Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Powiem tak burdel to widzę jest bardziej u tebasa niż u nas . W żadnej lidze nie ma problemów tylko w Hiszpanii. Pozbyć się trutnia jak najszybciej
0
@luneks91 No chciała go nice czy Rennes nie pamiętam i zrezygnowali bo jednak nie są pewni jego stanu zdrowia a na kasę byli dogadani to co ma im powiedzieć zapłacę wam tylko mnie weźcie
3
@luneks91 przeczytaj jeszcze raz dokładnie co napisałem. Żaden klub nie chce zawodnika który nie jest pewny . Czy ty byś chciał zaryzykować i brać gościa który nie grał 2 czy 3 lata czy wziąć lepiej innego który gra regularnie i weźmie powiedzmy takie same pieniądze jak twój umtiti
7
@macio_944 bardzo dobrze powiedziane
7
@luneks91 ale pewnie chce to zrobić tylko żaden klub nie chce ryzykować leczenia u szamana o to chodzi . Barca mogla chociaż go w tym pre sezonie wystawić żeby ewentualnie pokazać go światu że jest w stanie wytrzymać 45 min hehe
0
@Borneo No to fakt że mlodszy ale ja patrzę kto na ten moment może dać więcej zespołowi
1
@Borneo szczerze to długofalowo nie zostanie ani jeden ani drugi a na teraz lepsza opcja to jednak Auba.
0
@Kgorecki2500 skoro nie ma go u nas tzn ze żadna strata to raz a dwa nie do realu tylko ich rezerw czyli tzw placek
0
@TR3YWAY dlaczego masz foto piłkarza z Madrytu ?haha
1
@Borneo co to znaczy teoretycznie? Teoretycznie jakby Auba był od początku sezonu też by mógł strzelić więcej.
0
@Borneo a widzisz a u napastnika też chodzi o liczby a depay co by nie było bramek kilka miał ale sporo też z karnych
0
@BARCA1899Messi wlacz sobie powtórkę proste i ci czasy wrócą
0
@marcin62 pięknie jej odpisał. dostał propozycje to nie znaczy że ją przyjął haha
21
@Borneo zawodnik ma być lepszy od drugiego a nie młodszy o to w tym wszystkim chodzi
0
@kinioo mnie nie boli niech sobie trzymają chcą ale jak my ruszymy to biali znowu parę lat nic nie będą trzymać
0
@Barrsa8989 jak naszych nie zarejestrują to bym wyszedł na konferencję i powiedział że trener podjął taka decyzję żeby taki skład wystawić i tyle
0
@panczo i do tego carvajal i benzema
1
@JordiAlbion ja nikogo im nie zazdroszczę bo każdego białego nie lubię
0
@taris a nie de jong jedzie ? Chyba że Alemany od niego pożyczył
0
@Crowley chyba nie ale już się sam w tym pogubiłem
0
@Toretto No właśnie trochę głupio bo jaka jest różnica przy podpisywaniu nowego kontraktu jak jesteś wolnym zawodnikiem a zawodnikiem klubu I chcesz zarabiać mniej
0
@Pawci023x 4 5 1 szeroko ustawieni boczni pomocnicy plus defensywny pomocnik
0
@Senstin dokładnie ale gdyby nawet Pique obniżył do tego co Alves to miałbym podejrzenia do tego co stało się z Messim bo niby twierdzili ze nie mogą obniżyć mu więcej niż połowę
1
@Katalonbar ja ściskam żeby nigdy nie skończyli niech strzelaja karne aż puchar stwierdza że jest nie rozstrzygnięty. Bo nie można kibicować białym ani niemcom
0
@swer2251 chodzi o to że teraz muszą wygrać wszystko żeby zaliczyli im 6 pucharów w tym sezonie muszą wygrać puchar króla i wszystkie inne rozgrywki
0
@FC1899Barca zapomniałeś dodać że Messi ciągnie za sobą verattiego
0
@Rabona_1 oho el Polako się odzywa. Proszę naucz mnie jak być mocnym w pisowni tak jak ty
0
@Kismeth to znajdź mi kogoś kto zawiąże sobie sam i do nas przyjdzie
2
To chyba byłoby już lepiej sprzedać teraz i postawić tam de jonga niż później płacić gościowi którego już tutaj nie będzie
0
@Rabona_1 rozmowa jest bezsensu . Pokaz jaki ty jesteś mocny na obronie skoro lenglet jest słaby.