0

@SelloutCrowd też dostałem ale odrazu widać że to ściema skoro sms jest od PGE a link jakiś twinywiny haha . Moje pytanie brzmi czy mogę odpisać do nich popularne polskie słowo żeby sobie poszli

1

Powinno być Garcia Christiansen do rotacji Pique a Riad na słabszych przeciwników niech pokaże się jeśli jest naprawdę taki dobry

4

Widać jak federacji zależy na zawodniku a nie na dobru człowieka. Wolałbym go mieć na trzy następne mistrzostwa niż na jeden niepełny teraz . Co ci ludzie mają w głowach

5

Myślę że widział z bliska co stało się z Umtitim

2

Oho widać jak bardzo zależy im na człowieku a jak na piłkarzu. Powinni mu pomóc podjąć decyzję dla jego dobra najlepsza a nie po to żeby był na mundialu a później znowu pół roku wypadnie

0

@galix22 co ty bredzisz ?

2

Medżik tacz fenkiju wery macz haha

5

Co traci ? Najlepszego swojego obrońcę który wciąga wszystkich napastników do nosa .

2

@Emhyr i tu widać że w piłkę nie grałeś bo podejrzewam że nawet byś piłki nie przyjął a już byś leżał z płaczem

0

@Sulimo ale fifa placi za kontuzję ale co to za pieniądz jak każdy klub woli piłkarza jak te drobne

0

@Rust_Cohle ja bardziej haalanda cenie i mam nadzieję tylko ze nie wyladauhe w madrycie bo będę musiał go odrzucić

1

@Kgorecki2500 przecież biorę kredyt i to gram a MŚ buduje dom z wygranej

1

@JimMorrisonFCB tez tak myślę a nawet twierdzę że jako polska mamy lepszych a i tak z nimi byśmy dostali w ciry. A więc o co chodzi ???

1

@Pawel13sz 80% piłkarzy gra prosto przed siebie i później tamten zawodnik gra do skrzydłowego

0

@Rl9k1nG wejdź do biosa wszystko będziesz wiedzieć

1

@bartas97 w żabce drogo trzeba być przygotowanym wcześniej

1

@sergio5 też bym taki był gdybym mieszkał w Barcelonie lub jej regionach. Praktycznie nigdy nie jestem chory a można spokojnie wszystko sobie ustawic żeby być na meczach

1

Wraca stary scenariusz repka i mnóstwo kontuzji w Barcelonie

0

@PatrychoO wróci kiedyś ale jako scout na ligę argentynska

0

No i znowu się zaczyna dembek w reprezentacji i po dembku

0

@haryveb944 a ja się nie zgodzę bo myślę że mamy zawodników którzy powinni spokojnie rywalizować z Holendrami jak równy z równym Lewy Zielu Szymański Zalewski Szczęsny Bednarek czym oni różnią się od jakiś Holendrów???

0

@Mack10 nie gadaj zielik to też piłkarz

0

@Rastafarnianin najwyższy wynik w historii MŚ .

0

@Roobo i myślę że taki Glik Grosicki już będą pożegnani

4

Co się stało z Kounde we Francji?? Ktoś coś wie?

2

@kubix05 jasne to było piękne. Przynajmniej dla mnie bo bardzo rzadko stałem pod ścianą haha

1

@Pawel13sz eee tam był moim idolem gdy był w Barcelonie czy Interze ale się ze szmacił wybierając się do prześcieradeł. Wolę naszego Suareza czy Lewego

0

@JimMorrisonFCB bez przesady

0

@DonMatteo901 stadion jak stadion ma wejść sporo ludzi i tyle

0

@Emhyr dobrze mówisz ibra nie był zły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?