0

@AmigoBlancos bo to nie pilka halowa

2

@AmigoBlancos Chelsea - real 5:0

2

@koraldinho49 śmigał śmigał ale jaki naładowany energia był.

0

@quarto to raczej nie dasz rady legalnie. Weź się za naukę i wtedy będzie prościej

0

@Carlosss myślę że to nie jest zawodnik pod system xaviego i chyba będzie lepiej dla niego jak zmieni klub

0

@Emhyr chyba żeby piwko zdążyło się schłodzić

1

Vamos Barca !!!!!!!

0

@karol130197 masz już bilet ? Jeżeli nie to lepiej dla ciebie jak kompletu nie będzie

1

@Bocheno1 Nicola męskie Nicol żeńskie

0

@bartekvisca super bo jadę dzisiaj do poznania auto kupić

0

@Gwyn nie zdążyłem i sprzedałem auto

2

@daniel32778 ty serio czy z Argentyny jesteś i o leosia się boisz?

1

@Przemek2323 ja znalazłem 9

0

@Krzychu1010 No to tak jak pisałem do 20 tys na bank masz zwrot . Oczywiście wszystko zależy od różnicy benzyny i lpg a więc im większa różnica tym szybszy zwrot

0

@Krzychu1010 jesteś pewny że instalacja będzie kosztować 3tys? Są silniki do których możesz zapłacić 5 tys i nie każdy silnik dobrze znosi zasilanie lpg.Zakladajac że stracisz 3tys na instalacje do 20tys km powinna się już zwrócić

0

Musi zostać chociaż na rok jeszcze a później włączyć do sztabu szkoleniowego

1

@Gappeq No data może się zmienić piątek sobota niedziela

0

@sevs chyba słabo

0

@marko111122 z naciskiem że Polska jest w Afryce

0

@Kidd jeszcze nie teraz . Teraz wybier/e klub z którego za 3 lata będzie mógł go zabrać dalej więc nie będzie to klub zwycięski.

7

@KapiFCB nie skreślaj jeszcze Peszkina

3

Komentarz usunięty

8

Jakoś jak ostatnio czytam to ten ojciec chyba robi wszystko żeby tą karierę mu zniszczyć. To już bym zmusił się i poczekał te 5 lat jak dorośnie i wtedy ojciec wraca jak chce a syn zostaje i gra w Barcelonie a nie w jakiejś Wiśle Płock.

0

@El dominatore dla twojej informacji napisałem że mnie przekonywał a nie ze jest słaby poprostu go nie lubię i wolę lengleta. Wolę nawet Glika niż Niemca

1

@Sau_Ron Ekwador na Wyspach Galapagos

0

Nigdy mnie nie przekonywał i nie chce żeby tu trafił. Przygarbiony chudy niemiec wolę już Lengleta

0

@Elvisek skoro gra reprezentacji która wygrywa jest dla ciebie problemem to ci podpowiedziałem co możesz oglądać żeby twój móżdżek był spełniony

0

@Arkadio90 widocznie trener który chyba ma pojęcie o tym co robi wie lepiej

0

Nie każdy jest w czepku urodzony i ma miliardy na koncie. A nie może osiągnąć swoich celów hahaha. Jego miliardy też nie działają.

0

@Elvisek to po co oglądasz i stękasz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?