Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cyron1 No właśnie czyli dopiero będzie w gazie
3
@cyron1 spokojnie nadza gwiazda tez szybko wróci i długo odpocznie
0
@Rust_Cohle a ja myślę że lepiej oszczędzać siły i wyjść na Senegal i to wygrać chyba lepszy pomysł niż wypompować się w meczu o nic i później męczyć się z Senegalem
1
@mr Barca ani piłką ręczną!!!
0
@Firestone narazie wszystko zmierza do 0:5 haha
9
Oby katar wszystkie mecze dostał w pałe już kiedyś piłkę ręczną kupili teraz próbują piłkę nożną 3 mecze zero bramek to byłoby coś
0
@Faro No to ilax myślę pokazał drogę innym że jak sie za dużo pyszczy to się spada
2
@Kessie ciekawe ile razy nurkowali po piłkę w wodzie
0
@Zoker te będą do niczego bo godziny rozgrywania spotkań będą lipne
1
@tbas ja już przestałem obserwować ponieważ nie interesuje mnie kompletnie ten klub . Znaczy się obserwuje wyniki i cieszę się z każdej porażki lub straty punktów przez ten klub
1
@kamyk_23 system szkolenia młodzieży jest i całkiem nieźle to wygląda ale co z tego jak później przychodzi piłka seniorska a w składzie sami obcokrajowcy . I teraz opowiem sytuację z kursu trenerskiego uefa B z zeszłego roku jak jeden z dyrektorów Śląska Wrocław ( nie podam nazwiska) odpowiedział nam na pytanie dlaczego nie stawiają na swoją młodzież tylko obcokrajowców stwierdził nam a kogo przyjdą oglądać kibice młodego 18 latka czy obcokrajowca wiadomo że obcokrajowca i stwierdzam że dopóki będą te stare wyjadacze przy korycie to nic się nie zmieni
0
@burcioszka a w czechach już jest obowiązek jeżdżenia na zimowych od 1 listopada. Wiem bo mieszkam blisko granicy
0
@Fake69 nie będzie wakacji bo wróci ibedzie trenował
0
@Bulos11 No to okej ty nie ale większość tutaj by płakała tak samo jak xavi powiedział że trafili na United i to jest najmocniejszy przeciwnik i już płacze bo powiedział prawdę. Więc moje pytanie co ma kłamać?
9
@Bulos11 a jakby tak powiedział to płakałbyś że po co nam prezydent który odrazu skreśla zespół przed sezonem
0
@Barca1992 jak ruscy hahaha
6
@MrPGG poza Polską nikomu. nie interesuje mnie kto wygra oby tylko nie byli to Niemcy
0
@Almighty nie jest ciężko rzucić skoro mój ojciec rzucił paląc 20 lat i z dnia na dzień powiedział nie pale i już. Więc przestańcie bredzić że ciężko tylko trzeba chcieć a nie płakać że ciężko
0
@Kidd jest nas już za dużo a PIS chce więcej bo twierdzą że jest nas za mało kolejny raz pokazują jacy to zacofani ludzie są hahaha
1
@chavez skorocgrecja swego czasu doszła do finału to i możemy a wtedy jest wszystko możliwe
0
@Kgorecki2500 a to numer mówi gdzie masz grać?
0
@MesQueUnClub_87 nie ale jak mam gadać głupoty takie jak oni to lepiej się nie odzywać. To tak jakbym ja konentowal tenis stołowy a nie mam pojęcia czy to normalka bo dla mnie podanie piłki do kolegi czy zwykle wybicie głową to nie jest powód żeby się jarać jak ci wyżej
1
Wczoraj byłem na meczu Śląsk-Legia. Rząd wyżej siedziało za mną parę osób którzy dość głośno komentowało wydarzenia na boisku i pewnej chwili stwierdziłem że to tacy la ramblowi trenerzy . Zero pojęcia o piłce chyba Yeboah prowadzi piłkę mija jednego gościa a tam podnieta jak on to zrobił druga sytuacja obrońca wybija piłkę głową podniety jak oni fruwają w powietrzu . Dyskusje nad prostymi i ewidentymi zagraniami jakby byli bogami a to poprostu było proste zagranie którego wymaga się już od juniorów.
7
Z jednym muszę się z arabami zgodzić totalne NIE dlatego LGBT czy jak tam .
0
@sergio5 ale klich ma jakąś kontuzję więc może to miało wpływ też
1
@IronSanHybrid jutro slask biję legie i piękna przewaga rakowa
1
@RosjaninBut kasa niech się martwią działacze a jak będzie grał na odpowiednim poziomie to nikt nie będzie gadał o kasie
1
@_Specjalista jasne bo xavi tex trenuje reprezentację Hiszpanii No tak ale to też pewnie amigos bo Ty specjalista jesteś. A teraz pochwal się jaki kurs trenerski ukończyłeś. Czekamy z niecierpliwością.
0
@Worny tylko na la rambli trenerzy mają do niego problem . Wszyscy trenerzy z papierami się nie znają tylko najlepsi są ci z klawiatura w rękach.
0
@Patriskos hiszpanow jest trzech a Polaków czterech