6

Popłakałem się i tyle i wcale się tego nie wstydzę.

1

@Ksavix Mascherano dostał karnego na kolejnego gola to raz dwa pique sam pokazał na Lewgo żeby strzelał trzy to nie zabawa tylko mają wygrywać i to się liczy

0

@Atencjuszek na pewno nie półka niżej

3

@Gall dokładnie najpierw płyta i wszystko co idzie na nią a później reszta

3

@clyde przecież tam każdy jest upośledzony

0

@Alan_fcbfan No ileż można wiadomo że w końcu nie strzelą

0

@jakub1906 ter Stegen Lewy Dembele Pedri

0

@Volk wiem że to nie ten sam poziom ale też bardzo lubiłem jak mnie wyzywali i gwizdali jak grałem a ja ich podburzalem tylko ja miałem gorzej bo ja z boiska musiałem do autobusu przejść a on poprostu mógł wyjechać

0

@FabianMrozek to jak cie odnaleźć??? Może byłeś tylko stażu tam ???

0

@Danny Gaucho ten Fabian to bramkarz a ten to niby asystent więc raczej więcej lat musiałby mieć przynajmniej o 10

1

@Striker jakby nie wyszli poziom naszej ligi jest taki że nawet Villarreal B powinien z nami wygrać

0

@noface już nie jeden 15 latek był gwiazda a kończył w 3 lidze także nie napalam się za 60 mln niech idzie do realu proszę bardzo

0

@xavi890 co ty brałeś mógłbym się zapytać. Jak możesz dostać wypłatę za okres w którym cię nie ma ??? On się zrzeka sam dla siebie . On nie idzie klubowi na rękę tylko ma ochotę skończyć z graniem z codziennym przychodzeniem na treningi . Mógłby siedzieć oczywiście ale wiąże się to z tym że codziennie ma być dostępny a widocznie ma dość i dlatego klub nie jest mu nic winny za przyszłe 1,5 roku kontraktu .

7

Śmieszy mnie to Pique zrzeka się kasy za ostatnie 1,5 roku kontraktu . Jak się zrzeka przecież to normalne odchodzi od pracodawcy to nie ma kasy . Totakja bym miał umowę chciał odejść kazał szefowi sobie zapłacić hahaha

0

@VamosVamos ja tam nie wiem mi jest poprostu smutno nie liczą się dla mnie pieniądze

1

@VamosVamos ty sie cieszysz ? Ja jestem smutny bo to nasza legenda

1

@okiemtypera_lucaxx95 a dlaczego Busi czy Alba a nawet Pique mogę nie skończyć z mistrzostwem La ligi ??? Po pique to LE już nie zdobędzie ani PK i Superpucharu

0

@wasacz ale on gra ostatni mecz w sobotę na camp nou a później jeszcze zagra chyba z Osasuna

0

@Sewren122 dlaczego w niewłaściwy???

1

@Misugi14 ja nigdy nie powiem złego słowa na piłkarza Barcy za to jak gra . Każdy tam się stara na maksa

20

Smutno mi . Widać było że Geri jest przybity musiało to w nim siedzieć. Szkoda ze mecz z Espanyolem nie będzie jego ostatnim bo pewnie tak by się spiął że z brameczką by skończył.

2

Czyli po Laporcie nowy prezydent już jest

0

@masik86 No właśnie nie wiem czy tylko nie obniżyli ceny zostawiając dalej ten procent spotkań . Ciężko powiedzieć ale na bank i tak teraz będą kombinować

0

@Firestone czy ja wiem lepiej iść do byle jakiej pracy i szukać odpowiedniej

0

@MesQueUnClub_87 kounde musi grać z araujo w środku to jest poezja

0

@Firestone dlatego nie opłaca się studiować

2

Atletico musi sprzedać więc co ?teraz nawet już za griza 20 mln nie dadzą haha

0

@Hosh to zapytaj tego co również nie posiada czy zna kogoś kto może też nie posiada

0

@Benz trochę przestrasony że musiał grać

0

@Bisz skutecznością? Strzelili 4 bramki wczoraj więc nie wiem po co się czepiasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?