Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz co w tym złego? Tatuaże są spoko . Nie ma różnicy czy ma go facet czy babka. Myślę tez że babka z tatuażem ma charakter i takie mi się podobają
0
@Xwowrak dawaj foto lub nazwisko
0
@barcelonaLM nie ważne jest to ważne do kogo woła Tato
1
@monsterrize a dani zawsze mówił ze chce wrócić
0
@GuerillaAthletic camaviga jeszcze spotkania nie rozgral a już wartościowy jeszcze piach może grać
1
Weźmy lepiej tego Olmo oraz Gaye
16
@SeWo77 fajny jesteś taki nie za mądry chyba
1
@SzkodniKuss gratuluję córki ale każdy ma odpowiedzialna pracę . Musisz nadrobić
2
@SzkodniKuss to ty jesteś jeszcze w stanie pisać?
0
@kamilkrycha ja nie chce pracować dalej tylko sobie spokojnie żyć wybudować dom kupić auto trochę pozwiedzać i żyć spokojnie do śmierci
0
@gumaz nie opłaca się grać w totka jak jest 1mln do wygrania bo po pierwsze jest to za mało żeby kupić to o czym człowiek marzy a po drugie pomyśl sobie ze trafiłeś 6 i masz tylko mln a mogłeś mieć 20 mln . Więc ten mln to tylko flaszka i się uchlać. Ja gram tylko jak jest ponad 20 mln do wygrania
0
@Jaski1899 najlepiej z drugiego poziomu
2
@MarioVeB! Tylko szkoda ze cały czas gada i płacze
0
@Gaucho chyba pijak Gascoigne
2
@masq jak zadzwoni to nie odbieraj jak przyjedzie to powiedz że sobie jednak poradziłeś
0
@Kamil689 może lepiej wyciągnąć z Salzburga trenera napastników
1
@barca87f ja jako kibic Barcy zawsze celuje we wszystko
0
@korolocik myślę jednak ze nie na tym samym poziomie ale okej każdy ma swoje zdanie choć nie twierdzę że Mingueza jest słaby. Dwa to że my sprzedając go teraz prawdopodobnie musimy z tej kwoty oddać jeszcze jakąś część do Betisu
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@korolocik No bo wiadomo że lepiej nie mieć obrońcy to raz a dwa wcale nie 11 tylko plus 5 mln z tego co wiadomo bo musieli oddać betisowi jakiś procent
8
Przecież nie pływa tylko siedzi na desce
0
@dawidw4 i tylko w listopadzie
1
@Pilka_jest_okragla jest napisane z wielkich klubów a raczej Ajax do takich się nie zalicza
0
Nie ciesze sie z kontuzji Desta ale bardzo dobrze się stało za to że oddali Emersona mówiąc mu wcześniej że zostaje a jak trafiła się sytuacja to oddali żeby mieć zysk i to jeszcze wcale nie duży
0
@kwm o kurde sorki , ja teraz też nie wierzę. Słownik mi tak wstawił a nawet nie popatrzyłem hahaah
0
@domin1515 będziemy mieli w końcówkach 2 wierze w polu karnym
0
@Rajek99 powiem że Buksa by się przydał hehe
0
@Objectivo ale nie słodka
0
@GuerillaAthletic czekolada gorzka? To po co jeść czekoladę. Tylko białka milka.
0
@mkord a to przepraszam za błąd