0

@Kengo i damian suaerez a tfu

0

@suszini wcieraj cebulę i będziesz miał efekty

0

@Sewren122 powiedz czym że tak twierdzisz ?

1

Jakby Barca wzięła Haalanda do tego Gavi Pedri Balde Araujo Kounde to byłbym pewny że będziemy dominować na świecie przez kilka ładnych lat .

1

@Ronin47 nie grał bo mieliśmy xaviego inieste fabregasa

0

Większość chce balde za albe. Pamiętajcie trener musi dzielić minuty i patrzeć na kolejny pucharowy. A myślę że jeżeli podjąłby decyzję że Alba dzisiaj to balde puchar albo będzie odwrotnie.

0

@xavi890 ot powiedział co wiedział

1

@tristan87 No to albo jeden albo drugi skoro trener a wybrali trenerów

0

@cchesterr43 jaki Szymański ?

0

@El dominatore nie twierdzę że dla mnie nie jest ważny ale twierdzę że jeżeli jakiś styl prowadzi do sukcesu to mam to gdzieś bo co z twojego pięknego stylu by było jakby nie było sukcesów?byś trenera też zwalniał więc jesteś pewnie typem któremu nigdy nie dogodzisz .okej dogodzisz tylko wtedy jak jak będą wygrywać i klepać po 5:0 co mecz ale pewnie nie długo bo zaraz będziesz chciał 8:0 i powiesz co ten trener daje nic się nie rozwija hahaahahah

0

@El dominatore bo dla mnie trenera rozlicza się z wyników a nie z gracji. Skoro twoja taktyka tylko wrzutek przynosi efekty to znaczy że dobrze rozpracował przeciwnika

0

@El dominatore co nam daje jako trener ? Superpuchar Hiszpanii lidera ligi hiszpańskiej kolejne rundy pucharu króla mało? To że odpadli z LM to był przypadek bo nas dymali jak nigdy

3

@Sewren122 każdy klub jest w długach

1

Ciekawe kiedy będziemy mogli coś zrobić jak oddamy wszystkich zawodników i weźmiemy samych juniorów i wtedy będziemy mogli kupić Krychowiaka ???

0

Śmieszne jest to że puma zerwało z nim kontrakt . Jak się okaże że jest nie winny to na jego miejscu oskarżyłbym pumas haha i niech bulą

4

Powiem tak nie chce mi się wierzyć że Alves by się takich rzeczy dopuścił i jezelito jest nie prawda i to udowodnią to ta baba pójdzie siedzieć na 12 lat za zniesławienie a najlepiej do ciężkich robót żeby nie utrzymywać jej z podatków. Co sobie zarobi to sobie zje .

0

@Volk nigdy nie widziałem Javiers który drygowal z boku boiska . Na boisku jak najbardziej ale nie za linia

1

@El dominatore przesadzasz i to bardzo

0

@4Fabregas4 on już real będzie pogrążał

2

Nie lubię takich filmików. Każdego piłkarza Barca kocham i będę kibicował. Depay jest wielki .

2

@Worny zdecydowanie real u siebie

0

Powiem szczerze że już dawno chyba nie było tak znanych marek w PK na tym etapie.

0

@dafik85 tak, podobno ktoś z Madrytu był widziany w muzeum Barcy i próbował ukraść puchary

1

@Pawel13sz święte słowa. Będzie Villarreal grał pięknie a Barca z realem pięknie bo real słaby

0

@FCB24 jak gra przeciwko nam to go nie lubię ale jak upokarza real to go kocham haah

0

@Deeespacito możesz zrobić co chcesz ale na pewno na ten moment ansu nie jest lepszy . Jeden i drugi nadaje siw na ławkę akurat dzisiaj z przyczyn wiadomych ferran grał w pierwszym składzie. Chyba że ty nie rozumiesz tego kto powinien kiedy grać @Faro widziałem ale to że strzelił jedna bramkę nie znaczy że jest kozak a dwa nie statyski robią z ciebie zawodnika

2

@partymaker bo ansu to większa oferma

1

@Deeespacito ooo aaa Fati ostatnio to jest sztos .Nasz najlepszy zawodnik bym powiedział co ma piłkę to strata

0

@martool2 no to mówię związek ma go ukarać i tyle a teraz przez miesiąc będą na nim wieszać psy w gazetach necie itp.

2

Wszyscy wieszają psy na sędziach że popełnia błąd. Moje jedno pytanie czy wszystkim tym krytykom nie zdarzało się popełnić błędu nigdy w życiu? Myślę że nie ma takiej osoby. Okej powinien odcierpieć karę nie dostać premii czy odpocząć kiesiac od pracy ale ludzie dajcie mu spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?