Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Gallaret przecież jemu kończy się kontrakt to co ty za bzdury piszesz
14
@Yoshi94 na 200 spotkan rozegral 10 dobrych super piłkarz. Wypuścić i zapomnieć
0
@Lipak wymieniam odrazu dawać a ney pociągnie Leosia razem ze sobą
1
@Hubsao trenuje m.in. dzieci 8/9 letnie przychodzą na trening i nie których trzeba najpierw zacząć uczyć biegać a co dopiero mówimy o przewrotach . To jest tragedia .
0
@hayek jak masz czas na czekanie to spoko ja akurat zabiegany jestem
0
@doc i bardzo very good
0
@tbas dokładnie Cou miał super pierwsze pół roku reszta lipa a z nim będzie odwrotnie
1
@gaucho104 ja jestem cały czas zluzowany haha
2
@ObjektywnyKrytyk możesz przewinąć moje komentarze już dawno pisałem że on zostanie w psg bo szejk da mu tyle kasy że się wkoncu skusi. Nie ten transfer to będziecie mieli inny medialnie może gorszy ale piłkarsko już wcale tak być nie musi. Najważniejsze żeby hiszpańskie kluby pokazywały się w Europie a zawodnicy będą tam przychodzić. Pozdrowionka
0
@Magicc89PL może i optymistyczna ale zaraz znowu nie będzie go pół roku bo wyjdzie fifa 23 i dzieciak będzie musiał pograć więc się połamie
0
@martin3131 No za dużo to on nie pokazał u nas to raz . Dwa jego niechlujstwo na boisku to jest masakra. Wczoraj potykał się co chwilę. Niech idzie gdziekolwiek chce
0
@KibicBarcy84 Bayern jakoś kroci nie wydaje na transfery a puchary zdobywa . Villarreal był w pofinale LM można mnożyć przykłady. Najważniejsze jest mieć solidnych graczy z których trzeba wycisnąć 200%
4
@gaucho104 na pewno trwa cały czas ale on miał na myśli że na boisku się skończyła i została tylko w biurach więc możesz zluzować
0
@Yoshi94 on ma dużo treningu na Fifie haha
0
@Yoshi94 mógłby tylko ze zagrał pół sezonu i strzelił 1 bramkę;-) a 40 strzałów wyleciało poza stadion więc jakby grał cały to co miałby max 3 bramki
10
W ciul mi się nie podoba jak kibice wbiegają na boisko bo nawet piłkarze nie mogą się pocieszyć tylko muszą uciekać. Lepsza zabawa jest jak każdy jest na swoim miejscu.
1
@karszun myślę że nie bo między Liverpoolem a Manchesterem jest chyba z 50km wiec na spokojnie w razie co helikopterem w 15 min mogliby przetransportować
0
@SuperPatsonFCB dlaczego na długie lata?
0
@Yoshi94 jakby grał po 90 min mógłby mieć
0
@Yoshi94 a dembele nie gra w druzynie ktora broni się przed spadkiem tylko w dużo lepszej więc myślę że i u nas wykręciły dwa razy lepsze liczby . A dembele ile bramek ma w lidze ???? Chyba dużo mniej niż brazylijczyk
0
@Piotr,1985 czyli za dwa lata jest w Barcelonie haha
1
Czy ja dobrze rozumiem że żółw zostaje w Paryżu i jest to oficjalne ???
0
@Bogan No to sprzedadzą i co ??? Dalej nie będą mieć kasy??
0
@Yoshi94 skąd wiesz ??? To raz . A dwaile bramek strzelił z karnych w Leeds?(
4
@Michal4 dokładnie jak mówisz . Jakby grał w Liverpoolu miałby wszytskie staty razy 2
1
@Bogan też bym gadał że jestem biedny żeby nie przepłacać. Widać słaby z ciebie negocjator. ;-)
0
@Hubsao zawsze większa beka z tych prześcieradeł
2
Grają z Lyonem dzisiaj a piłkarki Lyonu pokonały Lyon ???
0
@tomek8756 jasne że tak
0
@MatLMG dobry fizjoterapeuta i po 1h fruwasz