0

@Dzemix111 No napewno a ile stracił piłek tą odpowiedzialnością?

0

@socha ty zapewne jesteś kozak kiwasz wszystkich ale niestety tylko na orliku buahahah

5

@socha No i co z tego ? Oby Adam cie zatkal i więc nic nie powiesz

1

@Wychowanek Wałdoch

20

@maatiixx z Realem ale to chyba nie jest mocny rywal hahaha

0

@MesQueUnClub96 No na papierze wiadomo

1

A ma tvpis jak zwykle polak rodak mimo tego że drugi mecz jest 10 razy lepszy. Lewy dawaj do Barcy każdy mecz będzie w tvpis

0

@klopx siedzi po kontuzji jest ma wejść w 60 min podobno

0

@qchulainn jasna sprawa . Pozdrowionka

0

@macio_944 wstręt mam do Niemiec i teraz do Ruskich

0

@stone80 szwaby zawsze złe

0

@qchulainn dla mnie Modric za wysoko i to dużo za wysoko

0

@Faun oby wjechali mu na Węgry ciekawe co wtedy powie ze to komputerowo zrobione???

0

@DLFCB pamiętam to z energii Cottbus bardzo fajny bramkarz był broniłeś niesamowite piłki ale równocześnie zdarzały się babole

0

@tomek8756 dwa ziomki mam nadzieje ze na lata w Barcelonie

0

@kewin Michał fajny chłopak ale szkopy? A tfuuu

0

@Recha_0684 hehe akurat nie oglądałem ale co by nie było osiągnęli wynik który pozwala im dalej myśleć o awansie

0

@Recha_0684 chciałem zauważyć że w piłce seniorskiej inaczej też mówiąc zawodowej nie chodzi o styl a o wyniki i jeżeli to ma przynieść im sukces to Cholo ma gdzieś czy to siw kibicom postronnym podoba czy jest. Ważny jest cel .

0

Lepiej niech zacznie robić to co do niego należy a nie zajmuje barcelona.

0

@IAmLegend jak wkszosc zespołów grając przeciwko City

2

@Kgorecki2500 powiedzieć że jestem szczęśliwy to jakby nic nie powiedzieć

0

@AdiKingu96 dla mnie może grać dziadek Lewy i strzelać ponad 20 bramek w sezonie przez 5 lat . Myślę że da radę spokojnie a wtedy mamy dużo czasu na wyszukanie odpowiedniej 9 za odpowiednią kwotę

2

@Comentateiro dinero przekonuje powoli hahaah

1

@Hubsao lepiej być grubym i pić piwo

1

@Jakchcesz mam tak samo jak pomyślę że 4 lata nic nam nie dał to niech idzie ale patrząc na ostanie miesiące szkoda żeby odszedł

1

@Hubsao ale spokojnie paliwo będzie tańsze znaczy wróci do normalności więc co inne musi być droższe

6

@Hubsao super jeszcze bardziej ich cywilizowany świat znienawidzi . CCCP ( cep cepa cepem pogania)

0

@Criss18Barca będę w maju teraz za zimno

1

@Lionel_Messi10 oby bo wolę jemu dać ponad 10 mln niż brać jakiś christiansenow czy azpilicuetow

0

@AmigoBlancos bo to nie pilka halowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?