0

@AmigoBlancos ja poproszę do końca listopada a że dzisiaj jest poerwszy to masz wyzwanie

0

@FCB_dimiC nigdy tego nie zrozumiem może ja nie jestem kibicem tylko fanatykiem ;-)

0

@Destroyer_of_Worlds dla mnie nigdy nie można odpuszczać a każdy kto pisze ze można nie powinien nazywać się kibicem Barcy

1

@Kwiatek67 jak Leo sobie chce wygrywać to niech zmieni zespół bo w Paryż ma cały czas przegrywać czy z nim czy bez niego

0

@MrPGG odpowiem tak marek wygląda normalnie dwa Robercik ma przerąbane bo każdy się baby pozbył a Ania trzyma Robercika krótko hahaha

0

@Patrykl145 postawil przecież całą kasę jaką zarobił ze jako pierwsi stracą gola i ma wygrana

1

@mrboom No ale je śmigam bez ćwiczeń jakbym ćwiczył to chyba w stringach samych hahahaah

1

@mrboom ja dołożyłem jeszcze krótkie spodenki

1

@wasacz zawsze tak jest na Valencii zawsze leci z trybun

0

@AmigoBlancos karma dla wszystkich twoich amigosow

0

@wasacz nie każdy bo ja nie gdybam

1

@AmigoBlancos szkoda ze nikogo to tutaj nie interesuje. Możesz to napisać na białej ale tam widać chyba ciebie nikt nie słucha skoro trujesz tutaj

1

@wasacz gdyby nie wszystko to nawet na mecz byśmy nie wyszli

5

@AmigoBlancos powiem ci tak jak to mówią realowcy trzeba było grać i strzelać to by nie było gry na czas buhahahahaha karma

0

@LS chyba ty ja białych nie oglądam

0

Piękny mecz wczoraj ależ my mamy mental zwycięzców yupiii

0

@LS jakoś białym się fart nie kończy

1

@AmigoBlancos No właśnie gdyby ale określiłeś ich idealnie

0

@Volk tak było pamiętam to i od 80 min liczyłem że w 90 strzelimy i nam się udało

5

Takie mecze mamy poprostu wygrywać i nie ważne w jakim stylu . Na koniec seznikt nie będzie pamiętał stylu tylko wynik

0

@VegetaPolska nie przesadzaj wcale nie było takie ostre i tu nie mówię jako kibic Barcy tylko obiektywnie tylko żółta

0

@VegetaPolska na pewno nie czerwona ponieważ Alba był w pobliżu

1

@Pawel13sz i co z tego że niw musiał strzał z dystansu to strzał z dystansu . Nie było mowy o celnym a jeżeli będą próby to w końcu będzie celny

0

Ej najlepsi trenerzy La Rambli ? Xavi out ???

1

@Herbert aaa dobra teraz już pokojarzylem dzięki

1

@Kszysiek7 dlatego trzeba dać mu czas a nie zwalniać po 3 miesiącach pracy z zespołem. Zeszłego sezonu nie liczę bo dostał teraz dużo nowych pilkarzy

1

@Mixtape nie z mocnymi tylko z nami

0

@Herbert nie pamiętam

2

@Doren01 dokładnie o są szarym końcu w tabeli wiec nasuwa się jedno pytanie po co co zagraniczniaki? @wlodek54 o widać odrazu efekty

0

@gaucho104 to lepiej zagrać mocnym składem w sobotę a Pilzno odpuścić bo tam i tak nic się nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?