Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo i damian suaerez a tfu
0
@suszini wcieraj cebulę i będziesz miał efekty
0
@Sewren122 powiedz czym że tak twierdzisz ?
1
Jakby Barca wzięła Haalanda do tego Gavi Pedri Balde Araujo Kounde to byłbym pewny że będziemy dominować na świecie przez kilka ładnych lat .
1
@Ronin47 nie grał bo mieliśmy xaviego inieste fabregasa
0
Większość chce balde za albe. Pamiętajcie trener musi dzielić minuty i patrzeć na kolejny pucharowy. A myślę że jeżeli podjąłby decyzję że Alba dzisiaj to balde puchar albo będzie odwrotnie.
0
@xavi890 ot powiedział co wiedział
1
@tristan87 No to albo jeden albo drugi skoro trener a wybrali trenerów
0
@cchesterr43 jaki Szymański ?
0
@El dominatore nie twierdzę że dla mnie nie jest ważny ale twierdzę że jeżeli jakiś styl prowadzi do sukcesu to mam to gdzieś bo co z twojego pięknego stylu by było jakby nie było sukcesów?byś trenera też zwalniał więc jesteś pewnie typem któremu nigdy nie dogodzisz .okej dogodzisz tylko wtedy jak jak będą wygrywać i klepać po 5:0 co mecz ale pewnie nie długo bo zaraz będziesz chciał 8:0 i powiesz co ten trener daje nic się nie rozwija hahaahahah
0
@El dominatore bo dla mnie trenera rozlicza się z wyników a nie z gracji. Skoro twoja taktyka tylko wrzutek przynosi efekty to znaczy że dobrze rozpracował przeciwnika
0
@El dominatore co nam daje jako trener ? Superpuchar Hiszpanii lidera ligi hiszpańskiej kolejne rundy pucharu króla mało? To że odpadli z LM to był przypadek bo nas dymali jak nigdy
3
@Sewren122 każdy klub jest w długach
1
Ciekawe kiedy będziemy mogli coś zrobić jak oddamy wszystkich zawodników i weźmiemy samych juniorów i wtedy będziemy mogli kupić Krychowiaka ???
0
Śmieszne jest to że puma zerwało z nim kontrakt . Jak się okaże że jest nie winny to na jego miejscu oskarżyłbym pumas haha i niech bulą
4
Powiem tak nie chce mi się wierzyć że Alves by się takich rzeczy dopuścił i jezelito jest nie prawda i to udowodnią to ta baba pójdzie siedzieć na 12 lat za zniesławienie a najlepiej do ciężkich robót żeby nie utrzymywać jej z podatków. Co sobie zarobi to sobie zje .
0
@Volk nigdy nie widziałem Javiers który drygowal z boku boiska . Na boisku jak najbardziej ale nie za linia
1
@El dominatore przesadzasz i to bardzo
0
@4Fabregas4 on już real będzie pogrążał
2
Nie lubię takich filmików. Każdego piłkarza Barca kocham i będę kibicował. Depay jest wielki .
2
@Worny zdecydowanie real u siebie
0
Powiem szczerze że już dawno chyba nie było tak znanych marek w PK na tym etapie.
0
@dafik85 tak, podobno ktoś z Madrytu był widziany w muzeum Barcy i próbował ukraść puchary
1
@Pawel13sz święte słowa. Będzie Villarreal grał pięknie a Barca z realem pięknie bo real słaby
0
@FCB24 jak gra przeciwko nam to go nie lubię ale jak upokarza real to go kocham haah
0
@Deeespacito możesz zrobić co chcesz ale na pewno na ten moment ansu nie jest lepszy . Jeden i drugi nadaje siw na ławkę akurat dzisiaj z przyczyn wiadomych ferran grał w pierwszym składzie. Chyba że ty nie rozumiesz tego kto powinien kiedy grać @Faro widziałem ale to że strzelił jedna bramkę nie znaczy że jest kozak a dwa nie statyski robią z ciebie zawodnika
2
@partymaker bo ansu to większa oferma
1
@Deeespacito ooo aaa Fati ostatnio to jest sztos .Nasz najlepszy zawodnik bym powiedział co ma piłkę to strata
0
@martool2 no to mówię związek ma go ukarać i tyle a teraz przez miesiąc będą na nim wieszać psy w gazetach necie itp.
2
Wszyscy wieszają psy na sędziach że popełnia błąd. Moje jedno pytanie czy wszystkim tym krytykom nie zdarzało się popełnić błędu nigdy w życiu? Myślę że nie ma takiej osoby. Okej powinien odcierpieć karę nie dostać premii czy odpocząć kiesiac od pracy ale ludzie dajcie mu spokój.