1

@Czarny_ck jedna niespodzianka będzie na bank i real Madryt przejdzie dalej

0

@Pawci023x ja zajęty singiel

1

@_Adek_02_ a co ma prezydent USA do tego ?

1

Ja jeszcze przed mundialem mówiłem że popełniamy błąd bo nawet jakby wrócił to spokojnie można było go sprzedać za wiecej a nawet jak za tyle samo to nie do bezpośredniego rywala

7

@RonnieVEB tak rada jest jedna bądź sobą bo później wychodzą kwasy . Ja też kiedyś leciałem do laski( teraz to moja żona) wziąłem kumpli na imprezę żeby było raźniej puścili mnie przodem zamknęli drzwi za mną i się wrócili do domu tak mnie załatwili mamy teraz z tego bekę nawet po 20 latach. Jestem im wdzięczny za to jak to wykombinowali. Koledzy wyżej źle radzą z setką bo może być tak wyczuje alko i powie ze pijakiem nie chce mieć nic do czynienia

0

@Encore trochę bez sensu przepis że czas z meczu z ucieka ale czas akcji nie

2

@FCBparasiempre ja kocham Barcunie już ponad 20 lat i lata koniec 90 i początek 2000 wcale nie były łatwiejsze niż teraz a ich pokochałem później przyszły sukcesy teraz kolej na ciężkie czasy po których przyjdą znowu sukcesy taki jest sport nikt nigdy nie jest na topie całe życie

1

Znając nasze szczęście w losowaniach to będzie pewnie mocny przeciwnik i to na wyjeździe jakiś real m. lub Bilbao

0

@HavertzKai o popatrz wszyscy grają co mówiłem ale masz kupę

0

@El dominatore nie wiem gdzie mam podjechać żeby Ci zrobić takiego

1

Alonso wygląda na nowego pechowca Lengleta oczywiscie tragedia , Dembek druga tragedia mnóstwo strat a coach ściąga najlepszego Pablo Torre . Why ?

0

@El dominatore trochę słabo bo nie wiem jak to użyć

0

@El dominatore ja też tylko czasami nie chcą dawać

2

@Jakchcesz gdzie takie pieniądze można wygrać jak taki mały kurs jest ?

0

@HavertzKai na wycieczkę to mogą pojechać sobie do energylandii to po pierwsze po drugie no to zobaczymy a po trzecie chyba nie siedzisz w jego gaciach żeby wiedzieć ale wątpię żeby był bardzo zestresowany

0

@HavertzKai przecież ci co grają mniej w pierwszym zespole też gdzieś muszą grać i to jest idealny moment więc Torre Kessie Garcia Bellerin Fati Memphis dzisiaj będą grać

0

A mówił że nie będzie grał już nigdzie indziej że jak Barca go odda to nawet w wieku 27 lat kończy z graniem

0

@Varezq i po co mu jeszcze 5 aut ? Nie stać go żeby sobie ściągnąć swoje 15 samochodów do tego pałacu???

0

@Lionel_Messi10 a jak już jestem ?

8

Jedno mnie zastanawia dlaczego hiszpanie negocjują w Dubaju co robić w lidze hiszpańskiej??? Nie można spotkać się w madrycie ?

8

@BARCA1899Messi jestem normalnie myślącym gościem który wie że czasy miłości do klubu się skończyły 10 lat temu

10

Crack z Rosario ma duże wymagania ? Przecież on tak kocha Barce że może za darmo grać hehe

10

@Roobo super to zrobili

0

@Kessie dobry zawodnik ale za bardzo zakochany w totkach

0

@LionelM95 to może szybciej będzie jak sam napiszesz

2

@MrPGG najlepsze jest to że ma tyle asyst a dalej nie spełnia oczekiwań co do talentu haha

3

@Donio oni w ogóle powinni mieć płacone za zwycięstwa czyli kwota stała nie za duża a jęk chcesz mieć więcej kasy to podnieś ja z boiska

0

@JohnnyBarca sprzedadzą jednego i będzie że to za mało odszedł Pique i dalej jesteśmy w czarnej . Jeśli oddamy jeszcze busiego lewgo kunde gaviego pedriego to wtedy tebas będzie dumny że realik nie będzie miał konkurenta

1

@_Adek_02_ z 10 i dalej mi się nudzi wole poleżeć

6

@Kengo bo byłeś mlodszy i dlatego ja kiedyś też inaczej do gier podchodziłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?