0

@Kuuba77 No i to wystarczy masz biała stronę to się tam udzielaj tak mądrze

0

@Kuuba77 dziadzia bo patrząc na Twój sory twój nick to sporo latek ci nastukało. Jeszcze możesz ale to się zmieni buhahaah i pójdziesz tam gdzie twoje miejsce

0

@Pedri16Future Akurat Papszun jak najbardziej bo jak słucham jego wypowiedzi i to jak opowiada o treningach to mi się bardzo podoba . Okej mógłby najpierw poprowadzić powiedzmy jakis Bayer czy Dortmund żeby udowodnić swoją wiedzę.

0

@Pedri16Future a czy on powiedział że on sobie poradzi w Barcelonie ??? Myślę że właśnie każdy myśli tak jak ty a bo Ty z Polski to się nie nadajesz . Dlaczego mamy uważać się za gorszych ? Jak masz odpowiednich zawodników to możesz zupełnie inaczej pracować to jest pierwszą rzeczą o jakiej pomyśl. Na pewno problemem byłby język ale to pomijam bo mi rozchodzi się o wiedzę

0

@Kuuba77 mam bo wasza obecność jest tutaj zbędna. Po co tu włazisz ? Jesteś madryciak to won

0

@Kuuba77 ej ej panie dorosły pytam czy nie możesz pisać u siebie na stronie?

0

@Kuuba77 gdzie masz ???bo nie rozumiem coś Ci się klawiaturą chyba stało

0

@Kuuba77 może tak idź gdzie twoje miejsce i będzie spokojniej tutaj hehe

0

@Gall ale tam jest napisane w Europie a nie Hiszpanii . Poczytaj dokładnie

0

@Pedri16Future serio . Dlaczego twierdzisz że mamy słabych trenerów??? Słabych to mamy prezesów to wiem .

0

@MesQueUnClub96 myślę że w końcu przyjdzie kryzys i wtedy tu się będzie działo że mówili że się nie nadaje haaha

0

@Kuuba77 ale nie stać cię być na stronie prześcieradeł???

0

@ViscaelBarca2007 niech idzie krzyżyk na drogę

0

@Pedri16Future a dlaczego twierdzisz że nie ???

0

@Kgorecki2500 to że się urodził w Anglii nie znaczy że nie jest z rodziny hinduskiej . Oczywiście nie wiem kto wychował itp tylko mówię jak moze być. Mówię tylko tak bo jak moje dzieci urodziłyby się w UK to i tak byłyby Polakami

5

@Deviler bo durnie będą gadać aby gadać. Jak tacy mądrzy to niech schudną najpierw i pokażą jak to się robi

10

Dembele najlepszym asystentem ale po Messim i De Bruyne . To jaki on najlepszy. Dla mnie zdanie bez sensu . Trzeba napisać Dembele na ten moment trzecim asystującym zawodnikiem w Europie

0

@priest9999 fati jest najsłabszy ze wszystkich. On musi zagrać z leszczami żeby coś strzelić i nabrać pewności

3

@jacobFCB zdecydowanie miodowe posterunek jest debilny

0

@yoli a pedri to wyjątek bo niw miał kto grać proste

5

@fenix1983 ilu już takich było i później ciężko ich oddać nawet za darmo więc niech oni dobrze sobie to przemyślą

0

@Campeon87 taa yhy jak w grupie będą za Polską a później my wygrywamy finał więc może mieć ewentualnie sreberko

0

@CZAJUN_119 dlaczego ? Dla mnie on tak wygląda to co mam napisać że jest Leonardo DiCaprio z lat świetności???

2

@norbi77 modric to szczur i tyle w temacie

3

@norbi77 trafione w punkt ale myślę że tutaj przynajmniej 35% to jest z białej strony dlatego tak jest . @CZAJUN_119 real to wilka kupa a nie top 3 . Jakby byli tacy top to by nas stłamsili a nie stali na swojej połowie. Jakoś MC PSG czy Bayern nas by miażdżyli a nie liczyli na kontry hahaha

0

@jeyx77x myślę że da radę spokojnie

4

@Encore ale większość była przeciwko haha . Bo za stary a ja mam gdzieś ile ma lat ma strzelać i tyle dla mnie może mieć nawet 40 i co z tego .

1

@FCB24 a druga bramka lewgo z Villarreal?

0

@Herato to na pewno tylko kto by dał wtedy ponad 100mln i kosmiczny kontrakt

3

@Burza_Barca jął można wylatywać w dniu meczu ??? Dlaczego tak głupio zorganizowałeś wycieczkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?