0

@Cule1234 mieli 2 miechy na to a chcą zrobić to w 2h . Niby tacy mądrzy a głupi ci wszyscy agenci ze szok

0

@Uukasz_93 a może ktoś z Barcelony jest już w Anglii

0

@Messibestplayerintheworld wrócił ten samolot co poleciał z Auba

0

Zobaczycie będzie fekir

0

@Vempers jakby był wolnym zawodnikiem to mogliby go zakontraktować

1

No i cyk będzie BOMBA . Morata przyjdzie a Depay wyjdzie

5

Mam nadzieję że Balde dalej dosyć często będzie wykorzystywany na LO .

1

@P33ck smutno mi .

1

@Lionel_Messi10 oddawanie dobrego napastnika po to żeby przyszedł jakiś zapchaj dziura . Bez sensu .

0

@Janas11224 zaatakujmy Niemcy a co tam weźmy siła co nasze . Co za ludzie

0

@messi564 a najlepsze jest to że jest całkiem miły dla kibiców

0

No to trochę tych minut już minęło

2

11mln??? To mogą wziąć dunczyka Brajtinho.

0

@Striker o ci chodzi ?

0

@Messisinio hahahaha

1

@Culer_1906 a gdzie on teraz koczuje ? Znaczy się gra za te grube mln które płacą mu za jego talent

3

@SinMistico gość wart każdych pieniędzy

1

I bardzo dobrze niech Auba zostaje z nami chociaż szkoda takiego napadziora na ławkę

0

@Barca_bwo lepiej oglądać mecz Norwich - Aston Villa niż Levante - Vallecano

0

@LionelM95 tak jak koledzy pisali odrazu wsiadłem za kierwonice i na miasto pan z elkipoqiedzial tu kierownica tu gaz hamulec itp. i mówi startuj więc pojechaliśmy nawet auto musiałem tankować hehe

0

@Danny Gaucho a ja powiem że powinien trafić ale kilka lat wcześniej

0

@Jackazz jeżeli wygrają to trafia na gorsza stronę drabinki gdzie jest Francja i Brazylia tak coś czytałem

0

Nie sadźcie się tak my to mamy przegrać i tyle to że trener gadał że gramy o zwycięstwo to przecież każdy by tak powiedział.

2

@kryhaa z kolegą w jednym łóżku??? Hehe. Bleee. Zdecydowanie wolę koleżankę.

2

@kryhaa nie lepiej z koleżanką???

0

@msmsms obojętnie jaki byleby zwyciezki a do tego meczu jeszcze sporo czasu więc po co pytać. Lepszym pytaniem byłoby o Seville

0

@LaRoja a jeśli umowa jest spisana ze musi wykonać jakaś pracę to jak dostanie kasę za coś co nie zrobił??? Zrezygnować można oczywiście zawsze ale czasami będzie się na tym w plecy troszkę. Chyba mało znasz prywaciarzy

0

@Firestone a co oni ci zrobili lepsi oni w premiera niż Getafe

0

@FCMichalo pewnie zależy jak masz ja spisaną

0

@AlexDark00 bo nie byli w stanie bo byliśmy w dobrej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?