3

Moriba o swojej decyzji bo grają ofensywny futbol. No tak bo Barca zawsze gra defensywnie i z kontry . Czyli decyzja zrozumiała hehe

0

@korolocik ale jakby Barca się nie zgodziła to ten jego większy kontrakt choć nie wiadomo czy większy nic by nie zmienił

0

@EGON1128 pamiętam Nigela de jonga ale on już chyba nie gra w piłkę a jak gra to ma chyba prawie 40 lat

2

@FC1899Barca po pierwsze nas skład tak nie będzie wyglądał po drugie pomoc jest jak najbardziej na plus

0

@Ghotti Roberto trafione w punkt

0

@EGON1128 są jeszcze jakieś de jongi w Holandii?

0

@gaq No z tym Dembele bym się tak nie rozpędzał

0

@rumilas siempre Barca. Odejdą od nas kibice sukcesu i bardzo dobrze

0

@korolocik jak mi mówi ktoś ze mnie chce to nie siedzę na siłę jak umtiti i za to Emerson ma szacun

0

Pytanie większość zadowolona z odejścia Antka bo zaoszczędzimy na pensji. Moje pytanie jednak brzmi jaki procent będzie Barca dalej opłacać z tej jego pensji?

0

@Songo91 pomylił nazwiska poprostu nie dogadał się z Laporta. Myślał że de jonga chcą mu sprzedać a oni kupili mu drugiego

0

@Puyolex święte słowa

2

Czyli nie obniżyli tylko rozłożyli. Bez sensu artykuł znaczy jego tytuł. I wcale nie jestem z nich dumny bo dalej Barca musi zapłacić im tyle samo więc problem wróci za rok

0

@Matix90 przypominam ilaix ma rok lub miał rok kontraktu i każdy wiedział że Barca go nie chce więc myślę że ta kasa jest jak najbardziej przyzwoita

0

@marcin000019 raczej na trybunach

7

Adios sępie. Obyś tu więcej nie wracał

47

Za jego oddanie haha niech się nie ośmiejszaja zagrał jeden mecz z dojazdem na camp nou i wielkie podziękowania. Szkoda mi tego Emersona bo twierdzę że trochę go w ciula zrobili

1

Szkoda mi tego Emersona miałem duże nadzieje z nim związane. Myślę że dali d... sprzedając go.

0

@patry295 ma minusa u mnie

0

@damiano2609 a teraz z czego mają?

0

Tyle czasu było a oni zesrani na 12h do końca nagle transferów szukają

0

Emersona trochę słabo potraktowali. Tu go biorą prezentują, dają szanse gry żeby na 1h przed zamknięciem go wypchac z klubu

0

@Tomek54321 zagrał raptem parę minut

0

@PietrasCoelho a różnicy w umiejętnościach też nie więc bezsensu

3

Już jestem mega zły ze oddają Emersona. I to jest powiedziane lekko żeby nie dostać bana

2

Po co kombinować z Emersonem? Ma zostać i już niech pokaże przez rok na co go stać po drugie Emerson jeat chyba dużo młodszy od tego Hektorka

2

@Magicc89PL trafione w punkt

1

@jeyx77x duński nazario i gol !!!!

0

@Rewolucja123 brawo dla Ciebie walcze z tym cały czas ale to jak walka z wiatrakami . Więcej tu chyba przeciwników Barcy niż kibiców z serca

0

@Jakub1513 a ja właśnie wstałem bo musiałem i stwierdzam że jestem jeszcze wczorajszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?