Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd też dostałem ale odrazu widać że to ściema skoro sms jest od PGE a link jakiś twinywiny haha . Moje pytanie brzmi czy mogę odpisać do nich popularne polskie słowo żeby sobie poszli
1
Powinno być Garcia Christiansen do rotacji Pique a Riad na słabszych przeciwników niech pokaże się jeśli jest naprawdę taki dobry
4
Widać jak federacji zależy na zawodniku a nie na dobru człowieka. Wolałbym go mieć na trzy następne mistrzostwa niż na jeden niepełny teraz . Co ci ludzie mają w głowach
5
Myślę że widział z bliska co stało się z Umtitim
2
Oho widać jak bardzo zależy im na człowieku a jak na piłkarzu. Powinni mu pomóc podjąć decyzję dla jego dobra najlepsza a nie po to żeby był na mundialu a później znowu pół roku wypadnie
0
@galix22 co ty bredzisz ?
2
Medżik tacz fenkiju wery macz haha
5
Co traci ? Najlepszego swojego obrońcę który wciąga wszystkich napastników do nosa .
2
@Emhyr i tu widać że w piłkę nie grałeś bo podejrzewam że nawet byś piłki nie przyjął a już byś leżał z płaczem
0
@Sulimo ale fifa placi za kontuzję ale co to za pieniądz jak każdy klub woli piłkarza jak te drobne
0
@Rust_Cohle ja bardziej haalanda cenie i mam nadzieję tylko ze nie wyladauhe w madrycie bo będę musiał go odrzucić
1
@Kgorecki2500 przecież biorę kredyt i to gram a MŚ buduje dom z wygranej
1
@JimMorrisonFCB tez tak myślę a nawet twierdzę że jako polska mamy lepszych a i tak z nimi byśmy dostali w ciry. A więc o co chodzi ???
1
@Pawel13sz 80% piłkarzy gra prosto przed siebie i później tamten zawodnik gra do skrzydłowego
0
@Rl9k1nG wejdź do biosa wszystko będziesz wiedzieć
1
@bartas97 w żabce drogo trzeba być przygotowanym wcześniej
1
@sergio5 też bym taki był gdybym mieszkał w Barcelonie lub jej regionach. Praktycznie nigdy nie jestem chory a można spokojnie wszystko sobie ustawic żeby być na meczach
1
Wraca stary scenariusz repka i mnóstwo kontuzji w Barcelonie
0
@PatrychoO wróci kiedyś ale jako scout na ligę argentynska
0
No i znowu się zaczyna dembek w reprezentacji i po dembku
0
@haryveb944 a ja się nie zgodzę bo myślę że mamy zawodników którzy powinni spokojnie rywalizować z Holendrami jak równy z równym Lewy Zielu Szymański Zalewski Szczęsny Bednarek czym oni różnią się od jakiś Holendrów???
0
@Mack10 nie gadaj zielik to też piłkarz
0
@Rastafarnianin najwyższy wynik w historii MŚ .
0
@Roobo i myślę że taki Glik Grosicki już będą pożegnani
4
Co się stało z Kounde we Francji?? Ktoś coś wie?
2
@kubix05 jasne to było piękne. Przynajmniej dla mnie bo bardzo rzadko stałem pod ścianą haha
1
@Pawel13sz eee tam był moim idolem gdy był w Barcelonie czy Interze ale się ze szmacił wybierając się do prześcieradeł. Wolę naszego Suareza czy Lewego
0
@JimMorrisonFCB bez przesady
0
@DonMatteo901 stadion jak stadion ma wejść sporo ludzi i tyle
0
@Emhyr dobrze mówisz ibra nie był zły