Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Spoko opcja jestem za
1
@Naturopata słowo klucz jak będzie hahahaa tylko od 2 lat nie jest
0
@Naturopata hmm to kto według Ciebie?
6
@Kurkmen problem w tym że 3 z twoich obrońców nie ma w klubie
1
@maniak33333 tak to jest jak media kręcą kogoś na gwiazdę kraju a klub który kupuje bierze tylko dlatego że media tak piszą
1
@dmcteam ja tak mam po każdym meczu kiedy się skończy
2
@Kurkmen ciekawe kogo masz lepszego na oku
2
@zodiak_10 ale co wiedzą???
2
@Compadre w całej historii pewnie gdzieś jakiś był bardziej ale za moich czasów to Ibra
1
@Wojcio dokładnie w dżungli nikt się nie przejumuje ze słabszy ginie hahaah
1
@gumaz jak ktoś podnosi rękę to już jest na łopatkach prze moja ekipę. Oczywiście działa to w dwie strony. Jak ktoś podnosi rękę na mojego kumpla to już jest poskładany
0
@Kluivert_P prawy Łukasz Piszczek lewy na równi bym dał Jordi Alba/Marcelo
0
@takisobiektos tylko porównaj z jaka siła to było.
2
@eRtos213 oglądałem i stwierdzam że jest uzależniony od ojca który robi z niego celebryte a nie piłkarza. Jakby skupili się na graniu a nie na firmie to już by miał kilka złotych piłek. Taka moja opinia.
0
@MrCental podałem ci przykład pierwszy z brzegu ale oczywiście dla ciebie to nie piaskownica. Dla ciebie pewnie z miesiąc by musiał nie przychodzi bo przecież trzeba dmuchać na niego
1
Macie jakieś fajne miejsce w Zakopanem lub okolicach godne polecenia???
0
@Persyfl tylko tak ci się wydaje i żeby nie było nikogo nie bronie bo to jest przestępstwo ale jestem daleki od zabierania mojej wspólnej rzeczy .
0
@MrCental No jak taki gwiazdor zarabiający takie mln według ciebie może robić sobie co chce to ja wymiękam. A ty chuchaj dalej na niego
0
@Persyfl a to dobre bo ty się otaczasz i znasz tylko idealnych ludzi i zadna osoba która znasz nie popełniła oczywiście nigdy w życiu błędu. Prawda ?
0
@Persyfl wujek przychodzi trzeźwy ale później da w palnik . I co zrobisz ??? Może za każdym wypada teraz chodzić i każdego sprawdzać? Ogólnie wujek mało pije ale mu się zdarzyło a ją m cierpieć? Bez sens totalny.
0
@MrCental nawet prosty przykład piaskownicy . Nie pojawia się na treningu . Mało??? Przecież taki gwiazdor musi być na każdym a jego boli brzuszek ale lekarza klubowego nie odwiedził bo ściemnia. A to powiedziałem ze powinni sprzedać wcześniej.
0
@Persyfl a no widzisz to lepiej wprowadzić wysokie kary niż zabieranie czyjejś rzeczy. Druga sprawa pożyczasz auto to skąd wiesz czy wujek się napije czy nie?
0
@MrCental piaskownica to zachowanie akurat dembele kolego. A powiedz czym się różni Janusz samochodowy od piłkarza? Jeden i drugi wykonuje zawód który potrafi (powiedzmy) a skoro Dembele zachowuje się jak sie zachowuje to po co go na siłę uczyć niańczyć? Zarząd to popełnił błąd nie wyrzucając go akurat wcześniej. Takie jest moje zdanie choć ja też głupi liczyłem że może to wszystko się zmieni. A druga sprawa masz przykład właśnie ukrainca Dmytro Chygrynski nie mówił po hiszpańsku nie miał prawka istna lebioda .I co ? Pewnie wywalił go po roku . Więc albo przystajesz na pewne warunki albo narazie a nie zmuszanie kogoś do czegoś bo to Dembele gwiazda . Koniec kropka.
0
@Persyfl @Rust_Cohle @takisobiektos wasze myślenie to porażka. To tak jakby wujek jechał po pijaku ale nie ma auta to wezmą wasze bo wujek jechał pożyczonym. Ciekawe czy byście pletli takie głupoty dalej
0
@eckov @JohnnyBarca ciekawe czy to jego czy tylko Tato dziecko będzie wołać haha
0
@Jakchcesz ale autem może jeździć żona to dlaczego mają zabrać jak to też jej auto
0
@MrCental jak ma być częścią drużyny jak nie znał języka bo ku się nie chciało
0
@kuz to nie rozumiem dlaczego gwiżdżą na niego . Przecież on nic nie zrobił złego znaczy się Zouma.
Edit: to zouma kopał a ktoś wrzucił teraz kumam
0
@Andi18 stadion Śląska
0
@kuz nie wiem o co chodzi. Możesz wyjaśnić?