0

Haha fajne te wyliczenia trochę takie nie za mądre

0

@FC1899Barca nie człowiek tylko rusek

0

@KacperVEB Leeds jest kozackie od zawsze uwielbiam ich

1

@Alberto1031 może jeszcze dostanie i będziesz zadowolony

0

@MesQueUnClub96 ile żelek dał?

1

@Danny Gaucho widzę pewna zależność 2014 2018 i teraz będzie 2022 czyli co 4 lata a w niedziele Auba hat trick

6

@robimen12345 bo dla większości jak nie strzelisz i nie asystujesz to słabo grasz

5

Jeżeli to prawda to klub się trochę kompromituje i w tym przypadku jestem za zawodnikiem .3 mln trochę żart przy 5/6 dla dunczyka. Araujo trzymaj swojego zdania. Jakby klub dał mu 4/5 mln to by podpisał na bank

0

@barczyk nie no z tym porównaniem to przesadziłeś wiadomo było odrazu że to jest lepszy piłkarz

1

@Antimadridista_WR gazeta sportowa a pączek na pierwszej stronie

0

@Imba19 nie patrz na dwa ostatnie sezony bo tam każdy był poniżej zera

0

@!34RC3!_0N4 a mi dzisiaj w Descie zabrakło zdecydowania niby wszystko dobrze ale nie do końca a jak poszedł na maksa to musiał zejść z boiska

0

@zodiak_10 z tym że ty w jego wieku kopałeś się po czole a on kopie w piłkę haha

0

@Imba19 taaa na pewno

0

@PatrykBarca myślę że Turcy specjalnie go wpuszczają bo robią mu korytarze to jest pewnie cześć ich taktyki

4

Podsumowanie 1 połowy
- sędzia i tu pytanie o jest na boisku ??? Widzi chyba tylko naszych zawodników. Dla mnie Turcy 3 żółte kartki powinni mieć
- Busi i Pique mówcie co chcecie ale pełna profeska
- Adama i Auba do zmiany

43

A piłkarze Barcy jeszcze imprezowali dopijali ostatnie piwo bo o 4:00 mieli położyć się spać i plan Turkow legł w gruzach

3

@Azacca No powiem że bardzo duży prędzej mogli zrobić podzial 8mln LM i 4 mln LE

0

@LaRoja to znaczy że są osrani

0

@Piotr777 jestem za

1

@AlexDark00 Jerzy Dudek

0

@Lionel_Messi10 akurat nie płacisz im . Zawsze możesz opłacać angielska tv naprzyklad

0

@Lionel_Messi10 ja tam ich lubię dlaczego mają się wyciszac? Nikt cię zmusza do oglądania na polskiej tv . Możesz włączyć sobie czeski kanał lub arabski

0

@Worny Lewandowski

0

@Lionel_Messi10 naciśnij na pilocie wyciszenie i będziesz zadowolony

0

@Image za darmo jak najbardziej ale nie za grube mln za transfer z powodu wieku chociaż pewnie 5 lat by jeszcze postrzelał patrząc na przykład na Ibre

0

@nowy19pl No neymar stary nie jest

1

@Vhaeraun jeden kanał jest

0

@Gorantores taka sama jak w Paryżu niech jeszcze do pakietu sobie salaha wezmą. Messi Neymar mbappe a załatwił ich Old boy Benzema

0

@JimMorrisonFCB skoro strzelaja do moich ja będę strzelał do nich to jest właśnie ta zasada oko za oko . Nikt ich nie prosił żeby wjechali i strzelali .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?