Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle u mnie jest w media dużo
0
@cuttersomething zostaw skoro postawiłeś to znaczy że tak ma byc
0
Może stawiać na młode talenty ale Alves jako zmiennik młodego skarb.
0
@normasubiektywna to niech to powie oficjalnie odchodzę i tyle a nie jak dadzą dużo to zostanę
0
@wyrek przestań za stary 5 lat temu spoko
7
Skoro real zaproponował pogbie kontrakt to ukarać ich za rozmowy z piłkarzem po za oknem transferowym . Mogą proponować od 1 stycznia. Bana im!
2
@horang chyba mało wiesz o szejkach.
0
@Triv44 miałby miałby byłby na szczycie a tak to się kopie w tej super mocnej lidze
0
@joloskyy a ty jak strzelasz to gdzie patrzysz na laski na trybunach?
4
@nammah jakby nie był głupi to już by miał 2 albo 3 złote piłki. Przecież Messi z Suarezem by mu w tym pomogli
1
@TylkoBarca7273 proponuję kabaretpod tytułem od jutra nie pije. Myślę że wyjaśni ci wszystko co musisz teraz zrobić
0
@Ali094 moje pytanie brzmi a czy inne spotkania nie są ważne że prosiich tylko o te ?
0
@sila101 no i już mają przerąbane. Niech się modlą żeby nie trafić na Polskę w najbliższej przyszłością bo będą fruwać
0
@tomek8756 po co mur ustawic kilku snajperów kto przekroczy granicę nie legalnie do odstrzału tyle w temacie
1
@Kibic1998 jeździk taki rowerek bez kółek do tego jakąś zabawkę parę słodyczy i będzie okej
0
@kewin skoro zibi wie tzn ze lewy
1
@Herato średni? Pokaż napastnika który kręci ponad 30 bramek na sezon ? Każda drużyna bierze takiego w ciemno
0
@daro22 bo nie jego wina, obarczy winą pracowników a on będzie czysty przecież on o niczym nie wiedział
0
@barca87f dla mnie może ważyć 100 kg być kulką ale jak będzie strzelał bramki to mam to gdzieś
5
Przecież jemu dobrze się siedzi za taką kasę dlaczego ma uciekać
0
A co to by byla za zdrada? Taka sam jak do PSG .
0
@masq ale u nas nie ma kto wejść hahaha a polska to potęga
1
@Azi bilans bramkowy
1
@monsterrize a co tu ostrzegać jeden dostanie kule reszta się zastanowi 10 razy zanim zrobi krok
0
Komentarz usunięty
0
@Herbert kolega wcześniej napisał to ja jako napastnik będę stal na 5 metrze koledzy będą nabijać obrońców a ja będą sam na sam z bramkarzem super grą będzie
6
@barca87f nikt nie umie "szczelać"
1
@IronSanHybrid nikt na nich nie głosuje a itak wygrywają. Przypadek?
0
@Messibestplayerintheworld mój też był i co? Mam szansę być niedługo trenerem Barcy.
0
@tbas a czy to jest plebiscyt ile masz pucharów czy na najlepszego zawodnika?