Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuraJack a to xavi już będzie trenerem na 100procent? Skąd masz takie info ?
0
@bodzio10 spokojnie wygramy LM lub LE i będziemy mieli LM w następnym sezonie
0
@etobzyk jeszcze w ryj ciebie i można być dumnym . Barca na zawsze.
2
@kamiVeB ciężko powiedzieć jeden i drugi super
0
@Janas11224 jakos minęła hahaha
0
@CLionelMessi zróbmy stadion na 110 tys buhaha
0
@Comentateiro czyli niczym. Piszesz dla zasady żeby ponarzekać
1
@maciar wygramy przynajmniej dwoma brakami
2
@Pawel13sz z legendą bym nie przesadzał ale solidny grajek jak najbardziej
0
@Comentateiro czym ?
0
@Marek1973 Pep nie miał topowych pep miał odpowiednich
4
Czyli skazani na porażkę. Ten system nie istnieje od lat to raz dwa żeby grać taki taka to trzeba mieć odpowiednich wykonawców a nie przeciętnych piłkarzy
0
@maciach nie jest powiedziane że takie prowadzi to tylko pismaki piszą jakie to on już transfery będzie robił hahah
0
@Corr okej podzielaj czyli jest was dwóch głupków
0
@David_Beckham dwie różne pozycje więc ciężko powiedzieć ale swoją magia zawsze wygra r10
0
@Katalonbar a oni Koemana zwalniają po porażce rayo. Szok.
0
@Corr hehe a ty słuchasz innych . Widać jaki ty mądry jesteś. Nawet nie odpisuj bo tylko się kompromitujesz.
0
@Corr No i co z tego? 23? To chyba rozumem zostałeś przy 13
0
@Corr przestań pisać brednie. Ile ty masz lat 15 ? Czy za dużo napisałem
0
Gadacie na Koemana a real też wczoraj zgubił punkty. Hahaha. I dzień staje się lepszy odrazu po porażce Barcelony
0
@Corr ale szacunek mu się należy za to co zrobił dla Barcelony ale co ty możesz wiedzieć.
1
@Comfortable_ wiadomo Lewandowski
0
@Corr ja do ciebie tez .puknij się i napisz jeszcze raz
0
@Djzordon ooo już wiedzą kogo chce tylko ze on nie chce do Barcy hahaha
0
@KibicBarcy84 ale bierzesz Lukka gdzie falcao jest za darmo
0
@MiGzi bo może będzie to samo co było
0
@Baros1990 sztab jest wuja brzęczek
0
@MesQueUnClub96 i co z tego mają taki skład że spokojnie chupo da radę
1
@MesQueUnClub96 może odpocząć w Pucharze
0
@AmigoBlancos ile osób coś Ci napisało chyba ta większość