0

@SamuraJack a to xavi już będzie trenerem na 100procent? Skąd masz takie info ?

0

@bodzio10 spokojnie wygramy LM lub LE i będziemy mieli LM w następnym sezonie

0

@etobzyk jeszcze w ryj ciebie i można być dumnym . Barca na zawsze.

2

@kamiVeB ciężko powiedzieć jeden i drugi super

0

@Janas11224 jakos minęła hahaha

0

@CLionelMessi zróbmy stadion na 110 tys buhaha

0

@Comentateiro czyli niczym. Piszesz dla zasady żeby ponarzekać

1

@maciar wygramy przynajmniej dwoma brakami

2

@Pawel13sz z legendą bym nie przesadzał ale solidny grajek jak najbardziej

0

@Comentateiro czym ?

0

@Marek1973 Pep nie miał topowych pep miał odpowiednich

4

Czyli skazani na porażkę. Ten system nie istnieje od lat to raz dwa żeby grać taki taka to trzeba mieć odpowiednich wykonawców a nie przeciętnych piłkarzy

0

@maciach nie jest powiedziane że takie prowadzi to tylko pismaki piszą jakie to on już transfery będzie robił hahah

0

@Corr okej podzielaj czyli jest was dwóch głupków

0

@David_Beckham dwie różne pozycje więc ciężko powiedzieć ale swoją magia zawsze wygra r10

0

@Katalonbar a oni Koemana zwalniają po porażce rayo. Szok.

0

@Corr hehe a ty słuchasz innych . Widać jaki ty mądry jesteś. Nawet nie odpisuj bo tylko się kompromitujesz.

0

@Corr No i co z tego? 23? To chyba rozumem zostałeś przy 13

0

@Corr przestań pisać brednie. Ile ty masz lat 15 ? Czy za dużo napisałem

0

Gadacie na Koemana a real też wczoraj zgubił punkty. Hahaha. I dzień staje się lepszy odrazu po porażce Barcelony

0

@Corr ale szacunek mu się należy za to co zrobił dla Barcelony ale co ty możesz wiedzieć.

1

@Comfortable_ wiadomo Lewandowski

0

@Corr ja do ciebie tez .puknij się i napisz jeszcze raz

0

@Djzordon ooo już wiedzą kogo chce tylko ze on nie chce do Barcy hahaha

0

@KibicBarcy84 ale bierzesz Lukka gdzie falcao jest za darmo

0

@MiGzi bo może będzie to samo co było

0

@Baros1990 sztab jest wuja brzęczek

0

@MesQueUnClub96 i co z tego mają taki skład że spokojnie chupo da radę

1

@MesQueUnClub96 może odpocząć w Pucharze

0

@AmigoBlancos ile osób coś Ci napisało chyba ta większość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?