0

@tbas ja trochę jestem niewyraźny hahahahaha

0

@ObiektywnyKibic121 a czy ja napisałem o gavim ??? Według twoich wyliczeń to nikt by się nie nadawał

0

@LS teraz mało bo drogo haha

0

@Vernon_Roche chyba ty nie wyraźny jesteś

2

@Adi123456789 @Doren01 właśnie zauważyłem że niektórzy już powinni dawno spać a piszą

0

@Asthylath jasne 997 lub 112

0

@LS a ja myślę że słychać tylko na camp nou nie ma zadaszenia i wszystko się rozchodzi . Jakby było zadaszenie dookoła to byłby kocioł a tak to słychać pewnie tylko na stadionie

1

@ObiektywnyKibic121 co za porównanie. Czyli ter stegen gdyby nie bronil to dawał by zero tej drużynie lewy gdyby nie gole dawał by zero tej drużynie. Co za bzdetne gadanie.

0

@kowalzmc po co kombinować skoro jest profesorem na swojej pozycji teraz dołóż do niego Araujo lub Kounde powiem Ci sztos to mało powiedziane. Para niczym Pique Puyol

2

Ter Stegen ściana Garcia profesor Gavi walczak Raphinia zasługuje na gola . Alonso do zmiany .

1

Jestem spokojny jak nigdy

1

@Przemek2323 idziemy z duchem czasu

1

@Ibarbo69 trzeba poprostu wygrać nie ważne jak czy zasłużymy czy nie mają być 3 pkt. Możemy postawić autobus i strzelić na 1:0 i to dopiero byłby wysryw i wszystkim by gula jak pimpong wytrzelila

0

@Kuczek wyjdziemy w 11 na boisko

0

Ktoś oglądał tych białych ? faktycznie tyle przerw było czy standardowo gra się aż real strzeli ?

2

A co panie inzaghi kolegę po fachu mieli wyrzucić???

0

@BartArt większość głupich kibiców fo sprzedawala. I kim zastąpisz jednego z lepszych bramkarzy świata??? Iniakom Penia z całym szacunkiem ale musiałby najpierw częściej wchodzić na zmianę żeby stwierdzić czy tańszy znaczy równy bo nie wierzę że lepszy

3

@pienaar @ElmaXeen poczekajcie trójkąty klepki ro wszystko przyjdzie . Na to trzeba czasu nie zrobisz tego w pół roku . Oni złapią swoje automaty . Xavi z Iniesta nie grali ze sobą odrazu świetnie . Nie wiem czy pamiętacie ale Xaviego chcieli sprzedawać do Milanu i nagle pyk zaczął grać wspaniale więc spokojnie dajcie im czas

5

@BartArt Mats ??? Matko boska ty jesteś trzeźwy???

1

@Hugo76 No to poczekaj do końca sezonu a nie płaczesz po dwóch słabszych meczach

0

@draxidox to ile ty pracujesz ??? W pracy siedzi się 8h

1

@pioz123pioz123i bardzo dobrze wylecą z tej strony wszyscy ..... którzy nie powinni tu być

3

@Essos tylko jedna zmiana żadne nocki w nocy się spi a nie pracuje i podkreślam śpi we własnym łóżku nie w pracy

0

@zenoowity magia jest taka że pada bramka a te szumowiny szukają sytuacji żeby ta bramkę skasować nawet 2 min wcześniej i jak tu się cieszyć z gola jak zawsze czekasz i myślisz jak uznają to już Ci się cieszyć nie chce tylko przychodzi ulga uff uznali

4

@Hugo76 weź prosze cie wyjdź

0

@IronSanHybrid No i odrazu kto sprzeda Włochowi powinien mieć zakaz na karnety

0

@Sau_Ron ale co jak na varzr później w całej komisji siedzą koledzy to jak ich karać???

1

@Omi easy win zobaczycie

0

No i pięknie Lewuś załatwi nam wygrana haha

0

@KlonaZepan nie no napewno masz racje trenerzy w topowych ligach mają farta bo ich zawodnicy są w formie no głupszej rzeczy to nie słyszałem. Nie przyszło ci czasem do głowy że oni jednak sa tam gdzie poprzez swoją wiedzę a nie farta ?? Farta to możesz mieć ty jak ci dadzą b klasę trenować i wygrasz bo zbierzesz kolegów z pod sklepu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?