0

@Pedri16Future większość jest chętna na to nie tylko te kilka zespołów

0

@macio_944 świetny mecz Messiego ale zapomniałeś dodać coś.... i porażka P$G

1

@Sau_Ron to nie daleko mojej miejscowości są Skałki Stolec aktualnie grające w 4 lidze

0

@theOneAndOnlyKing a ja pochodzę z Polski u jestem barcelonista haha więc on może być madrytczyk

0

@Tasak88 w jedną i w drugą stronę jest to złe zachowanie ale tak jak mówisz powinni podpisywać na 2/3 lata i poprostu przedłużać

0

@Bobo25 widzę pewne nieprawidłowości ale co mieliśmy nie kupować tylko dalej grać Abde Jutglą itp chyba potrzebujemy ściągnąć renomowanych zawodników żeby rywalizować

0

@Krystian1588 wiem dlatego trzeba wyrzucać nie chcianych a nie kogo popadnie

0

@Krystian1588 i do tego ma się zgadzać dobra gra bramki i trofea a skoro mam lepszych w kadrze to po co wymieniać na słabszych

0

@Bobo25 trzeba powiedzieć mu wprost za dużo zarabiasz poprzedni zarząd dał Ci tyle rozumiemy ale nas nie stać i musimy cie pożegnać. Dajemy wypowiedzenie i nara

7

@sokot dokładnie to ja wolę jego 18 bramek w sezonie niż te pieniądze

1

@Krystian1588 czyli jaki ma sens pozbywania się ich ??? Żaden . Nasi lepsi od tych co mieliby ich zastąpić

0

@thebaanqn bo benzema cały czas grał dlatego. Nie było go z nami i co ?? Czwórka w plecaku i nic z przodu nie ugrali. Każdy Fati i Fati narazie Fati w 2 lata zagrał 10 spotkań więc nie liczyłbym na niego Torres lubię chłopka ale narazie brak skuteczności i Auba na pewno da więcej niż on na 9 .

0

@talizmo wy naprawdę jesteście tak odklejeni od rzeczywistości czy tylko udajecie???

0

@donleoJR w ustawieniach zmień

0

@thebaanqn i przegrać ten sezon bo będę patrzył na następny? Wiem napiszesz skąd wiesz ze przegrasz . Bo jeżeli przyjdzie zmęczenie kontuzja to muszę mieć szeroką kadrę a nie liczyć że jakoś to będzie ale będę mieć kasę na koncie bo była okazja i kiedyś za tą kasę kupię kogoś. Jakby dali 100 mln to by była oferta nie do odrzucenia ale 20mln to proszę cię ale nie są to kokosy

0

@Qaz123 nie byłoby problemu gdyby nie chciani poprostu odeszli

1

Już ten tebas mówi nam co możemy a co nie. Dźwigni już koniec tym obniżyć nie możemy tylko innym . Bo co ? Bo madrytczyk wie że damy radę i próbuje nam robić cały czas pod górkę

2

Co to za wynalazki są??? My chyba już chcemy wszystkich prawych obrońców z Europy. Ja też grałem na PO może się zaoferuję za najniższa krajowa w Hiszpanii mogę tam być chyba taniej się nie da czyli będę idealnym kandydatem.

0

@thebaanqn a to lepiej mieć słaba kadrę . Ja wolę nie przyjmować super oferty a mieć zawodnika którego chce trener

0

Duński nazario wie co robi . Siedzi do samego końca bo będzie zmiennikiem Lewgo on to wie on to przeczuł. A ci oddadzą Depaya i Aube a zostaną z wirtuozem

0

@LaRoja ale przecież oni de jonga chcieli oddać za taką kasę więc nie wiem do czego pijesz . Problemem był piłkarz który nie chciał tam odejść a widocznie pączek się zgadza

0

@MrCental to pójdzie za za parę mln ale nie dajmy się dalej dymać Atletico

0

No to niech go nie wystawiają przez rok . Tyle w temacie. Żadnych obniżek. Niech najwyżej wróci za rok .

9

@Krzywy95 jaki debiut przecież on już grał w pierwszym zespole

1

@takisobiektos to niech siedzi na trybunach i nie marudzi

0

@ousmanedembele10 ten z muzeum hehe taki żarcik

0

@Kidd ten zespół z potężnego Luksemburga chciałem przypomnieć jest silnym zespołem ogranym w Europie więc będzie ciężko

3

@FCB_dimiC grają w te Fify czy FM i później takie pomysły mają

1

@ODWAGA okej masz rację doczytałem że nie ma takiego prawa w sklepie stacjonarnym bo masz możliwość sprawdzenia ale w internetowym już jest . Tak jak mówisz dobra wola sprzedającego czyli jak zawsze trzeba mieć znajomości hehe

0

@ToreTToOO hehe no ten Brazylijczyk to też jest dobry jak pada z głodu że niby faul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?