Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 mieli 2 miechy na to a chcą zrobić to w 2h . Niby tacy mądrzy a głupi ci wszyscy agenci ze szok
0
@Uukasz_93 a może ktoś z Barcelony jest już w Anglii
0
@Messibestplayerintheworld wrócił ten samolot co poleciał z Auba
0
Zobaczycie będzie fekir
0
@Vempers jakby był wolnym zawodnikiem to mogliby go zakontraktować
1
No i cyk będzie BOMBA . Morata przyjdzie a Depay wyjdzie
5
Mam nadzieję że Balde dalej dosyć często będzie wykorzystywany na LO .
1
@P33ck smutno mi .
1
@Lionel_Messi10 oddawanie dobrego napastnika po to żeby przyszedł jakiś zapchaj dziura . Bez sensu .
0
@Janas11224 zaatakujmy Niemcy a co tam weźmy siła co nasze . Co za ludzie
0
@messi564 a najlepsze jest to że jest całkiem miły dla kibiców
0
No to trochę tych minut już minęło
2
11mln??? To mogą wziąć dunczyka Brajtinho.
0
@Striker o ci chodzi ?
0
@Messisinio hahahaha
1
@Culer_1906 a gdzie on teraz koczuje ? Znaczy się gra za te grube mln które płacą mu za jego talent
3
@SinMistico gość wart każdych pieniędzy
1
I bardzo dobrze niech Auba zostaje z nami chociaż szkoda takiego napadziora na ławkę
0
@Barca_bwo lepiej oglądać mecz Norwich - Aston Villa niż Levante - Vallecano
0
@LionelM95 tak jak koledzy pisali odrazu wsiadłem za kierwonice i na miasto pan z elkipoqiedzial tu kierownica tu gaz hamulec itp. i mówi startuj więc pojechaliśmy nawet auto musiałem tankować hehe
0
@Danny Gaucho a ja powiem że powinien trafić ale kilka lat wcześniej
0
@Jackazz jeżeli wygrają to trafia na gorsza stronę drabinki gdzie jest Francja i Brazylia tak coś czytałem
0
Nie sadźcie się tak my to mamy przegrać i tyle to że trener gadał że gramy o zwycięstwo to przecież każdy by tak powiedział.
2
@kryhaa z kolegą w jednym łóżku??? Hehe. Bleee. Zdecydowanie wolę koleżankę.
2
@kryhaa nie lepiej z koleżanką???
0
@msmsms obojętnie jaki byleby zwyciezki a do tego meczu jeszcze sporo czasu więc po co pytać. Lepszym pytaniem byłoby o Seville
0
@LaRoja a jeśli umowa jest spisana ze musi wykonać jakaś pracę to jak dostanie kasę za coś co nie zrobił??? Zrezygnować można oczywiście zawsze ale czasami będzie się na tym w plecy troszkę. Chyba mało znasz prywaciarzy
0
@Firestone a co oni ci zrobili lepsi oni w premiera niż Getafe
0
@FCMichalo pewnie zależy jak masz ja spisaną
0
@AlexDark00 bo nie byli w stanie bo byliśmy w dobrej formie