Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Moriba o swojej decyzji bo grają ofensywny futbol. No tak bo Barca zawsze gra defensywnie i z kontry . Czyli decyzja zrozumiała hehe
0
@korolocik ale jakby Barca się nie zgodziła to ten jego większy kontrakt choć nie wiadomo czy większy nic by nie zmienił
0
@EGON1128 pamiętam Nigela de jonga ale on już chyba nie gra w piłkę a jak gra to ma chyba prawie 40 lat
2
@FC1899Barca po pierwsze nas skład tak nie będzie wyglądał po drugie pomoc jest jak najbardziej na plus
0
@Ghotti Roberto trafione w punkt
0
@EGON1128 są jeszcze jakieś de jongi w Holandii?
0
@gaq No z tym Dembele bym się tak nie rozpędzał
0
@rumilas siempre Barca. Odejdą od nas kibice sukcesu i bardzo dobrze
0
@korolocik jak mi mówi ktoś ze mnie chce to nie siedzę na siłę jak umtiti i za to Emerson ma szacun
0
Pytanie większość zadowolona z odejścia Antka bo zaoszczędzimy na pensji. Moje pytanie jednak brzmi jaki procent będzie Barca dalej opłacać z tej jego pensji?
0
@Songo91 pomylił nazwiska poprostu nie dogadał się z Laporta. Myślał że de jonga chcą mu sprzedać a oni kupili mu drugiego
0
@Puyolex święte słowa
2
Czyli nie obniżyli tylko rozłożyli. Bez sensu artykuł znaczy jego tytuł. I wcale nie jestem z nich dumny bo dalej Barca musi zapłacić im tyle samo więc problem wróci za rok
0
@Matix90 przypominam ilaix ma rok lub miał rok kontraktu i każdy wiedział że Barca go nie chce więc myślę że ta kasa jest jak najbardziej przyzwoita
0
@marcin000019 raczej na trybunach
7
Adios sępie. Obyś tu więcej nie wracał
47
Za jego oddanie haha niech się nie ośmiejszaja zagrał jeden mecz z dojazdem na camp nou i wielkie podziękowania. Szkoda mi tego Emersona bo twierdzę że trochę go w ciula zrobili
1
Szkoda mi tego Emersona miałem duże nadzieje z nim związane. Myślę że dali d... sprzedając go.
0
@patry295 ma minusa u mnie
0
@damiano2609 a teraz z czego mają?
0
Tyle czasu było a oni zesrani na 12h do końca nagle transferów szukają
0
Emersona trochę słabo potraktowali. Tu go biorą prezentują, dają szanse gry żeby na 1h przed zamknięciem go wypchac z klubu
0
@Tomek54321 zagrał raptem parę minut
0
@PietrasCoelho a różnicy w umiejętnościach też nie więc bezsensu
3
Już jestem mega zły ze oddają Emersona. I to jest powiedziane lekko żeby nie dostać bana
2
Po co kombinować z Emersonem? Ma zostać i już niech pokaże przez rok na co go stać po drugie Emerson jeat chyba dużo młodszy od tego Hektorka
2
@Magicc89PL trafione w punkt
1
@jeyx77x duński nazario i gol !!!!
0
@Rewolucja123 brawo dla Ciebie walcze z tym cały czas ale to jak walka z wiatrakami . Więcej tu chyba przeciwników Barcy niż kibiców z serca
0
@Jakub1513 a ja właśnie wstałem bo musiałem i stwierdzam że jestem jeszcze wczorajszy