Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czarny_ck jedna niespodzianka będzie na bank i real Madryt przejdzie dalej
0
@Pawci023x ja zajęty singiel
1
@_Adek_02_ a co ma prezydent USA do tego ?
1
Ja jeszcze przed mundialem mówiłem że popełniamy błąd bo nawet jakby wrócił to spokojnie można było go sprzedać za wiecej a nawet jak za tyle samo to nie do bezpośredniego rywala
7
@RonnieVEB tak rada jest jedna bądź sobą bo później wychodzą kwasy . Ja też kiedyś leciałem do laski( teraz to moja żona) wziąłem kumpli na imprezę żeby było raźniej puścili mnie przodem zamknęli drzwi za mną i się wrócili do domu tak mnie załatwili mamy teraz z tego bekę nawet po 20 latach. Jestem im wdzięczny za to jak to wykombinowali. Koledzy wyżej źle radzą z setką bo może być tak wyczuje alko i powie ze pijakiem nie chce mieć nic do czynienia
0
@Encore trochę bez sensu przepis że czas z meczu z ucieka ale czas akcji nie
2
@FCBparasiempre ja kocham Barcunie już ponad 20 lat i lata koniec 90 i początek 2000 wcale nie były łatwiejsze niż teraz a ich pokochałem później przyszły sukcesy teraz kolej na ciężkie czasy po których przyjdą znowu sukcesy taki jest sport nikt nigdy nie jest na topie całe życie
1
Znając nasze szczęście w losowaniach to będzie pewnie mocny przeciwnik i to na wyjeździe jakiś real m. lub Bilbao
0
@HavertzKai o popatrz wszyscy grają co mówiłem ale masz kupę
0
@El dominatore nie wiem gdzie mam podjechać żeby Ci zrobić takiego
1
Alonso wygląda na nowego pechowca Lengleta oczywiscie tragedia , Dembek druga tragedia mnóstwo strat a coach ściąga najlepszego Pablo Torre . Why ?
0
@El dominatore trochę słabo bo nie wiem jak to użyć
0
@El dominatore ja też tylko czasami nie chcą dawać
2
@Jakchcesz gdzie takie pieniądze można wygrać jak taki mały kurs jest ?
0
@HavertzKai na wycieczkę to mogą pojechać sobie do energylandii to po pierwsze po drugie no to zobaczymy a po trzecie chyba nie siedzisz w jego gaciach żeby wiedzieć ale wątpię żeby był bardzo zestresowany
0
@HavertzKai przecież ci co grają mniej w pierwszym zespole też gdzieś muszą grać i to jest idealny moment więc Torre Kessie Garcia Bellerin Fati Memphis dzisiaj będą grać
0
A mówił że nie będzie grał już nigdzie indziej że jak Barca go odda to nawet w wieku 27 lat kończy z graniem
0
@Varezq i po co mu jeszcze 5 aut ? Nie stać go żeby sobie ściągnąć swoje 15 samochodów do tego pałacu???
0
@Lionel_Messi10 a jak już jestem ?
8
Jedno mnie zastanawia dlaczego hiszpanie negocjują w Dubaju co robić w lidze hiszpańskiej??? Nie można spotkać się w madrycie ?
8
@BARCA1899Messi jestem normalnie myślącym gościem który wie że czasy miłości do klubu się skończyły 10 lat temu
10
Crack z Rosario ma duże wymagania ? Przecież on tak kocha Barce że może za darmo grać hehe
10
@Roobo super to zrobili
0
@Kessie dobry zawodnik ale za bardzo zakochany w totkach
0
@LionelM95 to może szybciej będzie jak sam napiszesz
2
@MrPGG najlepsze jest to że ma tyle asyst a dalej nie spełnia oczekiwań co do talentu haha
3
@Donio oni w ogóle powinni mieć płacone za zwycięstwa czyli kwota stała nie za duża a jęk chcesz mieć więcej kasy to podnieś ja z boiska
0
@JohnnyBarca sprzedadzą jednego i będzie że to za mało odszedł Pique i dalej jesteśmy w czarnej . Jeśli oddamy jeszcze busiego lewgo kunde gaviego pedriego to wtedy tebas będzie dumny że realik nie będzie miał konkurenta
1
@_Adek_02_ z 10 i dalej mi się nudzi wole poleżeć
6
@Kengo bo byłeś mlodszy i dlatego ja kiedyś też inaczej do gier podchodziłem