Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w taa na pewno. Ten twój film jest mega emocjonujący to lepiej swinke pepe oglądać z dziećmi
1
@SamuelUmtiti @AlexDark00 nawet tego nie odpalaj szkoda czasu. Włącz "nie otwieraj oczu "
5
@BART97 tak samo jak Messi
2
Obyśmy tą walkę przegrali
1
Dla Dembka zła opcja siedzenia na ławce haha . On nie lubi siedziec na ławce woli trybuny.
0
@Magicc89PL mój błąd faktycznie z czwartym
0
Walczy już z trzecim trenerem i jakos mu to nie wychodzi.
0
@Walker ja mam samsunga i reklam pełno
0
@mat32 mój kumpel parę lat temu zainwestował w reklamy. Mial klikać żeby wyświetlenia reklam poszły w górę. Zainwestował Ok.300dolarow no i na tym się skończyło. Miał zarabiać po kilka stówek miesięcznie ale gdy chciał wybrać kasę na tam się skonczylo. Adres firmy okazał się jakimś kurnikiem w USA. Hahaha. I tak skończyła się jego przygoda .
0
@Donio skończy jak masz Victor valdes akurat on odrazu mówił że nie chce zostać ale życzę mu tego samego
4
@Swistus172 Everton właśnie oddał Lucasa Digne
0
@AbelKabel to niech go sprzedadzą tylko kto będzie z Norwega do rotacji?
1
@Kwiatek67 zdecydowanie NIE chyba że chciałby wrócić za najniższą krajową w Hiszpanii
1
@Criss18Barca akurat kto by tego nie wziął to nie ma to żadnej różnicy. Może przyjść nawet pep guardiola i co zmieni w 3 dni ? Nic. Kompletnie nic. Na marzec potrzebny jest poprostu trener który usiądzie na ławkę i bedzie miał papiery żeby tam usiąść
0
@Messibestplayerintheworld nie skacze do gardeł. Już powiedziałem ze Messi to mój bóg ale to ze płakał to nic nie znaczy. Dla mnie jednak wybrał petrodolary.
1
Jestem za Fati Torres Haland młodzi gniewni na lata . Pensja dembele dla Norwega i jedziemy dalej
0
@Messibestplayerintheworld nigdy nie bolał dla mnie Messi to BÓG futbolu ale nasze drogi się rozeszły wybrał petrodolary . Ale nigdy nie powiem na niego złego słowa. A to że jest cieniem samego siebie w Paryżu to druga sprawa
0
@Messibestplayerintheworld boli cię wielki luuk hahah i pewnie część ciała że Messiego tutaj nie ma a przecież tylko dla niego tutaj się znalazłeś
3
Trybuny bo tam jest jego miejsce od dawna. Zakaz trenowania z zespołem. Treningi tylko indywidualne.
0
@FC1899Barca No chyba od 2 lat raczej nie bardzo. Robert jest nieosiągalny.
3
@Messibestplayerintheworld nie liczy się przeszłość tylko teraźniejszość
0
@taris popiłeś? 2 obrońców gra mamy 5 albo nawet i 6 a ty dalej chcesz obrońcę?
0
@ikar34 ich decyzja jakbym mógł też chodziłbym bez tego syfu na twarzy
0
@AlexDark00 a ja nie chce żeby spadli. No dobra na rok mogą bo jednak el clasico fajnie się ogląda i tym żyje
1
@Pstryk nie odejdzie z Bilbao. Chyba że wpłacimy klauzulę. Tam zawodnicy nie zostają sprzedani .
5
@yoodash dostaniesz covida na bank
0
@LambiPL widocznie za mało mu proponowali . Widzisz na początku było że odchodzi już jest ze zastanawia się nad krótkim skończy się na 50mln netto i zostanie
0
@LambiPL dla pieniędzy kolego szejk mu taka suma rzuci że mbappe dostanie kontuzji kolan
1
@Pawel13sz a ja myślę że brakuje nam mobilnego napastnika który potrafi zagrać z pilka przy nodze zastawić się
0
@VbamboeB no na pewno