0

@Mesialdo87 skoro robili to chyba stać. Nikt by im nie dał kredytu na piękne oczy tylko musieli mieć jakieś gwarancję że go spłacą

0

@azysko toress to nie jest środkowy pomocnik tylko bardziej skrzydłowy

0

@Mesialdo87 a czy twoi koledzy z Niemiec i boss Rumenige jest w biurze Barcy że to wszystko wie? A ja napiszę że Bayern to biedaki i ledwo przechodzą z sezony na sezon bo nie stać ich na transfery za ponad 100 mln i tez będziesz gadał jacy to oni biedni ???

0

@Mesialdo87 a skąd ci hitlerowcy to wiedzą?

1

@Sysia11 nie ma takiej opcji

1

@Lisek czyli pasuje w punkt do naszego zespołu hahaha

0

@Deraxium a może xavi chce toresa a nie Norwega ? Może do jego taktyki schematów potrzebny mu zawodnik o profilu toresa

0

@Mesialdo87 tylko ze 9 zagrało z pierwszego składu

0

@czółkovsky antypsg

1

@Tomix_83 z drugiej strony pozbyć się tych co zarabiają dużo żeby wziąć tego co będzie zarabiał dużo i będziemy dalej w dziurze czarnej

0

@Gaucho ciekawe czy w między czasie był kupę i po piwo w sklepie

0

@kaamil1910 bo tak naprawdę agenciki mają najmniej do powiedzenia

0

@gaucho104 ja wiem ze mozna grać ładnie w piłkę ale trzeba do tego super piłkarzy i dużo cierpliwości. Nie zaczniemy od razu być top. Odpowiedniego treningu gdzie sa schematy itp itd.

0

@analitykTaktyki No tak moze właśnie potrzebuje się zresetować odpocząć 2 tyg ale nie możliwości bo nie ma ktoś go zastąpić

4

@gaq a co mial zrobic Alba? Ustać i sie śmiać? Każdy by się tak zachował nawet ty . Tylko nie mow ze nie.

3

@gaucho104 zapomnij o grze za czasów xaviego iniesty Messiego Pedro itp. Obudź się.

2

@PuszkinFan a dembele??? Oni chcą opierać na nim zespół. Pytam jak? Po za słupkiem nie widoczny

0

@Foro aha teraz rozumiem hehe

0

@Foro nie rozumiem co próbujesz trafić

1

@DwayNee umtiti powinien mu odpalać jakiś procent że swojej pensji hahah

0

@Rewolucja123 ja myślę że w jedenastu chyba że z luukiem to wtedy w dziesięciu

0

@PenaldinhoGaucho siejesz zamęt. Idź na notanik do siebie

0

Nikt by mu tego nawet nie proponował więc po co prowokuje

5

To już nie będzie to samo jak co roku będzie wielki turniej. Ciekawe kiedy piłkarze będą mieli wakacje

0

@Objectivo dokładnie klub lepszy strona lepsza ludzie nie zawsze a wiec chyba u was też nie najlepiej skoro rozmawiasz tutaj hahah

0

@ViscaDelFritz1983 odrabiał wczesniejsze spóźnienia i myśli że xavi mu to zaliczy hehe

4

@DarkShen a ten to nie jest przehypowany hahaha .lautaro hahaah

1

@Przemek2323 chyba bimber który sami możemy wyprodukować

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?