1

@Ronmes mam a kuny dalej biegają haha więc o dupe to rozbić

4

Dupa a nie opłacenie pensji albo biorą albo mogą tylko pomarzyć o de jongu

1

@Batys dlatego bardzo bym chciał lewego

0

@patrykzmc2000 nawet za 100mln nie oddawać. Lepszego nie znajdziemy.

0

@don'T.R.I.P.e ja nie wy może tak

0

@koksik2700 oddadzą mu w kontrakcie hehe

1

@Crema Catalunya a ja proszę o zwycięstwa mogą grać nawet 6 -3 - 1

0

@ROBSSSON jasne sprawdz kto przeważa w meczu a remisuje lub przegrywa i postaw że wygra

2

@Momals11 VW Polo ,Peugeot 206 , Citroen C2 , VW Golf

1

Brac 15mln i grać dwa mecze na rok .hahahah

1

@BarcaKings965212 koeman też jest ikona klubu ale jakoś po wypowiedziach tego nie widać bo połowa jak nie większość to pewnie nie pamięta jak grał dla Barcy ale xaviego pamiętaj więc krytyka może być trochę mniejsza

0

@FcWiciu nie napisałem że w top formie ale bez przesady że jest 1,5 roku bez formy

0

@Ghotti ot zabłysnął 1,5 roku słabego dobre

0

@Tomek54321 zgodzę się ale najlepsze że chcial zagrać gdzie indziej a pilka trafiła gdzie indziej

0

@Uukasz_93 busi raczej zawsze gra jako DM

0

@krzywy jak zawsze dużo szumu mało konkretów

0

@kejdzi siedział na ławce jak miał się pokazać hahah

1

Najgorsze mingueza niestety co pilka do niego to wrzutka przecież to tragedia i jeszcze nie dokladna. On byl do zmiany .ani jednego pojedynku 1v1 . To ja jako laik bym tylko się ustawiał do blokowania wrzutki .

1

@adukla tak ja tak uważam

0

@TheNekro94 czyli jesteś następny do wyautowania hehe

1

@Ptasior Barca,Sevilla,Villarreal, Juventus, Millwall, overy1,5+ Portsmouth i Coventry i Barca 2 kartki

2

@Kondziubarca ale skoro szejki chcą się z nim spotkać to wypadałoby by pojechać z dyrektorem technicznym . Zamiast oglądać mecz w Kijowie można popracować trochę z szejkami.

1

Będzie 3:0 dla nas

4

@abram3k mi się nie podoba akurat

0

@DonMatteo901 Kozłowski mimo wieku kozak. To mi się podoba

45

Trzeba było zostawić w rezerwach i powoływać sobie na mecze.

0

@SamuraJack czytam każdy ale dopiero uwierzę jak zobaczę oficjalm bo takich informacji jest od groma. Zobacz juz informują ze xavi chce sterlinga i kounde. Powiedz mi jak to jest jeszcze nie jest trenerem a oni już wiedzą jakie on chce transfery buhahaah. Tak można im wierzyć

0

@Magicc89PL kiedy Polacy będą? Hehe

0

@SamuraJack wszystkie media podawały ze Messi zostanie hahaha

43

Debili tu nie brakuje widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?