Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha fajne te wyliczenia trochę takie nie za mądre
0
@FC1899Barca nie człowiek tylko rusek
0
@KacperVEB Leeds jest kozackie od zawsze uwielbiam ich
1
@Alberto1031 może jeszcze dostanie i będziesz zadowolony
0
@MesQueUnClub96 ile żelek dał?
1
@Danny Gaucho widzę pewna zależność 2014 2018 i teraz będzie 2022 czyli co 4 lata a w niedziele Auba hat trick
6
@robimen12345 bo dla większości jak nie strzelisz i nie asystujesz to słabo grasz
5
Jeżeli to prawda to klub się trochę kompromituje i w tym przypadku jestem za zawodnikiem .3 mln trochę żart przy 5/6 dla dunczyka. Araujo trzymaj swojego zdania. Jakby klub dał mu 4/5 mln to by podpisał na bank
0
@barczyk nie no z tym porównaniem to przesadziłeś wiadomo było odrazu że to jest lepszy piłkarz
1
@Antimadridista_WR gazeta sportowa a pączek na pierwszej stronie
0
@Imba19 nie patrz na dwa ostatnie sezony bo tam każdy był poniżej zera
0
@!34RC3!_0N4 a mi dzisiaj w Descie zabrakło zdecydowania niby wszystko dobrze ale nie do końca a jak poszedł na maksa to musiał zejść z boiska
0
@zodiak_10 z tym że ty w jego wieku kopałeś się po czole a on kopie w piłkę haha
0
@Imba19 taaa na pewno
0
@PatrykBarca myślę że Turcy specjalnie go wpuszczają bo robią mu korytarze to jest pewnie cześć ich taktyki
4
Podsumowanie 1 połowy
- sędzia i tu pytanie o jest na boisku ??? Widzi chyba tylko naszych zawodników. Dla mnie Turcy 3 żółte kartki powinni mieć
- Busi i Pique mówcie co chcecie ale pełna profeska
- Adama i Auba do zmiany
43
A piłkarze Barcy jeszcze imprezowali dopijali ostatnie piwo bo o 4:00 mieli położyć się spać i plan Turkow legł w gruzach
3
@Azacca No powiem że bardzo duży prędzej mogli zrobić podzial 8mln LM i 4 mln LE
0
@LaRoja to znaczy że są osrani
0
@Piotr777 jestem za
1
@AlexDark00 Jerzy Dudek
0
@Lionel_Messi10 akurat nie płacisz im . Zawsze możesz opłacać angielska tv naprzyklad
0
@Lionel_Messi10 ja tam ich lubię dlaczego mają się wyciszac? Nikt cię zmusza do oglądania na polskiej tv . Możesz włączyć sobie czeski kanał lub arabski
0
@Worny Lewandowski
0
@Lionel_Messi10 naciśnij na pilocie wyciszenie i będziesz zadowolony
0
@Image za darmo jak najbardziej ale nie za grube mln za transfer z powodu wieku chociaż pewnie 5 lat by jeszcze postrzelał patrząc na przykład na Ibre
0
@nowy19pl No neymar stary nie jest
1
@Vhaeraun jeden kanał jest
0
@Gorantores taka sama jak w Paryżu niech jeszcze do pakietu sobie salaha wezmą. Messi Neymar mbappe a załatwił ich Old boy Benzema
0
@JimMorrisonFCB skoro strzelaja do moich ja będę strzelał do nich to jest właśnie ta zasada oko za oko . Nikt ich nie prosił żeby wjechali i strzelali .