Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dzemix111 No napewno a ile stracił piłek tą odpowiedzialnością?
0
@socha ty zapewne jesteś kozak kiwasz wszystkich ale niestety tylko na orliku buahahah
5
@socha No i co z tego ? Oby Adam cie zatkal i więc nic nie powiesz
1
@Wychowanek Wałdoch
20
@maatiixx z Realem ale to chyba nie jest mocny rywal hahaha
0
@MesQueUnClub96 No na papierze wiadomo
1
A ma tvpis jak zwykle polak rodak mimo tego że drugi mecz jest 10 razy lepszy. Lewy dawaj do Barcy każdy mecz będzie w tvpis
0
@klopx siedzi po kontuzji jest ma wejść w 60 min podobno
0
@qchulainn jasna sprawa . Pozdrowionka
0
@macio_944 wstręt mam do Niemiec i teraz do Ruskich
0
@stone80 szwaby zawsze złe
0
@qchulainn dla mnie Modric za wysoko i to dużo za wysoko
0
@Faun oby wjechali mu na Węgry ciekawe co wtedy powie ze to komputerowo zrobione???
0
@DLFCB pamiętam to z energii Cottbus bardzo fajny bramkarz był broniłeś niesamowite piłki ale równocześnie zdarzały się babole
0
@tomek8756 dwa ziomki mam nadzieje ze na lata w Barcelonie
0
@kewin Michał fajny chłopak ale szkopy? A tfuuu
0
@Recha_0684 hehe akurat nie oglądałem ale co by nie było osiągnęli wynik który pozwala im dalej myśleć o awansie
0
@Recha_0684 chciałem zauważyć że w piłce seniorskiej inaczej też mówiąc zawodowej nie chodzi o styl a o wyniki i jeżeli to ma przynieść im sukces to Cholo ma gdzieś czy to siw kibicom postronnym podoba czy jest. Ważny jest cel .
0
Lepiej niech zacznie robić to co do niego należy a nie zajmuje barcelona.
0
@IAmLegend jak wkszosc zespołów grając przeciwko City
2
@Kgorecki2500 powiedzieć że jestem szczęśliwy to jakby nic nie powiedzieć
0
@AdiKingu96 dla mnie może grać dziadek Lewy i strzelać ponad 20 bramek w sezonie przez 5 lat . Myślę że da radę spokojnie a wtedy mamy dużo czasu na wyszukanie odpowiedniej 9 za odpowiednią kwotę
2
@Comentateiro dinero przekonuje powoli hahaah
1
@Hubsao lepiej być grubym i pić piwo
1
@Jakchcesz mam tak samo jak pomyślę że 4 lata nic nam nie dał to niech idzie ale patrząc na ostanie miesiące szkoda żeby odszedł
1
@Hubsao ale spokojnie paliwo będzie tańsze znaczy wróci do normalności więc co inne musi być droższe
6
@Hubsao super jeszcze bardziej ich cywilizowany świat znienawidzi . CCCP ( cep cepa cepem pogania)
0
@Criss18Barca będę w maju teraz za zimno
1
@Lionel_Messi10 oby bo wolę jemu dać ponad 10 mln niż brać jakiś christiansenow czy azpilicuetow
0
@AmigoBlancos bo to nie pilka halowa