0

@PatrykBarcelona która znając życie Atletico będzie chciało obniżyć mówiąc że ich nie stać i oddamy go za 5mln bo będzie gadanie że zejdziemy z pensji

0

@wilu9054 jego brak szybkości nadrabiał Araujo hehe

1

@MESSIah16 a ja wolę żeby w 3 sezony strzelił dla nas 100 bramek

4

Jak można oddawać pierwszego prawego obrońcę reprezentacji Brazylii. Dani na zawsze w moim sercu . Jeden z ulubionych piłkarzy chciałbym kiedyś go spotkać i pstryknąć focie z nim.

0

@FCB24 a to siw liczy jak gra czy zdobył jego klub ??? Bo francuzina to raczej wiodącą postacią nie był

1

@Kgorecki2500 to raczej z cyklu "już nie długo tak będzie "

6

@SeWo77 to wtedy dadzą mu podwyżkę pensji i zwiększa klauzulę

0

@Octane jak się obracasz w towarzystwie brzydkich dup to myślisz a jak przebywasz w towarzystwie fajnych dupeczek cały czas to chcesz poprostu spędzić z nimi fajnie czas

1

@mm_ a gdzie jest napisane że nie można się bawić??? Każdy nie normalny odrazu myśli o dymaniu .

0

@mextexperu gdyby Zalewski trafił na pewno byśmy nie przegrali . Może być?Chłopie daj sobie spokój z gdybaniem .

0

@mextexperu gdyby Świderski wykorzystał to byśmy wygrali 2:1 . Twoje gadanie jest bez sensu .

0

@Roobo super ktoś wielki poleci do dywizji B ale się będzie działo

0

@sergio5 pewnie odejdą zawodnicy bo w 3 lidze grać nie będą

0

@Azi nawet rezerwowym to pewniak

12

United oburzone i chce zerwać negocjajce a więc narazie. Skończyła się wyprzedaż w Barcelonie.

0

@Kgorecki2500 chyba że tak hehe

0

@Rysiu top nie top zawsze chciałem Kimmicha z Bayernu

0

@daniel32778 kolega dobrze wcześniej powiedział. Pracują razem więc mogą razem wychodzić. Ja też wychodzę na piwo że starszymi od siebie kolegami z pracy i nie widzę w tym nic dziwnego .

0

@Kgorecki2500 Christensen??? Ominęła mnie jakaś oficjalka??? Kolego jeszcze go nie ma więc na spokojnie. Narazie jest tylko dwóch których wymieniłeś plus lenglet i Big Sam

0

@Pstryk to i tak stawiałbym na araujo Garcia duet

3

Boli go ze Barca nie chce CVC haha i musi tyle o niej kłapać .

0

@Emhyr aha i to jest tragedia ? Zły wynik ??? Tak?? Teraz powiedz mi ile zespołów przez te lata miała straconych mniej bramek ?

16

@Emhyr nie gadaj głupot bo Barca traciła bardzo mało goli wtedy . Widać trochę piszesz aby się czepiać

1

@Herato oszczędza się na San Marino

1

@AlexDark00 tylko wielki Kurtuła tak krzyczał a teraz caluje herb

2

@Comfortable_ chłopak wie kto jest przyszłością piłki

3

@gumaz to pewnie by zaspał

0

@Kamiloza91 dla mnie każde porównanie różnych dyscyplin jest bez sensu . Dla twojej wiadomości wiem o co ci chodzi

0

@Kamiloza91 odrazu widać że Lucho odpuszcza mecz haha

9

@MSN1998 spokojnie Barca będzie jeszcze wielka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?