Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo dokładnie bo przeciwnicy słabe IQ akurat bo zamiast piłkę poprostu zbic jak najdalej od kosza to próbują ja łapać
0
@lucas/catalan wiadomo co ze siw ropoczelo czy zakończyło w 19 ??? Hehee
9
@lucas/catalan hmmm to rozpoczęło się później niż się skończyło???
1
@TheNekro94 astepny będzie Lewandowski
1
@Homeopata8989 co w tym niesamowitego ??? Przecież piłkarza grają co 3 dni a jest dopiero grudzień to raczej zmęczeni sezonem nie są
9
@tristan87 to niech go wesprze jak taki dobry kolega z niego
1
@Rust_Cohle No teraz jeszcze rozdziel ludzi którzy wypiją alkohol i funkcjonują normalnie od tych co piją jak świniaki jak ty to mówisz. To że ja po najedzeniu się wypije dwa piwa a ktoś inny lampkę wina to chyba nic złego . Chyba że też jestem patolem. Hmm
0
@Geble jakie entry + ? W canal + to puszczają jeden mecz to raczej szału nie robi i to jeszcze jakiś ochłap
1
@P33ck No i co z tego jak nie ma w tv Anglii
0
@Rudy432 jak można nie pić? Dajesz radę żyć?
0
@Deathwing112 puchar może sobie kupić na aliexpress na pamiątkę
0
@FcBarcelonaFanMSN bardzo fajna decyzja jak w siatkówce dwa VAR-y na mecz dla trenera i koniec to byłoby coś. Tylko z tym że trener jeszcze musi określić co sprawdzamy
0
@MarioVeB! Co za czasy każdy pomalowany hehe. Jakby z więzienia wyszli
0
@MILOSZ_F22 a mało ich mamy ?
2
Bardzo dobrze max 5mln za takiego gracza i już.
0
@MESSIah16 ale nie mów bo CR też zasługiwał genialne mieliśmy czasy . Będzie co opowiadać synom i wnukom
1
@Michu94 oby nie w pierwszym składzie znaczy chyba bo ja to się w sumie nie znam
0
@Nano22 No nie ma bo jeden i drugi w swoich najlepszych latach na boisku robił co chciał
6
@siara10 o widzę że ty jesteś szczupłym umięśnionym i przystojnym fachowcem startuj w wyborach zamiast wyzywać
0
Moja pierwsza opcja skoro ojciec Yamala już głupkuje to nara dowidzenia . Niech idzie do psg czy innego tworu a później wyląduje w jakiejś Holandii czy innym Lipsku. Albo akceptują nasze zasady albo won z klubu. Niech przykładem będzie dla wszystkich Gavi Penia czy nawet Araujo
0
@MILOSZ_F22 @Coutinho007 oj nie nie . Nie można kibicować oszustom . Skoro oni wygrają to będą robić co będą chcieli dalej . P$G ma wszystko dostawać w ciry i koniec kropka. A Messi do realu nie pójdzie więc spokojnie.
6
@Barcaa12 mam tak samo . W każdej innej tylko nie w PSG
0
@Rewolucja123 a ja twierdzę że nie jestemy w stanie zrobić takiej topki bo każdy zasługuje żeby być top 3 przynajmniej choć nie które wybory mogą być troszkę kontrowersyjne
1
@paweldunajecfcb MLS
1
@Transu96 Messi stworzył to jajko bo to bóg futbolu
0
@wildzenon12 ja jeszcze zastanawiałem się nad żółwiem w finale ale jednak nie brazol piekny gol
0
@Crystal37 dokładnie teraz mogą mówić Maradona Pele czy Boskie Johany mogą przyrównywać do Leo bo to on jest największy z najmniejszych hehe
0
@poskus Bóg futbolu
0
@Emhyr nie ma takiego sędziego a i piłkarz to był Mirosław a nie Marcin haha
0
@stickie meczu z psg to nie pobije nic