Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld niby fajnie ale jednak bardzo chciałbym lewego . Z całym szacunkiem do Leo
1
@MesQueUnClub96 a zagra ?
0
@AmigoBlancos a większośći tutaj nie interesuje co się dzieje w tym śmiesznym białym zespole
4
@AmigoBlancos spoko a nie masz co robić na stronie białych? Nie są zainteresowani?
2
@AmigoBlancos no i co w związku z tym ?
1
@amanter nie było co jeść to chudzi chodzili teraz jest lepiej haha
0
@xoran mysle że sa duże oczekiwania wobec jego osoby ale jak jest już oddawany strzał na naszą bramkę to Mark już jest w bardzo ciężkiej sytuacji bo przewaznie jest to 1 na 1
0
@Pustelnik ale czy mógł zrobić coś więcej? Alaba perfekcyjny strzał oddał w odróżnieniu od Desta
1
@amanter nigdy bym się tak nie ubrał
8
Niech gra więcej w ciągu roku niech jeździ na wszystko co się da szkoda ze jeszcze na reprezentację u 18 19 i 20 nie ma ochoty pojechać pograć
0
@19Kristobal74 może grają pod zwolnienie trenera bo im nie pasuje. Juz nie raz takie sytuacje sie zdarzały
0
@Mavcin1980 Garcia beznadziejny . Chyba oglądałeś inny mecz
0
@MaV5 niczego ,jesteś spoko kibic Barcy tylko ze z Madrytu
1
@tomasthc dosłownie miał 3 piłki i 3 źle przyjęte
0
@MaV5 to jest stwierdzenie. Piszesz takie bzdety że tylko ludzie tracą czas żeby to czytać
0
@MaV5 No No kto tu się zachowuje jak dziecko
0
@jedrek7000 to nie on sobie qybral tylko oni nie chcieli odjeść przynajmniej puig i umtiti
0
@MaV5 czyli więcej tu nie wracaj kibicu sukcesu . Obym cię tu więcej nie widział. Gardzę takimi jak ty
0
@arraco nie rozmawiamy o rudym tylko siwym Włochu. Nie trzeba być taktykiem żeby uatawic zespół przed polem karnym i walić lagę na kontrę. O to mi chodzi.
0
@arraco nie twierdzę że nie działa tylko ze to nie jest taktyka i wiedza trenera hahaha
0
@pluszek bezproduktywnych bo jest za mało ruchu każdy stoi i czeka co się stanie . Czasy Messiego się skończyły teraz trzeba dać coś od siebie
0
@Yoshi94 wijnaldum hahaha
0
@sebo939 już w 30 min powinien dostać wędkę na ławkę z nim
0
@arraco defensywka i laga do przodu super taktyka to i ja mogę taka ustawić
0
@arkasath drugi mecz z rzędu dest partolii identyczna sytuację to jest skrzydłowy każdy prawdziwy skrzydłowy to wkłada pod lade nawet Sławek peszko po 0,7
0
@Sau_Ron 4000 a 300 to sami swoi
1
@HavertzKai połowa z nich weźmie więcej niż nasi zawodnicy
0
@Criss18Barca ja nie mówię że wielkie nazwiska ale dla przykładu np. Barca coutinho,psg icardiego i tak się zacznie budowa nowego zespołu i nie wierzy że jak ściągną do każdej formacji kogoś takiego to spadną
0
@lukaszbrk @Bulos11 zobacz kolega napisał i całkiem inaczej to brzmi niż twoje słowa
1
@Zazinho Chicago Buls i LA Lakers