Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarcelona która znając życie Atletico będzie chciało obniżyć mówiąc że ich nie stać i oddamy go za 5mln bo będzie gadanie że zejdziemy z pensji
0
@wilu9054 jego brak szybkości nadrabiał Araujo hehe
1
@MESSIah16 a ja wolę żeby w 3 sezony strzelił dla nas 100 bramek
4
Jak można oddawać pierwszego prawego obrońcę reprezentacji Brazylii. Dani na zawsze w moim sercu . Jeden z ulubionych piłkarzy chciałbym kiedyś go spotkać i pstryknąć focie z nim.
0
@FCB24 a to siw liczy jak gra czy zdobył jego klub ??? Bo francuzina to raczej wiodącą postacią nie był
1
@Kgorecki2500 to raczej z cyklu "już nie długo tak będzie "
6
@SeWo77 to wtedy dadzą mu podwyżkę pensji i zwiększa klauzulę
0
@Octane jak się obracasz w towarzystwie brzydkich dup to myślisz a jak przebywasz w towarzystwie fajnych dupeczek cały czas to chcesz poprostu spędzić z nimi fajnie czas
1
@mm_ a gdzie jest napisane że nie można się bawić??? Każdy nie normalny odrazu myśli o dymaniu .
0
@mextexperu gdyby Zalewski trafił na pewno byśmy nie przegrali . Może być?Chłopie daj sobie spokój z gdybaniem .
0
@mextexperu gdyby Świderski wykorzystał to byśmy wygrali 2:1 . Twoje gadanie jest bez sensu .
0
@Roobo super ktoś wielki poleci do dywizji B ale się będzie działo
0
@sergio5 pewnie odejdą zawodnicy bo w 3 lidze grać nie będą
0
@Azi nawet rezerwowym to pewniak
12
United oburzone i chce zerwać negocjajce a więc narazie. Skończyła się wyprzedaż w Barcelonie.
0
@Kgorecki2500 chyba że tak hehe
0
@Rysiu top nie top zawsze chciałem Kimmicha z Bayernu
0
@daniel32778 kolega dobrze wcześniej powiedział. Pracują razem więc mogą razem wychodzić. Ja też wychodzę na piwo że starszymi od siebie kolegami z pracy i nie widzę w tym nic dziwnego .
0
@Kgorecki2500 Christensen??? Ominęła mnie jakaś oficjalka??? Kolego jeszcze go nie ma więc na spokojnie. Narazie jest tylko dwóch których wymieniłeś plus lenglet i Big Sam
0
@Pstryk to i tak stawiałbym na araujo Garcia duet
3
Boli go ze Barca nie chce CVC haha i musi tyle o niej kłapać .
0
@Emhyr aha i to jest tragedia ? Zły wynik ??? Tak?? Teraz powiedz mi ile zespołów przez te lata miała straconych mniej bramek ?
16
@Emhyr nie gadaj głupot bo Barca traciła bardzo mało goli wtedy . Widać trochę piszesz aby się czepiać
1
@Herato oszczędza się na San Marino
1
@AlexDark00 tylko wielki Kurtuła tak krzyczał a teraz caluje herb
2
@Comfortable_ chłopak wie kto jest przyszłością piłki
3
@gumaz to pewnie by zaspał
0
@Kamiloza91 dla mnie każde porównanie różnych dyscyplin jest bez sensu . Dla twojej wiadomości wiem o co ci chodzi
0
@Kamiloza91 odrazu widać że Lucho odpuszcza mecz haha
9
@MSN1998 spokojnie Barca będzie jeszcze wielka