0

@Rust_Cohle u mnie jest w media dużo

0

@cuttersomething zostaw skoro postawiłeś to znaczy że tak ma byc

0

Może stawiać na młode talenty ale Alves jako zmiennik młodego skarb.

0

@normasubiektywna to niech to powie oficjalnie odchodzę i tyle a nie jak dadzą dużo to zostanę

0

@wyrek przestań za stary 5 lat temu spoko

7

Skoro real zaproponował pogbie kontrakt to ukarać ich za rozmowy z piłkarzem po za oknem transferowym . Mogą proponować od 1 stycznia. Bana im!

2

@horang chyba mało wiesz o szejkach.

0

@Triv44 miałby miałby byłby na szczycie a tak to się kopie w tej super mocnej lidze

0

@joloskyy a ty jak strzelasz to gdzie patrzysz na laski na trybunach?

4

@nammah jakby nie był głupi to już by miał 2 albo 3 złote piłki. Przecież Messi z Suarezem by mu w tym pomogli

1

@TylkoBarca7273 proponuję kabaretpod tytułem od jutra nie pije. Myślę że wyjaśni ci wszystko co musisz teraz zrobić

0

@Ali094 moje pytanie brzmi a czy inne spotkania nie są ważne że prosiich tylko o te ?

0

@sila101 no i już mają przerąbane. Niech się modlą żeby nie trafić na Polskę w najbliższej przyszłością bo będą fruwać

0

@tomek8756 po co mur ustawic kilku snajperów kto przekroczy granicę nie legalnie do odstrzału tyle w temacie

1

@Kibic1998 jeździk taki rowerek bez kółek do tego jakąś zabawkę parę słodyczy i będzie okej

0

@kewin skoro zibi wie tzn ze lewy

1

@Herato średni? Pokaż napastnika który kręci ponad 30 bramek na sezon ? Każda drużyna bierze takiego w ciemno

0

@daro22 bo nie jego wina, obarczy winą pracowników a on będzie czysty przecież on o niczym nie wiedział

0

@barca87f dla mnie może ważyć 100 kg być kulką ale jak będzie strzelał bramki to mam to gdzieś

5

Przecież jemu dobrze się siedzi za taką kasę dlaczego ma uciekać

0

A co to by byla za zdrada? Taka sam jak do PSG .

0

@masq ale u nas nie ma kto wejść hahaha a polska to potęga

1

@Azi bilans bramkowy

1

@monsterrize a co tu ostrzegać jeden dostanie kule reszta się zastanowi 10 razy zanim zrobi krok

0

Komentarz usunięty

0

@Herbert kolega wcześniej napisał to ja jako napastnik będę stal na 5 metrze koledzy będą nabijać obrońców a ja będą sam na sam z bramkarzem super grą będzie

6

@barca87f nikt nie umie "szczelać"

1

@IronSanHybrid nikt na nich nie głosuje a itak wygrywają. Przypadek?

0

@Messibestplayerintheworld mój też był i co? Mam szansę być niedługo trenerem Barcy.

0

@tbas a czy to jest plebiscyt ile masz pucharów czy na najlepszego zawodnika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?