Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mesialdo87 skoro robili to chyba stać. Nikt by im nie dał kredytu na piękne oczy tylko musieli mieć jakieś gwarancję że go spłacą
0
@azysko toress to nie jest środkowy pomocnik tylko bardziej skrzydłowy
0
@Mesialdo87 a czy twoi koledzy z Niemiec i boss Rumenige jest w biurze Barcy że to wszystko wie? A ja napiszę że Bayern to biedaki i ledwo przechodzą z sezony na sezon bo nie stać ich na transfery za ponad 100 mln i tez będziesz gadał jacy to oni biedni ???
0
@Mesialdo87 a skąd ci hitlerowcy to wiedzą?
1
@Sysia11 nie ma takiej opcji
1
@Lisek czyli pasuje w punkt do naszego zespołu hahaha
0
@Deraxium a może xavi chce toresa a nie Norwega ? Może do jego taktyki schematów potrzebny mu zawodnik o profilu toresa
0
@Mesialdo87 tylko ze 9 zagrało z pierwszego składu
0
@czółkovsky antypsg
1
@Tomix_83 z drugiej strony pozbyć się tych co zarabiają dużo żeby wziąć tego co będzie zarabiał dużo i będziemy dalej w dziurze czarnej
0
@Gaucho ciekawe czy w między czasie był kupę i po piwo w sklepie
0
@kaamil1910 bo tak naprawdę agenciki mają najmniej do powiedzenia
0
@gaucho104 ja wiem ze mozna grać ładnie w piłkę ale trzeba do tego super piłkarzy i dużo cierpliwości. Nie zaczniemy od razu być top. Odpowiedniego treningu gdzie sa schematy itp itd.
0
@analitykTaktyki No tak moze właśnie potrzebuje się zresetować odpocząć 2 tyg ale nie możliwości bo nie ma ktoś go zastąpić
4
@gaq a co mial zrobic Alba? Ustać i sie śmiać? Każdy by się tak zachował nawet ty . Tylko nie mow ze nie.
3
@gaucho104 zapomnij o grze za czasów xaviego iniesty Messiego Pedro itp. Obudź się.
2
@PuszkinFan a dembele??? Oni chcą opierać na nim zespół. Pytam jak? Po za słupkiem nie widoczny
0
@Foro aha teraz rozumiem hehe
0
@Foro nie rozumiem co próbujesz trafić
1
@DwayNee umtiti powinien mu odpalać jakiś procent że swojej pensji hahah
0
@Rewolucja123 ja myślę że w jedenastu chyba że z luukiem to wtedy w dziesięciu
0
@PenaldinhoGaucho siejesz zamęt. Idź na notanik do siebie
0
Nikt by mu tego nawet nie proponował więc po co prowokuje
5
To już nie będzie to samo jak co roku będzie wielki turniej. Ciekawe kiedy piłkarze będą mieli wakacje
0
@Objectivo dokładnie klub lepszy strona lepsza ludzie nie zawsze a wiec chyba u was też nie najlepiej skoro rozmawiasz tutaj hahah
0
@ViscaDelFritz1983 odrabiał wczesniejsze spóźnienia i myśli że xavi mu to zaliczy hehe
4
@DarkShen a ten to nie jest przehypowany hahaha .lautaro hahaah
1
@Przemek2323 chyba bimber który sami możemy wyprodukować
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty