylko Lewuś

2

@FcPortoFan1999 Anglia USA Iran walia

0

@Pedri16Future a xavi mówił że to najtrudniejszy przeciwnik to się zrobiła nagonka na niego . Chociaż grzmot uciekł z United ze strachu

1

@karci0 jestem tego samego zdania

0

@Antimadridista_WR putin kazał im trening zrobić bo mają na wojnę zostać wysłani

2

@Nano22 ale w lidze angielskiej decydują akurat bramki więc nie w każdej lidze jest tak samo

1

@kris81 bo liczy siw bilans bramkowy

0

@SinMistico No jakby Japonia wygrała to pewnie tak by było

0

@Kamiloza91 nie będzie drugim ikerem ponieważ iker to była klasa a Tibo to zwykły najemnik który broniąc barw Atletico brzydko śpiewał na real a teraz uważa się za wielkiego madritiste . Nigdy nie będzie miał mojego szacunku . Sprzedajna pani to jest i tyle.

1

@klopx braliby wszczyscy w ciemno tylko teraz są ciężary przez Argentynę i porażkę z arabusami

0

Czesiu nie zjadł kolacji jak on przeżyje. Cóż za poświęcenie

0

Po pierwsze ta Argentyna jest słaba po drugie lepiej dla nas niech strzeli teraz jeszcze jedna przynajmniej

0

Po meczach biało czerwonych każdy mecz daje mnóstwo emocji ale tutaj też biało czerwoni grają hahaha

0

@Toretto dobrze mówisz

1

@cris2706 bo duńczyków pewnie nie zna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?