0

@Donio co fakt to fakt

0

@TR3YWAY No i ??? Jakby był osrany to nie wszedłby wcale

0

@BartqRKO spokojnie na ostatnie 10/15 min by się nadał przy wyniku 3:0 dla Barcy

1

@TR3YWAY na tak unika że grał w finałach LM,LE i KMŚ

0

@gimmeq1 to czy on będzie 5 lutego to będzie pewne miesiąc przed .

4

Przypomina mi to trochę taki transfer Keity

5

@mateusz1989VeB śmieszy mnie ze nie będzie miejsca a może właśnie pokaże się lepiej niż wspomniana dwójka

4

@Kondziubarca a dostaną 4 mln na kontrakt i 2mln za podpis . Zera im zniknęły ale pewnie się nie skapną bo to są ciemniaki

0

@Donio bo wspaniały Bartuś powiedział że woli żeby pieniądze były na boisku . No to były tylko szkoda ze się to nie sprawdziło.

1

Dlatego ja bym go nie podpisywał tutaj . Jest taki cwaniak to może Lech weźmie jako mistrz Polski

0

@David_Martin nie karierę tylko przygodę

0

@Janiama z Busim też jest gadka że się nie nadaje a każdy trener go chce.

1

Co wy pleciecie za głupoty. Jaki zaszczyt dla innych klubów. Dla każdego to była tylko opcja kasy i sprawdzenia zawodników. No dla jakiś słabych zespołów to może zaszczyt

0

@Luccas No tak ale on przez kontuzje a mi chodzi o zawodnika który cały czas jest w treningu

0

Takiego zjazdu piłkarza to ja już dawno nie pamiętam

1

Iga sie skończyła mówiłem że jest słaba . Jak można przegrać haha

0

@FCB24 jak jeszcze oddadzą de jonga to starczy na 4 tych panów

0

@Dzemix111 ja sie kierownikowi nie dziwię skoro często cię nie ma w pracy to jak ma cię docenić. Trzeba pracować a nie na l4 grać w fife

0

@Ostatnikrwawygang No to chyba nie złoty interes skoro dla nas nie gra a trzeba mu płacić

0

@PatrykBarca znalezienie następcy Alby jest niemożliwe

0

Oho widzę z viniego robią mega gwiazdę pełno zresztą jak to jest napisane jest liderem w mediach

0

@swer2251 to że jakiś piłkarz nie prowadził się dobrze i dawał radę na boisku

0

@RosjaninBut jak to na co ? Przecież on zawsze spóźniony więc pewnie i z kontraktem się spóźnił

0

@swer2251 przecież przyznałeś rację

0

@swer2251 święte słowa dlatego mówię kazdy organizm funkcjonuje inaczej

3

@KibicBarcy84 dembele to my teraz możemy pozysakc a nie zostawić. On nie jest naszym piłkarzem

0

@swer2251 pierwszy przykład z brzegu Poul Gascoigne

0

@Lautaro a ja codziennie dlaczego tylko co weekend?

0

@swer2251 może nie pomaga ale nie przeszkadza

3

@Robert1603 popraw się bo pisanie nie jest twoja mocną stroną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?