Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krajana a może się mylisz
0
@tomek8756 Jessica od zawsze topka
0
@czarek78 wpuszczają bo nie mają innego wyjścia jakby mieli vidala czy Paulinho to napewno Ci młodzi by placu nie powąchali
0
@kiper09 pewnie tak
2
@arasz1819 kolega jest od Pereza więc spokojnie
0
@Rekin_bialy nie ma szans
3
@kewin psg pewnie oni biorą wszystko jak leci
0
@Rekin_bialy krzyż na drogę i jeszcze GPS w prezencie żeby trafił i się nie spóźnił w nowej pracy
0
@baartekk97 postaw się w jego sytuacji. Jesteś na okrągło na l4 i pracodawca chce cie zatrzymać za mniejszą pensje i zatrudnić jedna osoba do pomocy albo cię zwalnia a i tak bierze osobę. Jaka jest Twoja decyzja. Tak wiem może zmienić pracę ale to dalej wychodzi na to że pracodawca jest górą.
0
@catalanian09 No tak powinien zarabiać 4mln brutto bo na okrągło go nie ma.
2
@Ghotti niby tak ale teraz Barca będzie płacić 80 % jego kontraktu a Everton 20
1
@zombie on też nie da .ludzie opanujcie się przecież on zaraz będzie kontuzjowany on do końca sezonu będzie miał dwie kontuzję jeszcze na bank
0
@preemo czyli nic się nie zmieni i tak będzie zaraz kontuzjowany
0
@abram3k No to mało
0
@Jonyx po co ? Boisz się Mallorci? Ja tam bym grał choćbym miał grać juniorami
0
@jokerfcb1899 a więc uważnie jeździj teraz na rowerze
0
@PedriTheBest a ja nie bo cesar to trochę stary
0
@Songo91 to taki drugi Marc Bartra solidny grajek ale za słaby na barcelone
0
@Katalonbar umtiti a ta dwójkę zostawiam ponieważ mogę sprzedać jednego piłkarza
1
@Unikatowy ja lubię okrągłe
1
@barcowy1899 tylko ze kontrakt będzie miał 40 mln rocznie halland 40 mln i na dwóch zawodników popłyną tyle że nie sprostają fair play
0
@SkyWalkerr Araujo
0
@DonMatteo901 przestańcie cesar po co nam taki gość? Następny w podeszłym wieku wzięli Alvesa wystarczy. Christiansen ??? To wolę zostać z naszymi obrońcami oczywiście wyrzucając szamana
20
Oho teraz nas covid dobije
0
@Nhyz fifa 22heheeh
0
@MajorPolski nigdy bym nie kupił ba nawet bym za darmo nie chciał
1
@Deviler wymieniają Papszuna to wystarczy
0
@Ramon a fakt przeoczyłem to
1
Jak nie będą mogli zarejestrować jak odszedł Aguero już. To w jego miejsce będzie Ferran
19
Decyzja o danie mu numeru była totalnie bez sensu. Grałby sobie chłop w rezerwach do końca sezonu i wtedy podjąć decyzję. Aż jestem zły że tak wyszło