1

@Deviler 0.99 złoty

0

@mrboom Stać cię na lekarzy zrobisz praktycznie wszystko za kasę

7

@masq jak jest problem to mi przeszkadza kopcenie z auta dlaczego się nie przesiądziemy na konie żeby było czyste powietrze ??? Bryczką fajnie się jeździ a ludzie kombinują i w auta wsiadają. Co za świat

0

@RomanHoffer eee tam będzie kasa będzie życie nie ma kasy nie ma życia

5

Ten Kamiński to może na stype się nadaje a nie na sylwestra. Kto go tam zaprosił??? U mnie w mieście ten typ ma być w marcu jakby ktoś mi dal na to coś bilety za darmo to nawet bym nie chciał iść bo strata czasu .

0

@Chlebek23391 a dlaczego ktoś ma mieć problemy w Segunda?? Poszedł przed TV i tyle.

1

Czerwona nie ale żółta na pewno więc jego druga żółta i czerwona . Taka sytuacja ale oczywiście pół łysy nie ogarniał i żółte dawał w sytuacjach kiedy nie powinien i odwrotnie

0

@Lokoo miał wejście smoka jeszcze 3 mecze dzbanelle i będzie jeden super mecz

2

Na gorąco bardzo k.. dobrze. Mogli zamknąć mecz w pierwszej połowie to wolą klepać sobie i oszczędzać siły na sylwestra . A że bramka wpadła w końcówce to zabrakło czasu . Pytanie kiedy wrócę czasy że najpierw strzelamy 3 bramki a później klepiemy a oni strzelaja jedna i oszczędzają siły jakby mieli 12 zawodników do gry . Temat sędziego pomijam . Ciężko mi to pisać ale fati powinien wrócić do rezerw na kilka spotkań

0

@syngoku1 ale mimo wszystko czerwo mu się należało jak psu buda a jego zachowanie później budziło pewne kontrowersje

0

@Azacca a jak się zaszczepisz to też odlezysz po szczepionce . Mam gdzieś maseczki szczepienia . Wystarczyło od młodego łapać odporność i chodzić w zimie na sanki jeździć rowerem grać w piłkę i teraz żadne choroby mnie nie łapią bo jestem odporny . A teraz słychać nie idź bo mokro bo zimno nie biegaj bo się spocisz i cię owieje buhahahaha

2

@betonito narazie wygląda to tak że alvarez jest rezerwowym a 5 spotkań na MS niczego wielkiego nie pokazuje a dla przypomnienia Alvarez w reprezentacji też był zmiennikiem i tylko słaba forma Lautaro pozwoliła mu zagrać z mocarna polską

2

@Ptasior na jego miejscu wróciłbym nawet za najniższa krajowa do Sportingu nawet na ławkę

0

@Emhyr No to zobaczymy. Bo ja widzę narazie że go nie sprzedadzą

0

@Emhyr a to gratuluję nie marnuj talentu i rób kurs trenerski . Myślę że Guardiola Xavi czy Enrique mogą dużo się od ciebie nauczyć. A jeszcze się zapytam widzisz tego gościa na treningach codziennie??? Bo moje doświadczenie trenerskie i oglądanie spotkań przez 30 lat i grania w piłkę przez 15 podpowiada że nie powinno się osądzać bo w każdej chwili może odpalić jeżeli ma talent. A ja myślę że ma.

0

@waletpl zależy w jakiej jesteś akademii bo tam gdzie ja trenuje to to sprzęt akurat dzieci od nad dostają ale za treningi płacą. Powiem ci też że odszedł od nas chłopak mając 11lat (aktualnie ma 13) do Legnicy i akurat rodzice też muszą tam płacić za treningi . My trenowaliśmy go 6 lat a wychowankiem będzie Legnicy nawet jak będzie tam 2 lata . Dlatego mam gdzieś te wszystkie przepisy i nikt mi nie wmówi że jakiś zawodnik jest wychowankiem jakiegoś klubu . Teraz masz dwa przykłady Krzysztof Piątek wychowanek Lechii Dzierżoniów a tak naprawdę Niemczanki Niemcza a Lechia bogatsza kosi za niego kasę. Drugi Piotr Zieliński wychowanek Zagłębia Lubin a pierwsze kroki stawiał w Orle Ząbkowice Śląskie.

0

@Emhyr a pozwól że zapytam jesteś trener ??? Może jakimś scoutem ??? Skąd masz takie teorie żeby chłopka 22 letniego odrazu skreślać?

5

Bo go boli wielki Messi. Jego Kaka może czyścić mu buty

0

@waletpl właśnie od 12 roku życia a mój zawodnik gra w piłkę od 6 roku życia bo akademie tak przyjmują do klubu a powiem więcej w piłkę zaczynają grać mając już 4 lata więc jeżeli mój zawodnik gra od 4 roku życia do 12 w moim klubie to jest to mój wychowanek a nie jest nim od 12 roku zycia bo bogaty klub sobie go ode mnie wziął. Tak działa wasza uefa czy fifa haha.

0

@Emhyr a ja nie powiedziałem że to jest 9 bo dla mnie to skrzydłowy a nie mów mi że w tym wieku bazujesz na młodzikach i nie możesz się rozwinąć haha. Podam ci przykład xaviego w tym wieku a nawet może starszego chciano się pozbyć. A teraz odpowiedz mi jak skończyła się ta historia ?

0

@AndOne88 @waletpl niech będzie na Twoje. Tylko teraz proszę posłuchaj. Klub A przyjmuje zawodnika w wieku 6 lat szkoli przez 6 kolejnych czyli zrobił najgorsza robotę wtedy przychodzi większy klub B bierze sobie tego zawodnika trzyma go 3 lata ( ok moze nawet trzymac 10 lat) i twierdzi że to jego wychowanek. Teraz moje pytanie . Kim jest ten zawodnik dla klubu A ??? Bo według ciebie i teorii uefa nikim . Poprostu go tam nie było. Dobrze mówię?

1

@Emhyr a nie jest na wysokim skoro grał w City teraz jest w Barcelonie gra w reprezentacji??? Nie każdy będzie grał i strzelał jak Messi pamiętaj o tym

0

@The_Man No są góry ale w tych krajach też są drogi przecież z jednego końca kraju na drugi nie jedziesz dookoła gór

0

@arni72 hmm to nie jest typowy wychowanek bo jednak został ściągnięty Argentyny

1

@Emhyr bo Ferran jest dużo mlodszy niż suarez a dwa rerran to zupełnie inny zawodnik niż Suarez

0

@Pawel13sz trochę oszukana bo Kazachstan Iran byłoby szybciej

0

Neymar wie jak sobie załatwić wolne po sylwestrze.

1

@Emhyr Suarez też kiedyś miał mnóstwo a strzelał mało. Dajcie tym chłopakom trochę czasu. Cierpliwość popłaca.

1

@gilbert3 i widzisz jaki jesteś na razie to Fati jest tutaj do odstrzału tak naprawdę bo w dwa lata zagrał 10 spotkań a teraz przez pół roku jest słabiutki i to bardzo i Ferran narazie go zjada hahaha

0

@fcbfan1993 hmm który?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?