Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bandzior a ja zawsze się zastanawiam po co ktoś odpisuje na takie komentarze ani to mądra odpowiedź ani śmieszna tylko taki człowiek traci czas i bajty a pewnie ma ich bardzo mało
0
@Bogan nie biegam tylko podpowiadam xd lepiej mądrze stać niż głupio biegać
0
Gram cały czas jak Araujo ja na boisku cały czas gadam cały czas podpowiadam kto kogo ma kryć nawet jak nie musi bo mamy piłkę to mówię żeby uważał bo obok stoi przeciwnik .
0
@FC1899Barca ja nie wracałem wolałem być na boisku dalej z kumplami
0
@BARCA1899Messi dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie meczu 2x30 ale z zatrzymanym czasem za każdym razem jak pilka opuści boisko lub będzie gwizdek sędziego
2
@poskus on nowy dawno nie grał
0
@DanielVeB w f1 i tak Hamilton wszystko golił więc jakie tam są emocje ???
0
@Pilka_jest_okragla z wzoru Hajty przecież każdy korzysta
0
@Medium gorąco tam się robi haha
0
@Kluivert_P uwielbiam ja
0
@Nieznajomy a wyniki jak Koeman haha
0
@tbas brawo ty hahaha
0
@tbas zgłoś się bo widzę znafca jesteś
0
@Zawsze_Wierny i dwa razy stracił chorągiew w narożniku a chce grube mln na konto. Proponowałbym grube mln za wyniki a nie za bieganieni robienie wiatru
0
@tbas a co ty chcesz od Marca ??? Ty pewnie byś obronił bo gwiazda orlika jesteś jeżeli potrafisz kopnąć piłkę prosto chociaż
0
Proszę wziąć to z dystansem .
XAVI OUT. haha .
Teraz na serio
DEMBELE i jego skuteczność tragedia. Strzały w chorągiewkę. Potwierdził że zasługuje na pensje mniejsza niż ma Pedri .
0
@kondzix2115 to włącz porno w trójkącie
0
@Emhyr jak się komuś nie podoba może zawsze iść spać bo dobranocka już dawno minęła
0
@Firestone No bo każdy zawodnik biega 90 min w tą i spowrotem bo na to siły prawda ?
0
@Rastafarnianin mega gościu tyle lat na boisku .Szacun
0
@ChampionLW a co zasnąłeś????hihi
4
@Firestone człapie????gościu biega od pola karnego do pola karnego a ty twierdzisz że człapie chyba że oglądasz co co któryś mecz Barcy
0
@michaleu ich sie nie stawia
1
Nie wierzę w nic co piszą dziennikarze.
0
@Freudysta aha okej . Dziękuję bardzo za informację.
0
@Freudysta to mamy międzynarodową ligę???
0
@Pilka_jest_okragla dla mnie cena wypłata Messiego to kosmos . Powinien mieć max 20 mln a nie 40 . A tu Messi 40 mln a następny 20mln . To była przesada podwyższanie cały czas jego wynagrodzenia mimo tego co robił dla nas.
0
@Freudysta dlaczego zza granicy ??? Jakiś mecz towarzyski ???
0
@AmigoBlancos fajno nie lubię go a jak tam pójdzie to jeszcze bardziej tego garbusa znienawidzę hahah
1
@KrystianR nie wiąże ponieważ za dziecka choć dalej nim jest nie umiał wiązać i grał w rozwiązanych i tak się nauczył i dobrze mu idzie więc ich nie wiąże