Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 możemy przegrać ale musimy pokazać jaja
4
@Patrykl145 remis też biorę w ciemno przed meczem . Chociaż przyznam się ze dawno nie byłem tak spokojny przed meczem z przeciwnikiem takiej klasy
3
@Pedri16Future @Kgorecki2500 dwie sprawy w 7 osób możesz grać czyli dopiero 5 czerwona kartka kończy mecz dwa jeżeli wynik jest wyższy niż 3:0 to zostaje wpisany do protokołu wynik z boiska
3
@Nano22 jaka była rozmowa to nikt nie wie a media piszą co chcą aby się sprzedało
0
@Essos będą pewnie mogli kogoś wziąć. I już mam plan rozwiązujemy kontrakt z depayem i idzie do nich jako wolny zawodnik
0
@Oskar00 zagrają sobota poniedziałek czwartek sobota
1
@Bobo25 wiem że emocje to jak ma emocje to może się rozpędzić i walnąć ze łba w ławke rezerwowych haha
0
@sonek nie za dużo ktosi???
7
@Bobo25 bardzo dobrze na boisku masz być ubrany a nie latać w gaciach
0
@Encore z ziemi włoskiej do polski czują się jak u siebie
1
@MiGzi włoskie katenacio nawet w siatkówce jest
0
Teraz czekamy na kopaczy w finale MŚ . Lewy bierz ich za pysk i do boju
0
@Patriskos każdemu zdarza się słabszy mecz
0
@Compadre wystarczy w telefonie odpalić mecz na tvp
5
@Herato szczerze to co on zrobił? Tylko pobiegł i rzucił trafiło na niego bo na pewno był najbliżej przecież to nie była jego decyzja żeby mu to podali bo tak będzie najlepiej . Wiem że wzbudzę trochę kontrowersji tym co napisałem
0
@Kim Kallstrom jak zobaczyłem tylko co to to od razu wyłączyłem
0
@CZAJUN_119 ja bym powiedział że raczej zagrali 3241a nie 3223
0
@CZAJUN_119 w którym meczu zagraliśmy ustawieniem 3223 ???
0
@Azi ale pomysł na grę widzę został hehe
0
@kamilos1214 ciekawe kiedy będą pierwsze ofiary haha
0
@Malibu nas pytał przed wejściem do wózka jak ktoś nie odpowiedział to nawet nie siadał do jazdy
0
@Azi hmm fifa się chyba trochę uruchomiła
0
@kowalzmc na allegro dostaniesz za 30 zł jak chcesz tanio
0
@Xavifcb6 strajkują bo mało zarabiają
0
@VegetaPolska testy to pikuś miałem 15/15 ale później najgorzej jak podchodzisz do gościa i zadaje ci pytanie na które musisz odpowiedzieć . Jak jeździłem na naukach wszystko było proste a na egzaminie myślałem że wszystko zepsuje taki jakiś stresik się wkradł
0
@Nerazzurro cały real strzelaja już po czasie
0
@Gall No przecież wiadomo kiedy wróci więc nie ma po co pisać o nastrojach
0
@MESSIah16 Lewy
0
@Murazor dziękuję i pozdrawiam
0
@Murazor czytałeś co napisałem? Przeczytaj jeszcze raz . To jest moja opinia na ten temat z tego co czytałem. Nikt z nas kibiców nie wie co tam dokładnie jest napisane . Wiedzą to tylko pracownicy klubów.