1

@arraco nie no jeden błąd przy wce o piłkę i gościu jest odrazu skreślony. Skąd oni was wszystkich biorą. Puyol też był mały pewnie nie jednego karnego zrobił i jakoś był jednym z najlepszych .

2

Przemyślenia na szybko. Kibice którzy sprzedali bilety Adolfom powinni mieć odrazu zakaz na rok kupowania biletów. To raz. Dwa co mamy pecha to mała bania dwa strzały życia Adolfów. Trzy Mingueza trzymam kciuki za niego ale on wszystko co ma to podaję do Araujo . 55 podań 50 do tyłu 3 do Dembele i 2 dzidy na pałe.

0

@Ali3231 przecież przyjechali pod stadion wielcy fani Barcy i sprzedali swoje bilety bo robią na tym kasę. Takie biedaki

0

@Borry za 1mln ojro za sezon spoko opcja

3

Ja bym nie ryzykował i nie siedzi . Ma kto go zastąpić.

0

@Azi to jest najlepsze a ja mam jeszcze 2 lata na plus haha .

2

@Bykunn on nie udawal że bo tak boli jak neymara tylko specjalnie chciał wrócić na boisko . Taktycznie a ney to się turlał z bólu

0

@TheNekro94 ruscy siw niczym już i tak im je zabiorą niedługo haha

0

@Janas11224 niech sobie wzmacniają. Zrownac ten śmieszny kraj z ziemią .

1

@Sebolinho ale dzięki temu cały stadion idzie za nim

3

@Bananowysong a co ci w nim nie pasowało wczoraj ??? Nawet wbiegł żeby uspokoić Savica i obejrzał ŻK.

0

@Kidd karę na nich nałożyli ostatnio

3

@goldmetaxa a Wanda nigdy nie będzie miało takiego zespołu jak Camp Nou

0

@Kinginiesta taki błąd to nie błąd real trzeba karcić

0

@PatrychoO złota piłkę dostanie gość który zagra najlepiej na MŚ niestety i jego kraj dojdzie daleko w turnieju

1

@pazio23 Pana który sprzedaje w sklepie komputerowym . Powiedz mu ile masz pieniędzy i on dobierze Ci najlepszy sprzęt jaki może w tej kwocie

0

@AmigoBlancos weź idź do siebie. Tam cię nikt nie słucha???

0

@_catalan bo to mendy są

0

Komentarz usunięty

7

Jak ja tych prześcieradeł nienawidzę

1

@Pelart2 skoro mieli problemy Chelsea to City ich zmiata

0

@szkutnik91 nic wolę barce

1

@Kamilos84 w sagrada familia będzie mieszkać

0

@bartekvisca mi marzy się finał Polska - Brazylia i starcie wielkich gwiazd Lewandowski - Neymar i wygrana Lewego

1

@Xwowrak może być mnóstwo rzeczy . Od najprostych świece i kable później akumulator alternator

0

@BenBarca ja siedziałem kiedyś wysoko bo obok kibiców gości którzy są na najwyższym poziomie byłem wtedy na meczu z Ajaxem atmosfera super ale mimo wszystko wolałbym jednak być trochę niżej. Później byłem zaraz za ławka rezerwowych i powiem szczerze że wołałbym teraz dopalcic niż siedzieć wysoko

0

@Patrykl145 kontrakt na rok z możliwością przedłużenia o 2 lata

0

@PatrykBarca chłopie co ty piszesz Lewy do Barcy!!!!!!

0

@ArterkHD ja mam remis bramkowy za 4,5

0

@Katalonbar tylko nie z tym Hansen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?