Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos ja poproszę do końca listopada a że dzisiaj jest poerwszy to masz wyzwanie
0
@FCB_dimiC nigdy tego nie zrozumiem może ja nie jestem kibicem tylko fanatykiem ;-)
0
@Destroyer_of_Worlds dla mnie nigdy nie można odpuszczać a każdy kto pisze ze można nie powinien nazywać się kibicem Barcy
1
@Kwiatek67 jak Leo sobie chce wygrywać to niech zmieni zespół bo w Paryż ma cały czas przegrywać czy z nim czy bez niego
0
@MrPGG odpowiem tak marek wygląda normalnie dwa Robercik ma przerąbane bo każdy się baby pozbył a Ania trzyma Robercika krótko hahaha
0
@Patrykl145 postawil przecież całą kasę jaką zarobił ze jako pierwsi stracą gola i ma wygrana
1
@mrboom No ale je śmigam bez ćwiczeń jakbym ćwiczył to chyba w stringach samych hahahaah
1
@mrboom ja dołożyłem jeszcze krótkie spodenki
1
@wasacz zawsze tak jest na Valencii zawsze leci z trybun
0
@AmigoBlancos karma dla wszystkich twoich amigosow
0
@wasacz nie każdy bo ja nie gdybam
1
@AmigoBlancos szkoda ze nikogo to tutaj nie interesuje. Możesz to napisać na białej ale tam widać chyba ciebie nikt nie słucha skoro trujesz tutaj
1
@wasacz gdyby nie wszystko to nawet na mecz byśmy nie wyszli
5
@AmigoBlancos powiem ci tak jak to mówią realowcy trzeba było grać i strzelać to by nie było gry na czas buhahahahaha karma
0
@LS chyba ty ja białych nie oglądam
0
Piękny mecz wczoraj ależ my mamy mental zwycięzców yupiii
0
@LS jakoś białym się fart nie kończy
1
@AmigoBlancos No właśnie gdyby ale określiłeś ich idealnie
0
@Volk tak było pamiętam to i od 80 min liczyłem że w 90 strzelimy i nam się udało
5
Takie mecze mamy poprostu wygrywać i nie ważne w jakim stylu . Na koniec seznikt nie będzie pamiętał stylu tylko wynik
0
@VegetaPolska nie przesadzaj wcale nie było takie ostre i tu nie mówię jako kibic Barcy tylko obiektywnie tylko żółta
0
@VegetaPolska na pewno nie czerwona ponieważ Alba był w pobliżu
1
@Pawel13sz i co z tego że niw musiał strzał z dystansu to strzał z dystansu . Nie było mowy o celnym a jeżeli będą próby to w końcu będzie celny
0
Ej najlepsi trenerzy La Rambli ? Xavi out ???
1
@Herbert aaa dobra teraz już pokojarzylem dzięki
1
@Kszysiek7 dlatego trzeba dać mu czas a nie zwalniać po 3 miesiącach pracy z zespołem. Zeszłego sezonu nie liczę bo dostał teraz dużo nowych pilkarzy
1
@Mixtape nie z mocnymi tylko z nami
0
@Herbert nie pamiętam
2
@Doren01 dokładnie o są szarym końcu w tabeli wiec nasuwa się jedno pytanie po co co zagraniczniaki? @wlodek54 o widać odrazu efekty
0
@gaucho104 to lepiej zagrać mocnym składem w sobotę a Pilzno odpuścić bo tam i tak nic się nie zmieni