0

Tak myślę że dla nas najlepszym trenerem byłby Cholo Simeone.

0

@FanBarcYxD remis nam wystarczy 0:0

2

@DIPENNN teraz trzeba kibicować przeciwko nim żeby było łatwiej

0

@Emhyr a co to mokebe ?

0

@Aragorn33 dlatego wyjdą i go wygrają z przyzwyczajenia bo nie będą przestraszeni

0

Czesiu wie co robi swoją taktyka. Mistrzostwo świata zdobywa się obrona i czystymi kontami .

0

@WiernyKibic111 jest jest ale najlepiej jeżeli wygra dzisiaj meksyk

1

Dalej ich boli barcelona z robercikiem . A przecież mówią że jest im niepotrzebny bo mane jest bardziej mobilny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@hazo428 szansę ??? Fajna szansa siedzieć cały czas na ławce. Dla mnie tylko ściągnąć kogoś doświadczonego który będzie godził się na rolę rezerwowego i max 5 spotkań na sezon

0

@normasubiektywna kto powiedział że biwak będą go dalej obserwować ale narazie wydawanie pieniędzy po to żeby wydać jest bezsensu. To nie gra na kompie tylko życie.

3

@jeonek mogłeś się zgłosić do redakcji to byś tłumaczył lepiej na pewno . Tak wiem łatwo jest krytykować kogoś za coś co robi a krytykują najwieksze lenie .

22

Jak dobrze pójdzie to w niedzielę somsiad po meczu z Hiszpanią będzie pakował walizki

1

@FCB24 jednak biorą przykład z naszej reprezentacji a my tak narzekamy na takatyke Czesia

1

@gumaz to jest najciekawsze pytanie w historii

0

@bari_94 ale wygramy z islandia albania czy inna Litwą i większość będzie szczęśliwa

1

@Robert1603 miałem taki przypadek dzwonisz na infolinię zgłaszasz a oni ci dają do wyboru punkty w których ta szybe ci wymienia . Tylko nie wiem czy płacisz jakiś procent czy całkowicie za darmo

0

@Medium No szkoda ze te piłki to same długie były. Zero zaskoczenia. Bereś najlepszy i Szczęsny tak jak piszesz pewniak.

0

@AmigoBlancos faktycznie po pierwszym meczu jest co liczyć haha

0

@barcelonaLM może im się coś pomyliło i myślą że bronią Macierewicza

0

@Medium niby był ale jak mógł podać fo środka i wyprowadzić akcje do walnął lagę na drugą stronę boiska i nic z tego nie wyszło

0

@PatrykBarca niech się wypowiada jak pytają a on ma przemawiać na boisku swoją gra a nie wywiadami

0

@FcPortoFan1999 spokojnie jest jeszcze młody perspektywiczny Piotruś dajmy mu czas aż zacznie grać jak w Napoli

1

@Awtameok_Klana gdyby był Boruc i peszko to pewne mistrzostwo by było

0

@Sulimo jak trener już przed meczem wiedział że chce tak grać więc o czym my mówimy mając takich piłkarzy odrazu oddajemy piłkę takiemu Meksykowi zamiast ich docisnąć niech oni się boją

0

@Barcaa12 wyobraź sobie pazdanka i cr7 . I co ?? Ce erek wciągnięty był

0

@wojopancer No i my odpadniemy bo dostaniemy więcej w pałe od Argentyny

5

Najgorszy mecz do oglądania chyba na tych mistrzostwach

0

@Cotutajsiedzieje jak arabia nas stuknie to mecz o nic

1

@cris2706 po naszym oczywiście, spoko jeszcze Francuzi maja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?