0

@Objectivo dokładnie bo przeciwnicy słabe IQ akurat bo zamiast piłkę poprostu zbic jak najdalej od kosza to próbują ja łapać

0

@lucas/catalan wiadomo co ze siw ropoczelo czy zakończyło w 19 ??? Hehee

9

@lucas/catalan hmmm to rozpoczęło się później niż się skończyło???

1

@TheNekro94 astepny będzie Lewandowski

1

@Homeopata8989 co w tym niesamowitego ??? Przecież piłkarza grają co 3 dni a jest dopiero grudzień to raczej zmęczeni sezonem nie są

9

@tristan87 to niech go wesprze jak taki dobry kolega z niego

1

@Rust_Cohle No teraz jeszcze rozdziel ludzi którzy wypiją alkohol i funkcjonują normalnie od tych co piją jak świniaki jak ty to mówisz. To że ja po najedzeniu się wypije dwa piwa a ktoś inny lampkę wina to chyba nic złego . Chyba że też jestem patolem. Hmm

0

@Geble jakie entry + ? W canal + to puszczają jeden mecz to raczej szału nie robi i to jeszcze jakiś ochłap

1

@P33ck No i co z tego jak nie ma w tv Anglii

0

@Rudy432 jak można nie pić? Dajesz radę żyć?

0

@Deathwing112 puchar może sobie kupić na aliexpress na pamiątkę

0

@FcBarcelonaFanMSN bardzo fajna decyzja jak w siatkówce dwa VAR-y na mecz dla trenera i koniec to byłoby coś. Tylko z tym że trener jeszcze musi określić co sprawdzamy

0

@MarioVeB! Co za czasy każdy pomalowany hehe. Jakby z więzienia wyszli

0

@MILOSZ_F22 a mało ich mamy ?

2

Bardzo dobrze max 5mln za takiego gracza i już.

0

@MESSIah16 ale nie mów bo CR też zasługiwał genialne mieliśmy czasy . Będzie co opowiadać synom i wnukom

1

@Michu94 oby nie w pierwszym składzie znaczy chyba bo ja to się w sumie nie znam

0

@Nano22 No nie ma bo jeden i drugi w swoich najlepszych latach na boisku robił co chciał

6

@siara10 o widzę że ty jesteś szczupłym umięśnionym i przystojnym fachowcem startuj w wyborach zamiast wyzywać

0

Moja pierwsza opcja skoro ojciec Yamala już głupkuje to nara dowidzenia . Niech idzie do psg czy innego tworu a później wyląduje w jakiejś Holandii czy innym Lipsku. Albo akceptują nasze zasady albo won z klubu. Niech przykładem będzie dla wszystkich Gavi Penia czy nawet Araujo

0

@MILOSZ_F22 @Coutinho007 oj nie nie . Nie można kibicować oszustom . Skoro oni wygrają to będą robić co będą chcieli dalej . P$G ma wszystko dostawać w ciry i koniec kropka. A Messi do realu nie pójdzie więc spokojnie.

6

@Barcaa12 mam tak samo . W każdej innej tylko nie w PSG

0

@Rewolucja123 a ja twierdzę że nie jestemy w stanie zrobić takiej topki bo każdy zasługuje żeby być top 3 przynajmniej choć nie które wybory mogą być troszkę kontrowersyjne

1

1

@Transu96 Messi stworzył to jajko bo to bóg futbolu

0

@wildzenon12 ja jeszcze zastanawiałem się nad żółwiem w finale ale jednak nie brazol piekny gol

0

@Crystal37 dokładnie teraz mogą mówić Maradona Pele czy Boskie Johany mogą przyrównywać do Leo bo to on jest największy z najmniejszych hehe

0

@poskus Bóg futbolu

0

@Emhyr nie ma takiego sędziego a i piłkarz to był Mirosław a nie Marcin haha

0

@stickie meczu z psg to nie pobije nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?