1

@OsamaDembele zaglądać nauczycielce w dekolt haha

1

@Comfortable_ katar nie bo go sędziowie będą pchać jak Korea 20 lat temu USA nie bo nie zniosą nam wiz Ekwador nie bo nas zleje jak kiedyś

0

De Gea zły na trenera a co on jest jedynym bramkarzem w Hiszpanii? Zniech weźmie się w garść i trenuje i jak będzie grał dobrze to wróci do repki.

0

@Elvisek no to oglądaj pornuski zamiast Polaków będziesz dłużej żył

8

@Elvisek nie musisz oglądać. Możesz oglądać w tym czasie filmy dla dorosłych tak żeby rodzice nie widzieli

6

@Sau_Ron na Brazylię lub Argentynę a nie chciałbym Anglii lub Francji

0

Kasa o połowę w dół i może zostać

1

1

Haha odpadła bi była słabsza to teraz będzie szukać tzw h do d . Normalka.

0

@marko111122 wprowadza miesięczne przymusowe szkolenia. Nie byłem w wojsku ale jestem za. Miesiąc jest okej ale rok to trochę przesada

0

@Captain5 dla mnie liczą się tylko tatuaże które pokazują coś związanego ze mna

1

@Deeespacito w tym sezonie raczej całego meczu nie rozegra

1

@KrwawiaceoczyVEB absolutnie nie bronie tam nikogo tylko twierdzę że dzieci czasami same się nakręcają mimo że my trenerzy próbujemy ich uspokajać

0

@Mns21 oczywiście że za

0

@KrwawiaceoczyVEB może ich nie uczą tylko dziecko same z siebie takie jest . Jestem trenerem dzieci i trochę się znam na tym.

0

@Gavinho nie ekspert nawet tego syfi nie odpalam . Jak mi zapłacą to mogę wyzwać cię na pojedynek wejdziemy ją się przewrócę i zgarniemy kasę. Pasi ? @Kondziubarca lepiej pić piwo słuchać muzyki to wiem na pewno @marcin62 chyba mało wiesz

0

Dostanę pewnie pojazd ale jak można oglądać fame mma??? Skoro to wszystko jest z góry ustalone buhahah

0

@Bisz nie twierdzę że to nie jest zasługa xaviego. Poziom całej drużyny się podniósł więc i poszczególni gracze prezentują się lepiej

0

@Bisz skoro wyzywasz mnie od gamoniow to ciekawe kim ty jesteś BYŁ TAKIE OKRESY haha. Dużo ludzi ogląda a nie ma pojęcia jak to działa od środka. A ja dla twojej wiadomości grałem regularnie a teraz jestem trenerem i uwierz mi jak ktoś trenuje w kratkę to będzie grał w kratkę a jak przetrenuje dłuższy okres złapie rytm pewność to zaczyna podejmować lepsze decyzję

0

@ninja81 dla mnie mogą

0

@Antimadridista_WR tak ja posiadam związany z Barceloną

0

@Rick05 to tak samo haland nie pasuje do nas

0

@ninja81 jak można grać 40 letnim Ibra?skoro ibra może to lewy ma jeszcze 6 lat gry na najwyższym poziomie

0

@Rick05 ja wole Lewego

0

@Bisz bo Ty geniuszu myślisz ze zagra 2 spotkania i już będzie super. Ty grałeś kiedyś w piłkę czy tylko w fife na konsoli ?

0

Co za ludzie !!!! Stękaj że towarzyski a dwie kontuzję. Po pierwsze akurat żadna to wina Szkotów po drugie to co wszyscy mają stać w miejscu żeby czasem kontuzji nie dostać?

0

@Bisz bo złapał rytm meczowy a nie kilka spotkanie po parę minut i kontuzja

2

@AmadiRM ja rozumiem , idź na notatnik itam będą cię klepać po plecach

0

@Mr_Grucha czekam na dzień zniesienia masek w sklepach z utęsknieniem. Jakbym mógł to nie nosiłbym ich nigdy

0

@Bisz on się nie poprawił tylko nie ma kontuzji a to się przeradza w liczby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?