0

@Elvisek co za bzdety piszesz po pierwsze to najpierw inter musi wygrać jeszcze za tydzień z nami i wtedy wcale Bayern nie będzie musiał ich puszczać. Pomyśl czasami

0

Dzień dobry poranny przegląd prasy : Złodzieje

0

@Marjando zapytam tylko tak czy wczoraj zagrał źle?

0

@ShawnC ta nie chcą piłki on nawet jak chce dograć to robi to dzisiaj źle. Pod koniec było widać jak chciał dograć to nawet piłki czysto nie trafił. Dopinguje go żeby tą jedną półkę udało mu się ogarnąć ale będzie ciężko. Dembek ściąga na siebie dwóch czasami nawet trzech zawodników to niech spróbuję dograc do kolegi a nie głowa w dół i strata

0

@ShawnC tylko nie mów że dembele dobrze gra . Bierze piłkę i każda pilka to strata lepiej niech ja odda

0

Nie lubię narzekać ale jak Dembek wyjdzie na drugą połowę to idę po żyletkę. Tragedia .

0

@TR3YWAY moja znajoma robiła i sobie chwali ale gdybym ja był ślepy nie wiem czy bym się zdecydował ciężko postawić siebie w takiej sytuacji . Może gdybym nosił okulary to bym chciał się ich pozbyć

1

@Marjando w meczu z psg w meczu z realem to tak pierwsze z brzegu

9

Niech sobie gra dobrze od 60 minuty i wraca do nas jak uch nie stać go kupić a my oddamy go sobie gdzie indziej

2

@mariogbch niech gra to nie jest problem . Później będzie gadka że wygraliśmy bo byli osłabieni niech wychodzą mocni a my jeszcze mocniejsi

0

@pt9 dziękuję za szybką odpowiedź

1

Pytanie o C+ online jeżeli sąw pakiecie kanały Polsat Sport premium 1 i 2 a co z pozostali 3,4,5,6 . Też będą dostępne jak będzie jakaś transmisja ???

0

@Antimadridista_WR łahahaha dobre

0

@Antimadridista_WR nie każdy jest taki zajefajny jak ty i ma możliwość zarabiania po 10 tys miesięcznie

0

@Aragorn33 totki co to za klub ?wymieniłeś mase klubów a Sevilla jest lepsza niż te totki

0

@Deviler i co dzisiaj strzeli a w niedziele nie i napiszesz ze zniknął w ważnym meczu?

0

@Rust_Cohle nie widzę w tym dziwnego dla mnie piłkarze mogą paluch pić a na boisku mają grać tak jak trener chce i nie obchodzi mnie co robią w wolnym czasie

2

@Przemek2323 hehe co za dzbany a ja powiem że jestem z innego wyznania i chce uczęszczać na zajęcia z mojej religi a nie ich religi

5

A ja twierdzę że to nie Ibra był słaby tylko stosunki Pepa z nim były słabe. I nie można mówić o niewypale transferowym bo Ibra wcale nie był zły

0

@tristan87 ma ich pewnie z 30 więc trójka nie zrobi różnicy

2

@Cvzx zależy o jakim mieście mówisz ale myślę że o dużym bo padło studenciak. Inaczej zarabiasz i wydajesz we Wrocławiu Warszawie Krakowie inaczej w miasteczku co kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy ludzi

0

@Sau_Ron i to jeszcze jak głupio stracona przez błąd na środku i odbitka przez obrońcę. Pech.

2

@dv7wisnia bo real trzeba tępić taka prawda

1

@Keson dokładnie jeżeli się rusza to spalony jeżeli stoi bez ruchu to gramy dalej

0

@BoreekxD a ja mam nadzieję że wcześniej a my poprostu będziemy ich zła passę kontynuować

0

@Tibu No tak poradzilby sobie bo z takim przeciwnikiem to każdy by sobie poradził. Ja nie trafiałem ustawienia ani składu tylko punktowałem ciebie jako znawcę piłki haha.

0

@Tibu eee trener jak tam Gavi na obronie ???? Haha. Lepszy Raphinia na wahadle niż Gavi na prawej obronie . Ty masz pojęcie o piłce czy w fife klepiesz i nawet Lewego na bramkę dasz a i tak wygrasz na amatorze ???

1

@betonito i dobrze niech wróci i oddajmy go gdzie indziej

1

@Donio a jesteś w treningu od 30 lat czy sporadycznie na orliku ??? Wiem że regenerujesz się dłużej ale nie mów mi że piłkarz po treningu ma leżeć i nic nie robić. To jest życie a nie bajka. Ma ochotę robić pieniądze to robi a jest gotowy cały czas do gry więc mu to nie przeszkadza że robi biznes. Dla przypomnienia zeszły sezon to jeden z lepszych zawodników w obronie był

1

@Tibu skoro Dembele tak grał to i Raphinia sobie poradzi . Jak wstaniesz ze śmiechu to napisz kto może zagrać wahadłowego??? Gavi ? Czy może Busi bo z takim przeciwnikiem hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?