0

@krajana a może się mylisz

0

@tomek8756 Jessica od zawsze topka

0

@czarek78 wpuszczają bo nie mają innego wyjścia jakby mieli vidala czy Paulinho to napewno Ci młodzi by placu nie powąchali

0

@kiper09 pewnie tak

2

@arasz1819 kolega jest od Pereza więc spokojnie

0

@Rekin_bialy nie ma szans

3

@kewin psg pewnie oni biorą wszystko jak leci

0

@Rekin_bialy krzyż na drogę i jeszcze GPS w prezencie żeby trafił i się nie spóźnił w nowej pracy

0

@baartekk97 postaw się w jego sytuacji. Jesteś na okrągło na l4 i pracodawca chce cie zatrzymać za mniejszą pensje i zatrudnić jedna osoba do pomocy albo cię zwalnia a i tak bierze osobę. Jaka jest Twoja decyzja. Tak wiem może zmienić pracę ale to dalej wychodzi na to że pracodawca jest górą.

0

@catalanian09 No tak powinien zarabiać 4mln brutto bo na okrągło go nie ma.

2

@Ghotti niby tak ale teraz Barca będzie płacić 80 % jego kontraktu a Everton 20

1

@zombie on też nie da .ludzie opanujcie się przecież on zaraz będzie kontuzjowany on do końca sezonu będzie miał dwie kontuzję jeszcze na bank

0

@preemo czyli nic się nie zmieni i tak będzie zaraz kontuzjowany

0

@abram3k No to mało

0

@Jonyx po co ? Boisz się Mallorci? Ja tam bym grał choćbym miał grać juniorami

0

@jokerfcb1899 a więc uważnie jeździj teraz na rowerze

0

@PedriTheBest a ja nie bo cesar to trochę stary

0

@Songo91 to taki drugi Marc Bartra solidny grajek ale za słaby na barcelone

0

@Katalonbar umtiti a ta dwójkę zostawiam ponieważ mogę sprzedać jednego piłkarza

1

@Unikatowy ja lubię okrągłe

1

@barcowy1899 tylko ze kontrakt będzie miał 40 mln rocznie halland 40 mln i na dwóch zawodników popłyną tyle że nie sprostają fair play

0

@SkyWalkerr Araujo

0

@DonMatteo901 przestańcie cesar po co nam taki gość? Następny w podeszłym wieku wzięli Alvesa wystarczy. Christiansen ??? To wolę zostać z naszymi obrońcami oczywiście wyrzucając szamana

20

Oho teraz nas covid dobije

0

@Nhyz fifa 22heheeh

0

@MajorPolski nigdy bym nie kupił ba nawet bym za darmo nie chciał

1

@Deviler wymieniają Papszuna to wystarczy

0

@Ramon a fakt przeoczyłem to

1

Jak nie będą mogli zarejestrować jak odszedł Aguero już. To w jego miejsce będzie Ferran

19

Decyzja o danie mu numeru była totalnie bez sensu. Grałby sobie chłop w rezerwach do końca sezonu i wtedy podjąć decyzję. Aż jestem zły że tak wyszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?