1

@Barca1992 możemy przegrać ale musimy pokazać jaja

4

@Patrykl145 remis też biorę w ciemno przed meczem . Chociaż przyznam się ze dawno nie byłem tak spokojny przed meczem z przeciwnikiem takiej klasy

3

@Pedri16Future @Kgorecki2500 dwie sprawy w 7 osób możesz grać czyli dopiero 5 czerwona kartka kończy mecz dwa jeżeli wynik jest wyższy niż 3:0 to zostaje wpisany do protokołu wynik z boiska

3

@Nano22 jaka była rozmowa to nikt nie wie a media piszą co chcą aby się sprzedało

0

@Essos będą pewnie mogli kogoś wziąć. I już mam plan rozwiązujemy kontrakt z depayem i idzie do nich jako wolny zawodnik

0

@Oskar00 zagrają sobota poniedziałek czwartek sobota

1

@Bobo25 wiem że emocje to jak ma emocje to może się rozpędzić i walnąć ze łba w ławke rezerwowych haha

0

@sonek nie za dużo ktosi???

7

@Bobo25 bardzo dobrze na boisku masz być ubrany a nie latać w gaciach

0

@Encore z ziemi włoskiej do polski czują się jak u siebie

1

@MiGzi włoskie katenacio nawet w siatkówce jest

0

Teraz czekamy na kopaczy w finale MŚ . Lewy bierz ich za pysk i do boju

0

@Patriskos każdemu zdarza się słabszy mecz

0

@Compadre wystarczy w telefonie odpalić mecz na tvp

5

@Herato szczerze to co on zrobił? Tylko pobiegł i rzucił trafiło na niego bo na pewno był najbliżej przecież to nie była jego decyzja żeby mu to podali bo tak będzie najlepiej . Wiem że wzbudzę trochę kontrowersji tym co napisałem

0

@Kim Kallstrom jak zobaczyłem tylko co to to od razu wyłączyłem

0

@CZAJUN_119 ja bym powiedział że raczej zagrali 3241a nie 3223

0

@CZAJUN_119 w którym meczu zagraliśmy ustawieniem 3223 ???

0

@Azi ale pomysł na grę widzę został hehe

0

@kamilos1214 ciekawe kiedy będą pierwsze ofiary haha

0

@Malibu nas pytał przed wejściem do wózka jak ktoś nie odpowiedział to nawet nie siadał do jazdy

0

@Azi hmm fifa się chyba trochę uruchomiła

0

@kowalzmc na allegro dostaniesz za 30 zł jak chcesz tanio

0

@Xavifcb6 strajkują bo mało zarabiają

0

@VegetaPolska testy to pikuś miałem 15/15 ale później najgorzej jak podchodzisz do gościa i zadaje ci pytanie na które musisz odpowiedzieć . Jak jeździłem na naukach wszystko było proste a na egzaminie myślałem że wszystko zepsuje taki jakiś stresik się wkradł

0

@Nerazzurro cały real strzelaja już po czasie

0

@Gall No przecież wiadomo kiedy wróci więc nie ma po co pisać o nastrojach

0

@MESSIah16 Lewy

0

@Murazor dziękuję i pozdrawiam

0

@Murazor czytałeś co napisałem? Przeczytaj jeszcze raz . To jest moja opinia na ten temat z tego co czytałem. Nikt z nas kibiców nie wie co tam dokładnie jest napisane . Wiedzą to tylko pracownicy klubów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?