1

@Messibestplayerintheworld niby fajnie ale jednak bardzo chciałbym lewego . Z całym szacunkiem do Leo

1

@MesQueUnClub96 a zagra ?

0

@AmigoBlancos a większośći tutaj nie interesuje co się dzieje w tym śmiesznym białym zespole

4

@AmigoBlancos spoko a nie masz co robić na stronie białych? Nie są zainteresowani?

2

@AmigoBlancos no i co w związku z tym ?

1

@amanter nie było co jeść to chudzi chodzili teraz jest lepiej haha

0

@xoran mysle że sa duże oczekiwania wobec jego osoby ale jak jest już oddawany strzał na naszą bramkę to Mark już jest w bardzo ciężkiej sytuacji bo przewaznie jest to 1 na 1

0

@Pustelnik ale czy mógł zrobić coś więcej? Alaba perfekcyjny strzał oddał w odróżnieniu od Desta

1

@amanter nigdy bym się tak nie ubrał

8

Niech gra więcej w ciągu roku niech jeździ na wszystko co się da szkoda ze jeszcze na reprezentację u 18 19 i 20 nie ma ochoty pojechać pograć

0

@19Kristobal74 może grają pod zwolnienie trenera bo im nie pasuje. Juz nie raz takie sytuacje sie zdarzały

0

@Mavcin1980 Garcia beznadziejny . Chyba oglądałeś inny mecz

0

@MaV5 niczego ,jesteś spoko kibic Barcy tylko ze z Madrytu

1

@tomasthc dosłownie miał 3 piłki i 3 źle przyjęte

0

@MaV5 to jest stwierdzenie. Piszesz takie bzdety że tylko ludzie tracą czas żeby to czytać

0

@MaV5 No No kto tu się zachowuje jak dziecko

0

@jedrek7000 to nie on sobie qybral tylko oni nie chcieli odjeść przynajmniej puig i umtiti

0

@MaV5 czyli więcej tu nie wracaj kibicu sukcesu . Obym cię tu więcej nie widział. Gardzę takimi jak ty

0

@arraco nie rozmawiamy o rudym tylko siwym Włochu. Nie trzeba być taktykiem żeby uatawic zespół przed polem karnym i walić lagę na kontrę. O to mi chodzi.

0

@arraco nie twierdzę że nie działa tylko ze to nie jest taktyka i wiedza trenera hahaha

0

@pluszek bezproduktywnych bo jest za mało ruchu każdy stoi i czeka co się stanie . Czasy Messiego się skończyły teraz trzeba dać coś od siebie

0

@Yoshi94 wijnaldum hahaha

0

@sebo939 już w 30 min powinien dostać wędkę na ławkę z nim

0

@arraco defensywka i laga do przodu super taktyka to i ja mogę taka ustawić

0

@arkasath drugi mecz z rzędu dest partolii identyczna sytuację to jest skrzydłowy każdy prawdziwy skrzydłowy to wkłada pod lade nawet Sławek peszko po 0,7

0

@Sau_Ron 4000 a 300 to sami swoi

1

@HavertzKai połowa z nich weźmie więcej niż nasi zawodnicy

0

@Criss18Barca ja nie mówię że wielkie nazwiska ale dla przykładu np. Barca coutinho,psg icardiego i tak się zacznie budowa nowego zespołu i nie wierzy że jak ściągną do każdej formacji kogoś takiego to spadną

0

@lukaszbrk @Bulos11 zobacz kolega napisał i całkiem inaczej to brzmi niż twoje słowa

1

@Zazinho Chicago Buls i LA Lakers

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?