Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca tak wiemy dlatego najlepiej siedzieć w swoim kraju
7
@Hazok87 CR jest słaby ot taka prawda
4
@michaleu rok 2022 a ja nie mam tłiterów fejsbuków i innych badziewi i dobrze mi z tym . Jak ktoś chce coś o mnie wiedzieć to ma numer telefonu lub zna adres to możemy pogadać
0
@mkord to niech obniżą w innym klubie jak chcą grać. Prosta sprawa nie stać mnie na zapłacenie takich pieniędzy więc albo odchodzicie gdzieś indziej za mniej albo zrywamy kontrakt
1
Powinni odbyć spotkanie wszyscy razem . Joan powinien powiedzieć ile brakuje i o ile trzeba zredukować i jeżeli ba to nie pójdą to będzie równoznaczne ze sprzedażą z klubu i kupnem innych zawodników z mniejsza pensja
0
@Getek nikt co nie każe 4 brygadowki robić. Jest tyle pracy że można sobie coś wybrać ciekawego.
0
@VegetaPolska anime to badziewie haha
0
@Katalonbar sexi czternastki?
0
@VegetaPolska kto ogląda takie badziewie?
0
@Firestone mówisz o so.... a nie czekaj pomyłka chyba że prawda
0
@Huck trafione w punkt panie kolego
0
@Fabik87 chyba za pierwszą ratę jak dla nas
0
Wolała ona odejść bo dostanie 3xwiecej pieniędzy niż w Barcelonie i pewnie więcej niż ten chłopaczek dostałby w andorze
1
Oho Paryż i kobiety nam podbiera . Tam dalej nie ma fair play ??? Dostała pewnie pensje razy trzy .
0
@Emhyr a widziałeś Polskę wczoraj jaka ławka ??? Kamiński i Świderski wchodzą dają nam zwycięstwo to jest ławka kozak
0
@bbartekfcb aha to lepiej dyrektorze nie grać nic ??? Czy lepiej coś grać??? @Fake69 No i wezmą jeszcze Atletico i mają jeden zespół all stars do grania
3
Niech połącza zespoły i lecą jak mają ochotę oczywiście. Z 20 zespołów zrobią jakieś 10/12 drużyn albo zamiast latać niech pograją w Hiszpanii takie mecze
1
@gumaz dzień dobry proszę mnie uspać
0
@Johnnie_Walker No wiem ale co zrobisz jak nic nie możesz. Może to ich zmusi do odejścia
0
@Medium przestań jeszcze hymn ruskich zacznij śpiewać. Skoro go wybrali to są tacy sami . Wszystkich odciąć i tyle
3
@Medium bo są z rosji dlatego mają nie grać. Gdybym był na tym turnieju i miał zagrać z tym czymś to ubrałbym się na żółto niebiesko usiadł na korcie a ten niech sobie gra
0
Najprostszy sposób zabrać numery i nie zgłaszać do rozgrywek zawodników których chcą się pozbyć. Dziękuję i do widzenia
1
@DLFCB ich boli że śpiewał piosenki na real i zarzekał się ze tam nie zagra a teraz jest wielkim madritisom
1
@Jestjakjest i teraz Mbappe do Barcy przyjdzie za 2 lata żeby strzelać Realowi przepraszam realowi
1
Ta Chinka jest wielka jak nie Chinka. Jakas podróbka Chinki
2
@noface dawaj nazwisko młodego napastnika za 40mln który da ponad 20 bramek w sezonie
1
@Medium ocho widać prawdziwy kibic
0
@JaroCoach a ja myślę że ansu nie nadaje się na 9 . Lepiej gra jak jest na skrzydle
0
Wszyscy widzę piszą o wysokim kontrakciea ja się pytam gdzie jest napisane że chcą dużo??? Skoro zarabia z 200tys a chce myślę że ok. 3/4 mln to nie jest jakaś wygórowana cena choć ja bym podpisywał kontrakty za wyniki a nie za leżenie jak Umtiti czy Dembele. Gram zarabiam nie gram dostaje ochłap
0
@Marcelinho99 @tristan87 a tak zapomniałem o Miedziance ale niestety Chrobry poległ