Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarioVeB! I to jeszcze o 21
0
@Deviler z górnego Śląska może tak ale na pewno nie z dolnego . Wolę być pepikiem niż szwabem
0
@Yoshi94 pograliby jakbym ich potrzebowal jeżeli miałbym kim grać byliby ostatnimi do wejścia. U nas są inni do grania za dembele więc by grał mało
0
@lucas/catalan oni są bardzo czyści jak ta łyżwiarka 15 letnia która już jest skarzona. Tragedia.
1
@dmcteam tytoń haha
0
@Arn3th teraz tvpis decyduje jak że wszystkim. Wolne media.
0
@Zazinho nie widziałem żeby była zmieniona
15
@Arczi57 No a jak ma zagrać Dembele skoro odchodzi ??? Ja będąc trenerem też stawiał bym na każdego który by został na następny sezon . Ma budować zespół a nie grać w tej chwili.
3
@Gorantores w ręczna też rządzą
6
@Joe_Pesci ja myślę że nie
0
@taris i bardzo dobrze bo później do pracy przyjdą złamasy same. Zresztą z roku na rok jest coraz gorzej
0
@Stasiuburza No to dowodzenia
0
@mikokarla pierwszy demebk do zmiany i wchodzi dzik żeby ich trochę porozbijać
0
@johny11 ale dobra jakość tam jest ?
0
@Barcanajlepszyteam No dobra pierwszej połowy nie wiedziałem ale w drugiej to po za asysta co zrobił? Tylko próbował i nie mówię tego absolutnie żeby mu umniejszać @Comfortable_ nie troluje to że miał słabsze to nie znaczy że dzisiaj był profesorem . Proszę cię
0
@taris dla mnie Messi słabo. Próby rozgrywania ... tak próby. Wiem że fanboye teraz mnie zjedzą ale Veratti i Mbappe zdecydowanie lepsi
0
@marcin62 spokojnie jakiś wujek i ciocia też dostaną
3
@Pustelnik dobrze napisane
1
@iniesta44 to trzeba go odsunąć od społeczeństwa
0
@batoon jeśli nie wiesz o co biega to biega o pieniądze
0
@FCBeSeM do trzech razy sztuka w końcu te nożyce wejdą
0
@Kwiatek67 więc Messi jest lepszy haha
0
@Rewolucja123 ocho jest trener z la rambli . Xavi już dzwoni hehe
0
@Bogan Luuk w 10 min zjadł Aube
0
Za Ferrana Messi i kończymy mecz wynikiem 5:1 .
0
@BARCA1899Messi tylko nie mów że to jego wina
2
Narazie zamiast Ferrana Torresa mamy Fuera Torresa. Oby druga połowa była lepsza.
0
@amanter uwierz mi że nigdzie mu nie braknie . Neymarowi u nas brakowało? Dembele u nas brakuje ? Nie. Ale zawsze chcą więcej i myślę że jak w Madrycie ma dostać nawet 40mln a w Paryżu dostanie ponad 60 mln to zostanie tym bardziej miałby przejść do słabszego zespołu za mniejsze pieniądze?
0
@S_E_B_A mogłabyć ale trudno widocznie tak miało być za to mam wspaniałą rodzinę a tak to pewnie byłaby inna
0
@bartas97 No i tak właśnie poszedł do Madrytu haha. Mówię wam tak będzie szejk sobie go zatrzyma a ten dalej będzie opowiadał jak kocha Paryż