6

@adukla hehe kolega chciał zabłysnąć mimo że nie jest nowy a dostał pocisk

0

Jaki Ajax ??? Bo na pewni nie ten z Amsterdamu

1

@Krystian1588 hmm są dwie opcje albo pić dalej o 5 rano albo zacząć pić o 5 rano ale piwo obowiązkowo

0

@Bartas7VeB albo on albo nikt

1

No i pjanic tyle się pokaże hehe zaraz się okaże sie coś przedłuży

0

@Clue ja bym powiedział inaczej jedenz nich gra w piłkę a drugi właśnie kopie piłkę

1

@KibicBarcy84 dla mnie może mieć nawet 40 lat mało mnie to obchodzi jak da dobra grę i liczby to co za różnica ile ma lat skoro 5 lat będzie grał

0

@tristan87 druga kolejka a oni już zmęczeni sezonem że co 3 dni nie zagrają?

43

@Deviler zabrakło Ani i już padają jak muchy

21

Ale Robercik będzie śmigał na Fifie haha

0

@sendesara bo był w ajaxie gdzie grał już pewnie w wieku 17 lat gdyby araujo był w takiej akademii to miałby już pewnie tyle samo jak nie więcej spotkań

7

@Krystian1588 Roberto Lewandowski będzie strzelał dużo goli

3

Wszystko co powiedział to moje zdanie jest takie samo

1

@Emerald nie to juve dopłaciło

0

@svaras odda zobaczysz

0

@RatedPunk byłem dwa razy i też zawsze kupowałem w kasach przed meczem

0

@dantek321 to jest kozackie już wysłałem to do kolegi z białej strony Madrytu

4

@Pawel13sz a reszta dalej gra tylko ten rudy nie ma kolegów haah

1

@MesQueUnClub_87 i moribie i dembusiowi pokazali jak to się kończy jak się nie słuchają

0

@mateusz1989VeB hahahaa leżę i kwiczę

0

@Piernik Auba może zagrać jako skrzydłowy to raz Lewy może zagrać jako cofnięty to dwa a mogą grać razem w ustawieniu 352 to trzy

0

@mateusz1989VeB bo to pewnie jest na testach medycznych a jak to klub z włoskiej A klasy to może lekarzy mają po alkoholu to uda mu się przejść te badania

1

@Azacca na jak to polak rodak na wkupne musi być

0

@SinMistico oprócz AC Milan i Inetru Mediolan jest jeszcze jakiś klub ???

0

@Kessie a co ma organizacja??? Robercie ma strzelać i to wszystko

0

@takisobiektos proszę cię prędzej nie zarejestrują odpadów których chcą się pozbyć

0

@Pawel13sz raczej nie bo na camp nou gramy w pierwszym komplecie strojów

0

@polcza No fakt bo jak dostanie 3mln zamiast 6 mln to nie przeżyje

0

@Elvisek nie wydaje mi się skoro przez półtora roku zagra raptem może 5 spotkań

0

@Kwiatek67 padłem teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?