Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@adukla hehe kolega chciał zabłysnąć mimo że nie jest nowy a dostał pocisk
0
Jaki Ajax ??? Bo na pewni nie ten z Amsterdamu
1
@Krystian1588 hmm są dwie opcje albo pić dalej o 5 rano albo zacząć pić o 5 rano ale piwo obowiązkowo
0
@Bartas7VeB albo on albo nikt
1
No i pjanic tyle się pokaże hehe zaraz się okaże sie coś przedłuży
0
@Clue ja bym powiedział inaczej jedenz nich gra w piłkę a drugi właśnie kopie piłkę
1
@KibicBarcy84 dla mnie może mieć nawet 40 lat mało mnie to obchodzi jak da dobra grę i liczby to co za różnica ile ma lat skoro 5 lat będzie grał
0
@tristan87 druga kolejka a oni już zmęczeni sezonem że co 3 dni nie zagrają?
43
@Deviler zabrakło Ani i już padają jak muchy
21
Ale Robercik będzie śmigał na Fifie haha
0
@sendesara bo był w ajaxie gdzie grał już pewnie w wieku 17 lat gdyby araujo był w takiej akademii to miałby już pewnie tyle samo jak nie więcej spotkań
7
@Krystian1588 Roberto Lewandowski będzie strzelał dużo goli
3
Wszystko co powiedział to moje zdanie jest takie samo
1
@Emerald nie to juve dopłaciło
0
@svaras odda zobaczysz
0
@RatedPunk byłem dwa razy i też zawsze kupowałem w kasach przed meczem
0
@dantek321 to jest kozackie już wysłałem to do kolegi z białej strony Madrytu
4
@Pawel13sz a reszta dalej gra tylko ten rudy nie ma kolegów haah
1
@MesQueUnClub_87 i moribie i dembusiowi pokazali jak to się kończy jak się nie słuchają
0
@mateusz1989VeB hahahaa leżę i kwiczę
0
@Piernik Auba może zagrać jako skrzydłowy to raz Lewy może zagrać jako cofnięty to dwa a mogą grać razem w ustawieniu 352 to trzy
0
@mateusz1989VeB bo to pewnie jest na testach medycznych a jak to klub z włoskiej A klasy to może lekarzy mają po alkoholu to uda mu się przejść te badania
1
@Azacca na jak to polak rodak na wkupne musi być
0
@SinMistico oprócz AC Milan i Inetru Mediolan jest jeszcze jakiś klub ???
0
@Kessie a co ma organizacja??? Robercie ma strzelać i to wszystko
0
@takisobiektos proszę cię prędzej nie zarejestrują odpadów których chcą się pozbyć
0
@Pawel13sz raczej nie bo na camp nou gramy w pierwszym komplecie strojów
0
@polcza No fakt bo jak dostanie 3mln zamiast 6 mln to nie przeżyje
0
@Elvisek nie wydaje mi się skoro przez półtora roku zagra raptem może 5 spotkań
0
@Kwiatek67 padłem teraz