Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos bo to nie pilka halowa
2
@AmigoBlancos Chelsea - real 5:0
2
@koraldinho49 śmigał śmigał ale jaki naładowany energia był.
0
@quarto to raczej nie dasz rady legalnie. Weź się za naukę i wtedy będzie prościej
0
@Carlosss myślę że to nie jest zawodnik pod system xaviego i chyba będzie lepiej dla niego jak zmieni klub
0
@Emhyr chyba żeby piwko zdążyło się schłodzić
1
Vamos Barca !!!!!!!
0
@karol130197 masz już bilet ? Jeżeli nie to lepiej dla ciebie jak kompletu nie będzie
1
@Bocheno1 Nicola męskie Nicol żeńskie
0
@bartekvisca super bo jadę dzisiaj do poznania auto kupić
0
@Gwyn nie zdążyłem i sprzedałem auto
2
@daniel32778 ty serio czy z Argentyny jesteś i o leosia się boisz?
1
@Przemek2323 ja znalazłem 9
0
@Krzychu1010 No to tak jak pisałem do 20 tys na bank masz zwrot . Oczywiście wszystko zależy od różnicy benzyny i lpg a więc im większa różnica tym szybszy zwrot
0
@Krzychu1010 jesteś pewny że instalacja będzie kosztować 3tys? Są silniki do których możesz zapłacić 5 tys i nie każdy silnik dobrze znosi zasilanie lpg.Zakladajac że stracisz 3tys na instalacje do 20tys km powinna się już zwrócić
0
Musi zostać chociaż na rok jeszcze a później włączyć do sztabu szkoleniowego
1
@Gappeq No data może się zmienić piątek sobota niedziela
0
@sevs chyba słabo
0
@marko111122 z naciskiem że Polska jest w Afryce
0
@Kidd jeszcze nie teraz . Teraz wybier/e klub z którego za 3 lata będzie mógł go zabrać dalej więc nie będzie to klub zwycięski.
7
@KapiFCB nie skreślaj jeszcze Peszkina
3
Komentarz usunięty
8
Jakoś jak ostatnio czytam to ten ojciec chyba robi wszystko żeby tą karierę mu zniszczyć. To już bym zmusił się i poczekał te 5 lat jak dorośnie i wtedy ojciec wraca jak chce a syn zostaje i gra w Barcelonie a nie w jakiejś Wiśle Płock.
0
@El dominatore dla twojej informacji napisałem że mnie przekonywał a nie ze jest słaby poprostu go nie lubię i wolę lengleta. Wolę nawet Glika niż Niemca
1
@Sau_Ron Ekwador na Wyspach Galapagos
0
Nigdy mnie nie przekonywał i nie chce żeby tu trafił. Przygarbiony chudy niemiec wolę już Lengleta
0
@Elvisek skoro gra reprezentacji która wygrywa jest dla ciebie problemem to ci podpowiedziałem co możesz oglądać żeby twój móżdżek był spełniony
0
@Arkadio90 widocznie trener który chyba ma pojęcie o tym co robi wie lepiej
0
Nie każdy jest w czepku urodzony i ma miliardy na koncie. A nie może osiągnąć swoich celów hahaha. Jego miliardy też nie działają.
0
@Elvisek to po co oglądasz i stękasz ?