0

@Kamil689 nie chciałem zabłysnąć ale i ci co to pisali nie zabłysnęli bo jakbyś się interesował więcej to byś wyczytał ze Xavi zdementował to. Dlatego trochę mam bekę że takie coś piszesz .

0

@AmigoBlancos ale te z malty to są mocne hehe

0

@Kamil689 ooo i to jest najlepsze . Gdzieś się przeczytało artykuł o garcii na defensywnym i teraz byś próbował. Dlaczego np nie Christensen ?? Albo np Roberto???

3

@DonVincenzo szkoda to jest ich wszystkich bo jest ich naprawdę dużo i każdy może grać w pierwszym składzie

20

Za jego poświęcenie i waleczność wielkie dzięki. Miał trochę szczęścia że były problemy w Barcelonie i dano mu zagrać bo gdyby nie to to może bujałby się między 2 i 3 liga .

0

@MrCental jestem przyznaję że chciałem żeby nie przedłużać. Na dzień dzisiejszy fajnie ze jest z takim kontraktem ale jeżeli znowu będzie kontuzjowany o co się boję to będzie tragedia.

0

@FCB_dimiC na najwyższym nie a dlaczego pytasz ?

0

@Fido66 obojętnie najważniejsze żeby coś wygrali

0

@Kitek1640 wiem z doświadczenia że będzie z tego polewka w zespole

0

@The_Man a kto im kazał podpisać cvc ?

1

@nelson25 No i teraz jak duński nazario to usłyszy to już na pewno nie odejdzie

1

@Janiama porównania ich są bez sensu Lewy grał w polskiej lidze wiec trochę inny poziom niż Hiszpania czy Anglia

1

@Lucassito i wtedy byś pisał że nie pomógł Barcelonie w zdobyciu tytułu. Już na takich jak ty się poznałem. Ja też jestem kibicem klubu i cieszę się nawet jak Puig czy inny Mingueza zagra super. Po drugie nie wiem co chcesz "formuować" . Ja "formułowałem " dobrze skoro inni zrozumieli a ty chyba słabo "formuujesz ? Hehe. Po trzecie do twoja odpowiedź do Rabony też wyjęta z nosa. Nie piszemy o zdobywaniu tytułów tylko o dobrej grze. Jeżeli powiedzmy Lewy strzeli 25 bramek to będzie zły transfer mimo że nie wygramy nic czy dobry ? Będzie dobry transfer zawodnika a inni zawodnicy wtedy widocznie daliby za mało od siebie żeby wygrywać. Proste .

0

@Lucassito No takiś mądry to pokaż mi miejsce w którym napisałem że zdobyliśmy puchary ?? Czasami ciężko pomyśleć ale w internecie to większość lubi cwaniaka zgrywać ale jak widać czasami nie wychodzi . Kolega @Rabona_1 jakoś zrozumiał ucz się od niego. Rabona mądrego to warto posłuchać. Pozdrawiam

0

@Lucassito nie mówię z kim kogo ma uciszac ważne że już to zrobił auba zamknął krytyków pół roku temu a tera zrobi to lewy

0

@Rabona_1 myślę tak raphinha już niektórych uciszył i zaraz zrobi to Robert

1

@jacobFCB dla mnie bardzo dobrze zrobił bo dostał czerwo i graliśmy w przewadze . Teraz jak piłkarze się spotkają na pewno będą się z tego śmiać

4

@Pawel13sz No miałem polewkę z tego nasz dzik w natarciu a jak jeszcze tego szybkiego przygarbionego Niemca wciągnął jak się ścigali to też było piękne

4

@antymadridista100 dla przypomnienia 1992 i 2006 to są parzyste więc raczej jest praktycznie po równo

1

@Compadre pamiętaj aby dzień święty świecić.... a każdy mecz Barcy to święto

2

@VeB 1899 do każdego meczu jest w sam raz

0

@Compadre przez prace w niedzielę i to jeszcze w nocy ??? Chłopie ty się nie szanujesz

1

Jak przyjdzie Żulik do nas to jak dla mnie pozostanie tylko lewy obrońca i kadra kompletna . Teraz pozbyć się nie chcianych .

0

No my pewnie też zakończymy bo po co on wtedy

0

@Janas11224 a ty nie rozebrany bo namiot się postawił???? Hehe

1

@ArcziArtt jeżeli nic ci nie jest to nie musisz

0

@Emhyr myślę że dest kounde i Roberto wystarczyłoby żeby obsadzić te pozycje i jeszcze Araujo jest

0

@Lucassito przecież tam nie jest napisane że wygraliśmy

2

@Culer_1906 ooo Casemiro mogły przeorać ale byłbym dumny z niego

4

@Mixtape już takiego masz więc drugi taki sam nie potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?