Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 za setiena ile zagrał raptem parę spotkań się uzbierało i to jeszcze na koniec sezonu
0
@Arkadio90 i to jeszcze z neymarkiem
0
@4Fabregas4 jakiej kariery ? Ławkowicza? Karny trener który go omija przy ustalaniu składu to o jakiej karierze mówimy?
0
@4Fabregas4 czyli co lepiej siedzieć w Barcelonie czy grać w Betisie na przykład?
0
@Mroziu bo na tym świecie jest dużo ananskow i nic mnie nie już nie zdziwi
0
@Pablit puknij się
0
@mekston proszę cię nie kompromituj się
0
@Kacper1432 puiga trzymamy na ławce bo on się jej trzyma . Trener chciał go oddać na wypożyczenie
2
@Magicc89PL Garcia zachował się nie fair ale poświęcił dla zespołu. Podjął jedyna słuszna decyzję.
0
@baartekk97 6 latek ma dopiero
2
@lj89 właśnie się śmieje takie gdybanie gdyby ten gdyby tamten nie grał obie zremisowały jest okej
2
@baartekk97 mój syn jest super talent będzie jego następcą
3
@marcin000019 thermomix jest super
6
@Tomek54321 gdybyśmy mieli pełny skład tez byśmy Bilbao pokonali. Trochę bezsensu takie gadanie
0
@El dominatore pieniędzy ma tyle i debil Bartek mu dał. Nie winą piłkarza jest że klub daje mu taka kasę. Dają to bierze.
7
Eric miał trudnego rywala to raz jego psychika po śmierci dziadka to dwa stracił lidera w obronie to trzy wszystko bulo przeciwko niemu ale wybrnął z tego całkiem nieźle mimo że dużo osób zarzuca mu ze zagrał słabo. Dla mnie Eric dał z siebie maksa i dziękuję ku za to . W przyszłością będzie tylko lepiej.
0
@El dominatore widzisz ile zalet wymieniałeś? Wszechstronny, pracowity, inteligentny a to wszystko kosztuje
0
@FafitFCB no tak ale czerwona czy tak czy siak
0
@El dominatore pensja nie ma tu nic do tego . Każdy ile by nie zarabiał ma starać się tak samo
0
@sebo939 dzisiaj dramat to Neto, Dest, Griezman i Roberto . Demira nie będę oceniał bo był na boisku
0
@prokofiew na Messiego
1
@Uukasz_93 dajcie mu czas nie grał cały sezon praktycznie przyszedł do nowego klubu będą z niego ludzie parą araujo Garcia to będzie top
0
@barcowy1899 to pomyśl jak puig musi być słaby
1
@BorzyKrzys przestań dostał na konia jak h...
0
@FafitFCB a co to za różnica jak i tak czerwona
0
@Transu96 i super ja uwielbiam gościa
0
@333tricampeones333 ja to wiem ale jako trener możesz myśleć inaczej bo naprzykald tej piłki nawet nie dotknie bo tylko będzie leżał od walki wręcz
1
@arraco a no tak bo San Sebastian to klub który broni się co rok przed spadkiem
5
Neto jest tragiczny dzisiaj jak ma wychodzić to stoi jak kołek jak ma stać i czekać żeby mu piłka wpadła do rąk to wychodzi i wybija w aut. Chyba była na kolacji z Messi neyem i luisito wczoraj
0
@Pilka_jest_okragla demir za mały jest żeby walczyć z takimi obrońcami jak ma blibao