1

@Criss18Barca tak wiemy dlatego najlepiej siedzieć w swoim kraju

7

@Hazok87 CR jest słaby ot taka prawda

4

@michaleu rok 2022 a ja nie mam tłiterów fejsbuków i innych badziewi i dobrze mi z tym . Jak ktoś chce coś o mnie wiedzieć to ma numer telefonu lub zna adres to możemy pogadać

0

@mkord to niech obniżą w innym klubie jak chcą grać. Prosta sprawa nie stać mnie na zapłacenie takich pieniędzy więc albo odchodzicie gdzieś indziej za mniej albo zrywamy kontrakt

1

Powinni odbyć spotkanie wszyscy razem . Joan powinien powiedzieć ile brakuje i o ile trzeba zredukować i jeżeli ba to nie pójdą to będzie równoznaczne ze sprzedażą z klubu i kupnem innych zawodników z mniejsza pensja

0

@Getek nikt co nie każe 4 brygadowki robić. Jest tyle pracy że można sobie coś wybrać ciekawego.

0

@VegetaPolska anime to badziewie haha

0

@Katalonbar sexi czternastki?

0

@VegetaPolska kto ogląda takie badziewie?

0

@Firestone mówisz o so.... a nie czekaj pomyłka chyba że prawda

0

@Huck trafione w punkt panie kolego

0

@Fabik87 chyba za pierwszą ratę jak dla nas

0

Wolała ona odejść bo dostanie 3xwiecej pieniędzy niż w Barcelonie i pewnie więcej niż ten chłopaczek dostałby w andorze

1

Oho Paryż i kobiety nam podbiera . Tam dalej nie ma fair play ??? Dostała pewnie pensje razy trzy .

0

@Emhyr a widziałeś Polskę wczoraj jaka ławka ??? Kamiński i Świderski wchodzą dają nam zwycięstwo to jest ławka kozak

0

@bbartekfcb aha to lepiej dyrektorze nie grać nic ??? Czy lepiej coś grać??? @Fake69 No i wezmą jeszcze Atletico i mają jeden zespół all stars do grania

3

Niech połącza zespoły i lecą jak mają ochotę oczywiście. Z 20 zespołów zrobią jakieś 10/12 drużyn albo zamiast latać niech pograją w Hiszpanii takie mecze

1

@gumaz dzień dobry proszę mnie uspać

0

@Johnnie_Walker No wiem ale co zrobisz jak nic nie możesz. Może to ich zmusi do odejścia

0

@Medium przestań jeszcze hymn ruskich zacznij śpiewać. Skoro go wybrali to są tacy sami . Wszystkich odciąć i tyle

3

@Medium bo są z rosji dlatego mają nie grać. Gdybym był na tym turnieju i miał zagrać z tym czymś to ubrałbym się na żółto niebiesko usiadł na korcie a ten niech sobie gra

0

Najprostszy sposób zabrać numery i nie zgłaszać do rozgrywek zawodników których chcą się pozbyć. Dziękuję i do widzenia

1

@DLFCB ich boli że śpiewał piosenki na real i zarzekał się ze tam nie zagra a teraz jest wielkim madritisom

1

@Jestjakjest i teraz Mbappe do Barcy przyjdzie za 2 lata żeby strzelać Realowi przepraszam realowi

1

Ta Chinka jest wielka jak nie Chinka. Jakas podróbka Chinki

2

@noface dawaj nazwisko młodego napastnika za 40mln który da ponad 20 bramek w sezonie

1

@Medium ocho widać prawdziwy kibic

0

@JaroCoach a ja myślę że ansu nie nadaje się na 9 . Lepiej gra jak jest na skrzydle

0

Wszyscy widzę piszą o wysokim kontrakciea ja się pytam gdzie jest napisane że chcą dużo??? Skoro zarabia z 200tys a chce myślę że ok. 3/4 mln to nie jest jakaś wygórowana cena choć ja bym podpisywał kontrakty za wyniki a nie za leżenie jak Umtiti czy Dembele. Gram zarabiam nie gram dostaje ochłap

0

@Marcelinho99 @tristan87 a tak zapomniałem o Miedziance ale niestety Chrobry poległ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?