Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Donio co fakt to fakt
0
@TR3YWAY No i ??? Jakby był osrany to nie wszedłby wcale
0
@BartqRKO spokojnie na ostatnie 10/15 min by się nadał przy wyniku 3:0 dla Barcy
1
@TR3YWAY na tak unika że grał w finałach LM,LE i KMŚ
0
@gimmeq1 to czy on będzie 5 lutego to będzie pewne miesiąc przed .
4
Przypomina mi to trochę taki transfer Keity
5
@mateusz1989VeB śmieszy mnie ze nie będzie miejsca a może właśnie pokaże się lepiej niż wspomniana dwójka
4
@Kondziubarca a dostaną 4 mln na kontrakt i 2mln za podpis . Zera im zniknęły ale pewnie się nie skapną bo to są ciemniaki
0
@Donio bo wspaniały Bartuś powiedział że woli żeby pieniądze były na boisku . No to były tylko szkoda ze się to nie sprawdziło.
1
Dlatego ja bym go nie podpisywał tutaj . Jest taki cwaniak to może Lech weźmie jako mistrz Polski
0
@David_Martin nie karierę tylko przygodę
0
@Janiama z Busim też jest gadka że się nie nadaje a każdy trener go chce.
1
Co wy pleciecie za głupoty. Jaki zaszczyt dla innych klubów. Dla każdego to była tylko opcja kasy i sprawdzenia zawodników. No dla jakiś słabych zespołów to może zaszczyt
0
@Luccas No tak ale on przez kontuzje a mi chodzi o zawodnika który cały czas jest w treningu
0
Takiego zjazdu piłkarza to ja już dawno nie pamiętam
1
Iga sie skończyła mówiłem że jest słaba . Jak można przegrać haha
0
@FCB24 jak jeszcze oddadzą de jonga to starczy na 4 tych panów
0
@Dzemix111 ja sie kierownikowi nie dziwię skoro często cię nie ma w pracy to jak ma cię docenić. Trzeba pracować a nie na l4 grać w fife
0
@Ostatnikrwawygang No to chyba nie złoty interes skoro dla nas nie gra a trzeba mu płacić
0
@PatrykBarca znalezienie następcy Alby jest niemożliwe
0
Oho widzę z viniego robią mega gwiazdę pełno zresztą jak to jest napisane jest liderem w mediach
0
@swer2251 to że jakiś piłkarz nie prowadził się dobrze i dawał radę na boisku
0
@RosjaninBut jak to na co ? Przecież on zawsze spóźniony więc pewnie i z kontraktem się spóźnił
0
@swer2251 przecież przyznałeś rację
0
@swer2251 święte słowa dlatego mówię kazdy organizm funkcjonuje inaczej
3
@KibicBarcy84 dembele to my teraz możemy pozysakc a nie zostawić. On nie jest naszym piłkarzem
0
@swer2251 pierwszy przykład z brzegu Poul Gascoigne
0
@Lautaro a ja codziennie dlaczego tylko co weekend?
0
@swer2251 może nie pomaga ale nie przeszkadza
3
@Robert1603 popraw się bo pisanie nie jest twoja mocną stroną