Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamil689 nie chciałem zabłysnąć ale i ci co to pisali nie zabłysnęli bo jakbyś się interesował więcej to byś wyczytał ze Xavi zdementował to. Dlatego trochę mam bekę że takie coś piszesz .
0
@AmigoBlancos ale te z malty to są mocne hehe
0
@Kamil689 ooo i to jest najlepsze . Gdzieś się przeczytało artykuł o garcii na defensywnym i teraz byś próbował. Dlaczego np nie Christensen ?? Albo np Roberto???
3
@DonVincenzo szkoda to jest ich wszystkich bo jest ich naprawdę dużo i każdy może grać w pierwszym składzie
20
Za jego poświęcenie i waleczność wielkie dzięki. Miał trochę szczęścia że były problemy w Barcelonie i dano mu zagrać bo gdyby nie to to może bujałby się między 2 i 3 liga .
0
@MrCental jestem przyznaję że chciałem żeby nie przedłużać. Na dzień dzisiejszy fajnie ze jest z takim kontraktem ale jeżeli znowu będzie kontuzjowany o co się boję to będzie tragedia.
0
@FCB_dimiC na najwyższym nie a dlaczego pytasz ?
0
@Fido66 obojętnie najważniejsze żeby coś wygrali
0
@Kitek1640 wiem z doświadczenia że będzie z tego polewka w zespole
0
@The_Man a kto im kazał podpisać cvc ?
1
@nelson25 No i teraz jak duński nazario to usłyszy to już na pewno nie odejdzie
1
@Janiama porównania ich są bez sensu Lewy grał w polskiej lidze wiec trochę inny poziom niż Hiszpania czy Anglia
1
@Lucassito i wtedy byś pisał że nie pomógł Barcelonie w zdobyciu tytułu. Już na takich jak ty się poznałem. Ja też jestem kibicem klubu i cieszę się nawet jak Puig czy inny Mingueza zagra super. Po drugie nie wiem co chcesz "formuować" . Ja "formułowałem " dobrze skoro inni zrozumieli a ty chyba słabo "formuujesz ? Hehe. Po trzecie do twoja odpowiedź do Rabony też wyjęta z nosa. Nie piszemy o zdobywaniu tytułów tylko o dobrej grze. Jeżeli powiedzmy Lewy strzeli 25 bramek to będzie zły transfer mimo że nie wygramy nic czy dobry ? Będzie dobry transfer zawodnika a inni zawodnicy wtedy widocznie daliby za mało od siebie żeby wygrywać. Proste .
0
@Lucassito No takiś mądry to pokaż mi miejsce w którym napisałem że zdobyliśmy puchary ?? Czasami ciężko pomyśleć ale w internecie to większość lubi cwaniaka zgrywać ale jak widać czasami nie wychodzi . Kolega @Rabona_1 jakoś zrozumiał ucz się od niego. Rabona mądrego to warto posłuchać. Pozdrawiam
0
@Lucassito nie mówię z kim kogo ma uciszac ważne że już to zrobił auba zamknął krytyków pół roku temu a tera zrobi to lewy
0
@Rabona_1 myślę tak raphinha już niektórych uciszył i zaraz zrobi to Robert
1
@jacobFCB dla mnie bardzo dobrze zrobił bo dostał czerwo i graliśmy w przewadze . Teraz jak piłkarze się spotkają na pewno będą się z tego śmiać
4
@Pawel13sz No miałem polewkę z tego nasz dzik w natarciu a jak jeszcze tego szybkiego przygarbionego Niemca wciągnął jak się ścigali to też było piękne
4
@antymadridista100 dla przypomnienia 1992 i 2006 to są parzyste więc raczej jest praktycznie po równo
1
@Compadre pamiętaj aby dzień święty świecić.... a każdy mecz Barcy to święto
2
@VeB 1899 do każdego meczu jest w sam raz
0
@Compadre przez prace w niedzielę i to jeszcze w nocy ??? Chłopie ty się nie szanujesz
1
Jak przyjdzie Żulik do nas to jak dla mnie pozostanie tylko lewy obrońca i kadra kompletna . Teraz pozbyć się nie chcianych .
0
No my pewnie też zakończymy bo po co on wtedy
0
@Janas11224 a ty nie rozebrany bo namiot się postawił???? Hehe
1
@ArcziArtt jeżeli nic ci nie jest to nie musisz
0
@Emhyr myślę że dest kounde i Roberto wystarczyłoby żeby obsadzić te pozycje i jeszcze Araujo jest
0
@Lucassito przecież tam nie jest napisane że wygraliśmy
2
@Culer_1906 ooo Casemiro mogły przeorać ale byłbym dumny z niego
4
@Mixtape już takiego masz więc drugi taki sam nie potrzebny