2

@MarioVeB! I to jeszcze o 21

0

@Deviler z górnego Śląska może tak ale na pewno nie z dolnego . Wolę być pepikiem niż szwabem

0

@Yoshi94 pograliby jakbym ich potrzebowal jeżeli miałbym kim grać byliby ostatnimi do wejścia. U nas są inni do grania za dembele więc by grał mało

0

@lucas/catalan oni są bardzo czyści jak ta łyżwiarka 15 letnia która już jest skarzona. Tragedia.

1

@dmcteam tytoń haha

0

@Arn3th teraz tvpis decyduje jak że wszystkim. Wolne media.

0

@Zazinho nie widziałem żeby była zmieniona

15

@Arczi57 No a jak ma zagrać Dembele skoro odchodzi ??? Ja będąc trenerem też stawiał bym na każdego który by został na następny sezon . Ma budować zespół a nie grać w tej chwili.

3

@Gorantores w ręczna też rządzą

6

@Joe_Pesci ja myślę że nie

0

@taris i bardzo dobrze bo później do pracy przyjdą złamasy same. Zresztą z roku na rok jest coraz gorzej

0

@Stasiuburza No to dowodzenia

0

@mikokarla pierwszy demebk do zmiany i wchodzi dzik żeby ich trochę porozbijać

0

@johny11 ale dobra jakość tam jest ?

0

@Barcanajlepszyteam No dobra pierwszej połowy nie wiedziałem ale w drugiej to po za asysta co zrobił? Tylko próbował i nie mówię tego absolutnie żeby mu umniejszać @Comfortable_ nie troluje to że miał słabsze to nie znaczy że dzisiaj był profesorem . Proszę cię

0

@taris dla mnie Messi słabo. Próby rozgrywania ... tak próby. Wiem że fanboye teraz mnie zjedzą ale Veratti i Mbappe zdecydowanie lepsi

0

@marcin62 spokojnie jakiś wujek i ciocia też dostaną

3

@Pustelnik dobrze napisane

1

@iniesta44 to trzeba go odsunąć od społeczeństwa

0

@batoon jeśli nie wiesz o co biega to biega o pieniądze

0

@FCBeSeM do trzech razy sztuka w końcu te nożyce wejdą

0

@Kwiatek67 więc Messi jest lepszy haha

0

@Rewolucja123 ocho jest trener z la rambli . Xavi już dzwoni hehe

0

@Bogan Luuk w 10 min zjadł Aube

0

Za Ferrana Messi i kończymy mecz wynikiem 5:1 .

0

@BARCA1899Messi tylko nie mów że to jego wina

2

Narazie zamiast Ferrana Torresa mamy Fuera Torresa. Oby druga połowa była lepsza.

0

@amanter uwierz mi że nigdzie mu nie braknie . Neymarowi u nas brakowało? Dembele u nas brakuje ? Nie. Ale zawsze chcą więcej i myślę że jak w Madrycie ma dostać nawet 40mln a w Paryżu dostanie ponad 60 mln to zostanie tym bardziej miałby przejść do słabszego zespołu za mniejsze pieniądze?

0

@S_E_B_A mogłabyć ale trudno widocznie tak miało być za to mam wspaniałą rodzinę a tak to pewnie byłaby inna

0

@bartas97 No i tak właśnie poszedł do Madrytu haha. Mówię wam tak będzie szejk sobie go zatrzyma a ten dalej będzie opowiadał jak kocha Paryż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?