1

No to teraz kibice z Maroka powinni powiedzieć że bezsensu taka gra tylko się bronili wybijali piłki lepiej było opdasc niż z taką grą przejść do półfinału hahaha

0

@Matheu12 nie przesadzaj bo kartek dał dużo i sędziuje moim zdaniem poprawnie. Czepiasz się bo to modne

0

@Barca1992 co zrobił??? Bo jakoś nie mogę skojarzyć?

0

Ja tam kibicuje naszym Depayom i De Jongom .

0

@SinMistico pezzela zachował się jak amator

0

@Matheu12 czekaj czekaj co on zrobił złego?

0

@Nano22 to że na trybunach jest komplet na tak małym stadionie to żadne osiągnięcie. Ja bym chodził na mecze swojej drużyny nawet jakby dostawali w pałe wszystko ale nikt mi nie wmówi że byłbym zadowolony bo ładnie grają

0

@HarveySpecter to dla ciebie fajnie się oglądało bo nie jesteś ich kibicem nie przychodzisz na stadion . Jestem pewny że ci co są na miejscu wola wygrać 1:0 brzydko i utrzymać zespół w lidze

1

@Lucerfi a ja wolę skuteczny futbol i mistrzostwo świata

0

@Kismeth jak może dostaowac kasę za kontrakt skoro odszedł??? To ja odchodzę z pracy a będą mi płacić hahaha

0

@HarveySpecter kategoria D to chyba nie zdolny do służby w czasie pokoju ale w czasie wojny niestety do wojska

0

@HarveySpecter podam przykład kolega ma biznes jest mechanikiem jest tam sam jest jedynym żywicielem rodziny a i tak mimo odwołań próśb musiał iść na 10 dni ale nie wiem jak mu zapłacili czy najniższa krajowa czy średnia jego zarobków dziennych

0

@kejdzi co jak co ale CR karne biję bardzo dobrze bo nie kalkuluje tylko mocn biję i dosyć wysyko żeby bramkarz nie mógł jej sięgnąć

0

@vegeta10 nie obchodzi mnie ile dostaną piłkarze bo moje zdanie jest takie że każdy z nas mógł zostać piłkarzem nikt nikomu nie bronił i by sobie teraz dzielił kasę

0

O co chodzi że trener Ronaldo wie co on zrobił?

1

@Worny puścił bramkę to do zmiany

0

@mekston więc czas to zmienić. My też nigdy z Niemcami nie wygraliśmy aż w końcu wygraliśmy haha

1

@jacob345 a ja Pana Darka bardzo lubię. To jest głos który kojarzę od swojego dzieciństwa spotkan Widzewa i Legii w LM

0

@kamilop łańcuch odcinał mu powietrze wiec spokojnie

0

Czy serial Piłkarze na podsłuchu jest tylko C+ online?

0

@Kgorecki2500 No raczej ciężko było sie pomylić w fazie pucharowej teraz

1

@GeneralXavi na to pytanie nie jest nikt w stanie odpowiedzieć

1

@shahman gruby na bramkę . Kto się zgłasza

0

@Bartula por que ?

4

@A4ron dlaczego czekali aż je ściągnie zamiast kazać mu zejść i niech sobie sciaga

0

@Faro czyli rozumiem nie oglądasz?

0

@Ptasior jak za tysiaka masz 200zl do przodu . Jak się nie opłaca???

1

Zaraz się obudzą fachowcy od pięknej gry . Polacy nie ważne w jakim stylu ważne żeby do ćwierćfinału.

2

@MESSIah16 a ja jestem za Australią m wspieram słabszych

0

@Vintee bo go stać na tłumacza i wcale nie musi mu się chcieć uczyć proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?