Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to teraz kibice z Maroka powinni powiedzieć że bezsensu taka gra tylko się bronili wybijali piłki lepiej było opdasc niż z taką grą przejść do półfinału hahaha
0
@Matheu12 nie przesadzaj bo kartek dał dużo i sędziuje moim zdaniem poprawnie. Czepiasz się bo to modne
0
@Barca1992 co zrobił??? Bo jakoś nie mogę skojarzyć?
0
Ja tam kibicuje naszym Depayom i De Jongom .
0
@SinMistico pezzela zachował się jak amator
0
@Matheu12 czekaj czekaj co on zrobił złego?
0
@Nano22 to że na trybunach jest komplet na tak małym stadionie to żadne osiągnięcie. Ja bym chodził na mecze swojej drużyny nawet jakby dostawali w pałe wszystko ale nikt mi nie wmówi że byłbym zadowolony bo ładnie grają
0
@HarveySpecter to dla ciebie fajnie się oglądało bo nie jesteś ich kibicem nie przychodzisz na stadion . Jestem pewny że ci co są na miejscu wola wygrać 1:0 brzydko i utrzymać zespół w lidze
1
@Lucerfi a ja wolę skuteczny futbol i mistrzostwo świata
0
@Kismeth jak może dostaowac kasę za kontrakt skoro odszedł??? To ja odchodzę z pracy a będą mi płacić hahaha
0
@HarveySpecter kategoria D to chyba nie zdolny do służby w czasie pokoju ale w czasie wojny niestety do wojska
0
@HarveySpecter podam przykład kolega ma biznes jest mechanikiem jest tam sam jest jedynym żywicielem rodziny a i tak mimo odwołań próśb musiał iść na 10 dni ale nie wiem jak mu zapłacili czy najniższa krajowa czy średnia jego zarobków dziennych
0
@kejdzi co jak co ale CR karne biję bardzo dobrze bo nie kalkuluje tylko mocn biję i dosyć wysyko żeby bramkarz nie mógł jej sięgnąć
0
@vegeta10 nie obchodzi mnie ile dostaną piłkarze bo moje zdanie jest takie że każdy z nas mógł zostać piłkarzem nikt nikomu nie bronił i by sobie teraz dzielił kasę
0
O co chodzi że trener Ronaldo wie co on zrobił?
1
@Worny puścił bramkę to do zmiany
0
@mekston więc czas to zmienić. My też nigdy z Niemcami nie wygraliśmy aż w końcu wygraliśmy haha
1
@jacob345 a ja Pana Darka bardzo lubię. To jest głos który kojarzę od swojego dzieciństwa spotkan Widzewa i Legii w LM
0
@kamilop łańcuch odcinał mu powietrze wiec spokojnie
0
Czy serial Piłkarze na podsłuchu jest tylko C+ online?
0
@Kgorecki2500 No raczej ciężko było sie pomylić w fazie pucharowej teraz
1
@GeneralXavi na to pytanie nie jest nikt w stanie odpowiedzieć
1
@shahman gruby na bramkę . Kto się zgłasza
0
@Bartula por que ?
4
@A4ron dlaczego czekali aż je ściągnie zamiast kazać mu zejść i niech sobie sciaga
0
@Faro czyli rozumiem nie oglądasz?
0
@Ptasior jak za tysiaka masz 200zl do przodu . Jak się nie opłaca???
1
Zaraz się obudzą fachowcy od pięknej gry . Polacy nie ważne w jakim stylu ważne żeby do ćwierćfinału.
2
@MESSIah16 a ja jestem za Australią m wspieram słabszych
0
@Vintee bo go stać na tłumacza i wcale nie musi mu się chcieć uczyć proste.