Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adukla ale to niw trzeba komputerowego zdjęcia skoro uznali tzn ze oni właśnie to tak sprawdzili
2
@adukla aha czyli komputerowo sprawdzili a ty wiesz lepiej .fajny jesteś nawet jak 1mm piłki był styczny z linia to gramy dalej.
2
I co mają do powiedzenia ci od pięknej piłki??? Belgia do domu Niemcy do domu . Wolę brzydką Polskę . Vamos Polska haha
0
@Gangol nie oglądam spotkań których znam wynik więc nie wrócę do tego spotkania tak samo jak nie wracam do niczego żeby sobie przypomnieć. Okej przegrali wczoraj ale cel osiągnęli i jestem zadowolony a pilka nie takie cuda widziała dlatego tak wierzę że może stać się cud że Francuzom nic nie będzie chciało wpaść i jeszcze jedno skoro Tunezja z nimi wygrała tzn ze można ich pokonać
2
@Gangol przecież nikt cię nie zmuszał wczoraj do oglądania. A co będzie jeżeli w takim samym stylu wygramy z francja przez czysty przypadek ??? Powiesz ale frajerzy czy będziesz stękał że mogli grać ładniej ale odpaść bo lubisz oglądać piłkę i porażki? Przecież było wiadomo że wczoraj gry nie będziemy prowadzić. Co zapamiętam że pierwszy raz w moim życiu oglądając Polskę na MŚ wyszliśmy z grupy a to był nasz cel który osiągnęliśmy. Zapamiętam karne bronione przez Wojtka.
0
@Miracle_aligner wynik szans z grupy. Czyli rozumiem wolisz odpaść tak ?
0
@Gangol No Kanada faktycznie grała z Belgia fajnie z chorwacja z 25 min ale co z tego jak już jadą do domu .
1
@Deviler mnie nie interesuje czy gramy pięknie czy nie mnie jako polaka interesuje cel który jest osiągnięty. Wolisz przegrać z Francja 4:0 po pięknej grze czy wygrać 1:0 po wybijaniu piłki?
0
@kynio302 Szczęsny powiedzial że go dotknął ale nie na karnego
0
@lucca87 zawsze jest to gdyby po to jest żeby bronić
3
@Miracle_aligner widzę że ty chyba lubisz narzekać tylko a na dodatek mało się znasz bo na MŚ masz robić wynik a nie ogrywać młodych perspektywicznych bo od tego to możesz mieć eliminacje lub Ligę Narodów
1
@Pitinho Leo dzisiaj to przeciwnik . Sorry ale taki jest sport
0
Nie wiem ale ten Kamiński nie przekonuje mnie wcale
1
@AllBundy bo zrobili z niego gwiazdę a się okazuje że to przeciętniak
5
@Nano22 moje pytanie czy ktoś jest gorzej ???
0
@MESSIah16 wszyscy z lat daleko wstecz i tylko Lewuś
2
@FcPortoFan1999 Anglia USA Iran walia
0
@Pedri16Future a xavi mówił że to najtrudniejszy przeciwnik to się zrobiła nagonka na niego . Chociaż grzmot uciekł z United ze strachu
1
@karci0 jestem tego samego zdania
0
@Antimadridista_WR putin kazał im trening zrobić bo mają na wojnę zostać wysłani
2
@Nano22 ale w lidze angielskiej decydują akurat bramki więc nie w każdej lidze jest tak samo
1
@kris81 bo liczy siw bilans bramkowy
0
@SinMistico No jakby Japonia wygrała to pewnie tak by było
0
@Kamiloza91 nie będzie drugim ikerem ponieważ iker to była klasa a Tibo to zwykły najemnik który broniąc barw Atletico brzydko śpiewał na real a teraz uważa się za wielkiego madritiste . Nigdy nie będzie miał mojego szacunku . Sprzedajna pani to jest i tyle.
1
@klopx braliby wszczyscy w ciemno tylko teraz są ciężary przez Argentynę i porażkę z arabusami
0
Czesiu nie zjadł kolacji jak on przeżyje. Cóż za poświęcenie
0
Po pierwsze ta Argentyna jest słaba po drugie lepiej dla nas niech strzeli teraz jeszcze jedna przynajmniej
0
Po meczach biało czerwonych każdy mecz daje mnóstwo emocji ale tutaj też biało czerwoni grają hahaha
0
@Toretto dobrze mówisz
1
@cris2706 bo duńczyków pewnie nie zna