Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@OsamaDembele zaglądać nauczycielce w dekolt haha
1
@Comfortable_ katar nie bo go sędziowie będą pchać jak Korea 20 lat temu USA nie bo nie zniosą nam wiz Ekwador nie bo nas zleje jak kiedyś
0
De Gea zły na trenera a co on jest jedynym bramkarzem w Hiszpanii? Zniech weźmie się w garść i trenuje i jak będzie grał dobrze to wróci do repki.
0
@Elvisek no to oglądaj pornuski zamiast Polaków będziesz dłużej żył
8
@Elvisek nie musisz oglądać. Możesz oglądać w tym czasie filmy dla dorosłych tak żeby rodzice nie widzieli
6
@Sau_Ron na Brazylię lub Argentynę a nie chciałbym Anglii lub Francji
0
Kasa o połowę w dół i może zostać
1
@A_Gomesinho_21 fakt
1
Haha odpadła bi była słabsza to teraz będzie szukać tzw h do d . Normalka.
0
@marko111122 wprowadza miesięczne przymusowe szkolenia. Nie byłem w wojsku ale jestem za. Miesiąc jest okej ale rok to trochę przesada
0
@Captain5 dla mnie liczą się tylko tatuaże które pokazują coś związanego ze mna
1
@Deeespacito w tym sezonie raczej całego meczu nie rozegra
1
@KrwawiaceoczyVEB absolutnie nie bronie tam nikogo tylko twierdzę że dzieci czasami same się nakręcają mimo że my trenerzy próbujemy ich uspokajać
0
@Mns21 oczywiście że za
0
@KrwawiaceoczyVEB może ich nie uczą tylko dziecko same z siebie takie jest . Jestem trenerem dzieci i trochę się znam na tym.
0
@Gavinho nie ekspert nawet tego syfi nie odpalam . Jak mi zapłacą to mogę wyzwać cię na pojedynek wejdziemy ją się przewrócę i zgarniemy kasę. Pasi ? @Kondziubarca lepiej pić piwo słuchać muzyki to wiem na pewno @marcin62 chyba mało wiesz
0
Dostanę pewnie pojazd ale jak można oglądać fame mma??? Skoro to wszystko jest z góry ustalone buhahah
0
@Bisz nie twierdzę że to nie jest zasługa xaviego. Poziom całej drużyny się podniósł więc i poszczególni gracze prezentują się lepiej
0
@Bisz skoro wyzywasz mnie od gamoniow to ciekawe kim ty jesteś BYŁ TAKIE OKRESY haha. Dużo ludzi ogląda a nie ma pojęcia jak to działa od środka. A ja dla twojej wiadomości grałem regularnie a teraz jestem trenerem i uwierz mi jak ktoś trenuje w kratkę to będzie grał w kratkę a jak przetrenuje dłuższy okres złapie rytm pewność to zaczyna podejmować lepsze decyzję
0
@ninja81 dla mnie mogą
0
@Antimadridista_WR tak ja posiadam związany z Barceloną
0
@Rick05 to tak samo haland nie pasuje do nas
0
@ninja81 jak można grać 40 letnim Ibra?skoro ibra może to lewy ma jeszcze 6 lat gry na najwyższym poziomie
0
@Rick05 ja wole Lewego
0
@Bisz bo Ty geniuszu myślisz ze zagra 2 spotkania i już będzie super. Ty grałeś kiedyś w piłkę czy tylko w fife na konsoli ?
0
Co za ludzie !!!! Stękaj że towarzyski a dwie kontuzję. Po pierwsze akurat żadna to wina Szkotów po drugie to co wszyscy mają stać w miejscu żeby czasem kontuzji nie dostać?
0
@Bisz bo złapał rytm meczowy a nie kilka spotkanie po parę minut i kontuzja
2
@AmadiRM ja rozumiem , idź na notatnik itam będą cię klepać po plecach
0
@Mr_Grucha czekam na dzień zniesienia masek w sklepach z utęsknieniem. Jakbym mógł to nie nosiłbym ich nigdy
0
@Bisz on się nie poprawił tylko nie ma kontuzji a to się przeradza w liczby