Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak myślę że dla nas najlepszym trenerem byłby Cholo Simeone.
0
@FanBarcYxD remis nam wystarczy 0:0
2
@DIPENNN teraz trzeba kibicować przeciwko nim żeby było łatwiej
0
@Emhyr a co to mokebe ?
0
@Aragorn33 dlatego wyjdą i go wygrają z przyzwyczajenia bo nie będą przestraszeni
0
Czesiu wie co robi swoją taktyka. Mistrzostwo świata zdobywa się obrona i czystymi kontami .
0
@WiernyKibic111 jest jest ale najlepiej jeżeli wygra dzisiaj meksyk
1
Dalej ich boli barcelona z robercikiem . A przecież mówią że jest im niepotrzebny bo mane jest bardziej mobilny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@hazo428 szansę ??? Fajna szansa siedzieć cały czas na ławce. Dla mnie tylko ściągnąć kogoś doświadczonego który będzie godził się na rolę rezerwowego i max 5 spotkań na sezon
0
@normasubiektywna kto powiedział że biwak będą go dalej obserwować ale narazie wydawanie pieniędzy po to żeby wydać jest bezsensu. To nie gra na kompie tylko życie.
3
@jeonek mogłeś się zgłosić do redakcji to byś tłumaczył lepiej na pewno . Tak wiem łatwo jest krytykować kogoś za coś co robi a krytykują najwieksze lenie .
22
Jak dobrze pójdzie to w niedzielę somsiad po meczu z Hiszpanią będzie pakował walizki
1
@FCB24 jednak biorą przykład z naszej reprezentacji a my tak narzekamy na takatyke Czesia
1
@gumaz to jest najciekawsze pytanie w historii
0
@bari_94 ale wygramy z islandia albania czy inna Litwą i większość będzie szczęśliwa
1
@Robert1603 miałem taki przypadek dzwonisz na infolinię zgłaszasz a oni ci dają do wyboru punkty w których ta szybe ci wymienia . Tylko nie wiem czy płacisz jakiś procent czy całkowicie za darmo
0
@Medium No szkoda ze te piłki to same długie były. Zero zaskoczenia. Bereś najlepszy i Szczęsny tak jak piszesz pewniak.
0
@AmigoBlancos faktycznie po pierwszym meczu jest co liczyć haha
0
@barcelonaLM może im się coś pomyliło i myślą że bronią Macierewicza
0
@Medium niby był ale jak mógł podać fo środka i wyprowadzić akcje do walnął lagę na drugą stronę boiska i nic z tego nie wyszło
0
@PatrykBarca niech się wypowiada jak pytają a on ma przemawiać na boisku swoją gra a nie wywiadami
0
@FcPortoFan1999 spokojnie jest jeszcze młody perspektywiczny Piotruś dajmy mu czas aż zacznie grać jak w Napoli
1
@Awtameok_Klana gdyby był Boruc i peszko to pewne mistrzostwo by było
0
@Sulimo jak trener już przed meczem wiedział że chce tak grać więc o czym my mówimy mając takich piłkarzy odrazu oddajemy piłkę takiemu Meksykowi zamiast ich docisnąć niech oni się boją
0
@Barcaa12 wyobraź sobie pazdanka i cr7 . I co ?? Ce erek wciągnięty był
0
@wojopancer No i my odpadniemy bo dostaniemy więcej w pałe od Argentyny
5
Najgorszy mecz do oglądania chyba na tych mistrzostwach
0
@Cotutajsiedzieje jak arabia nas stuknie to mecz o nic
1
@cris2706 po naszym oczywiście, spoko jeszcze Francuzi maja