0

@Mario96w taa na pewno. Ten twój film jest mega emocjonujący to lepiej swinke pepe oglądać z dziećmi

1

@SamuelUmtiti @AlexDark00 nawet tego nie odpalaj szkoda czasu. Włącz "nie otwieraj oczu "

5

@BART97 tak samo jak Messi

2

Obyśmy tą walkę przegrali

1

Dla Dembka zła opcja siedzenia na ławce haha . On nie lubi siedziec na ławce woli trybuny.

0

@Magicc89PL mój błąd faktycznie z czwartym

0

Walczy już z trzecim trenerem i jakos mu to nie wychodzi.

0

@Walker ja mam samsunga i reklam pełno

0

@mat32 mój kumpel parę lat temu zainwestował w reklamy. Mial klikać żeby wyświetlenia reklam poszły w górę. Zainwestował Ok.300dolarow no i na tym się skończyło. Miał zarabiać po kilka stówek miesięcznie ale gdy chciał wybrać kasę na tam się skonczylo. Adres firmy okazał się jakimś kurnikiem w USA. Hahaha. I tak skończyła się jego przygoda .

0

@Donio skończy jak masz Victor valdes akurat on odrazu mówił że nie chce zostać ale życzę mu tego samego

4

@Swistus172 Everton właśnie oddał Lucasa Digne

0

@AbelKabel to niech go sprzedadzą tylko kto będzie z Norwega do rotacji?

1

@Kwiatek67 zdecydowanie NIE chyba że chciałby wrócić za najniższą krajową w Hiszpanii

1

@Criss18Barca akurat kto by tego nie wziął to nie ma to żadnej różnicy. Może przyjść nawet pep guardiola i co zmieni w 3 dni ? Nic. Kompletnie nic. Na marzec potrzebny jest poprostu trener który usiądzie na ławkę i bedzie miał papiery żeby tam usiąść

0

@Messibestplayerintheworld nie skacze do gardeł. Już powiedziałem ze Messi to mój bóg ale to ze płakał to nic nie znaczy. Dla mnie jednak wybrał petrodolary.

1

Jestem za Fati Torres Haland młodzi gniewni na lata . Pensja dembele dla Norwega i jedziemy dalej

0

@Messibestplayerintheworld nigdy nie bolał dla mnie Messi to BÓG futbolu ale nasze drogi się rozeszły wybrał petrodolary . Ale nigdy nie powiem na niego złego słowa. A to że jest cieniem samego siebie w Paryżu to druga sprawa

0

@Messibestplayerintheworld boli cię wielki luuk hahah i pewnie część ciała że Messiego tutaj nie ma a przecież tylko dla niego tutaj się znalazłeś

3

Trybuny bo tam jest jego miejsce od dawna. Zakaz trenowania z zespołem. Treningi tylko indywidualne.

0

@FC1899Barca No chyba od 2 lat raczej nie bardzo. Robert jest nieosiągalny.

3

@Messibestplayerintheworld nie liczy się przeszłość tylko teraźniejszość

0

@taris popiłeś? 2 obrońców gra mamy 5 albo nawet i 6 a ty dalej chcesz obrońcę?

0

@ikar34 ich decyzja jakbym mógł też chodziłbym bez tego syfu na twarzy

0

@AlexDark00 a ja nie chce żeby spadli. No dobra na rok mogą bo jednak el clasico fajnie się ogląda i tym żyje

1

@Pstryk nie odejdzie z Bilbao. Chyba że wpłacimy klauzulę. Tam zawodnicy nie zostają sprzedani .

5

@yoodash dostaniesz covida na bank

0

@LambiPL widocznie za mało mu proponowali . Widzisz na początku było że odchodzi już jest ze zastanawia się nad krótkim skończy się na 50mln netto i zostanie

0

@LambiPL dla pieniędzy kolego szejk mu taka suma rzuci że mbappe dostanie kontuzji kolan

1

@Pawel13sz a ja myślę że brakuje nam mobilnego napastnika który potrafi zagrać z pilka przy nodze zastawić się

0

@VbamboeB no na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?