0

@4Fabregas4 za setiena ile zagrał raptem parę spotkań się uzbierało i to jeszcze na koniec sezonu

0

@Arkadio90 i to jeszcze z neymarkiem

0

@4Fabregas4 jakiej kariery ? Ławkowicza? Karny trener który go omija przy ustalaniu składu to o jakiej karierze mówimy?

0

@4Fabregas4 czyli co lepiej siedzieć w Barcelonie czy grać w Betisie na przykład?

0

@Mroziu bo na tym świecie jest dużo ananskow i nic mnie nie już nie zdziwi

0

@Pablit puknij się

0

@mekston proszę cię nie kompromituj się

0

@Kacper1432 puiga trzymamy na ławce bo on się jej trzyma . Trener chciał go oddać na wypożyczenie

2

@Magicc89PL Garcia zachował się nie fair ale poświęcił dla zespołu. Podjął jedyna słuszna decyzję.

0

@baartekk97 6 latek ma dopiero

2

@lj89 właśnie się śmieje takie gdybanie gdyby ten gdyby tamten nie grał obie zremisowały jest okej

2

@baartekk97 mój syn jest super talent będzie jego następcą

3

@marcin000019 thermomix jest super

6

@Tomek54321 gdybyśmy mieli pełny skład tez byśmy Bilbao pokonali. Trochę bezsensu takie gadanie

0

@El dominatore pieniędzy ma tyle i debil Bartek mu dał. Nie winą piłkarza jest że klub daje mu taka kasę. Dają to bierze.

7

Eric miał trudnego rywala to raz jego psychika po śmierci dziadka to dwa stracił lidera w obronie to trzy wszystko bulo przeciwko niemu ale wybrnął z tego całkiem nieźle mimo że dużo osób zarzuca mu ze zagrał słabo. Dla mnie Eric dał z siebie maksa i dziękuję ku za to . W przyszłością będzie tylko lepiej.

0

@El dominatore widzisz ile zalet wymieniałeś? Wszechstronny, pracowity, inteligentny a to wszystko kosztuje

0

@FafitFCB no tak ale czerwona czy tak czy siak

0

@El dominatore pensja nie ma tu nic do tego . Każdy ile by nie zarabiał ma starać się tak samo

0

@sebo939 dzisiaj dramat to Neto, Dest, Griezman i Roberto . Demira nie będę oceniał bo był na boisku

0

@prokofiew na Messiego

1

@Uukasz_93 dajcie mu czas nie grał cały sezon praktycznie przyszedł do nowego klubu będą z niego ludzie parą araujo Garcia to będzie top

0

@barcowy1899 to pomyśl jak puig musi być słaby

1

@BorzyKrzys przestań dostał na konia jak h...

0

@FafitFCB a co to za różnica jak i tak czerwona

0

@Transu96 i super ja uwielbiam gościa

0

@333tricampeones333 ja to wiem ale jako trener możesz myśleć inaczej bo naprzykald tej piłki nawet nie dotknie bo tylko będzie leżał od walki wręcz

1

@arraco a no tak bo San Sebastian to klub który broni się co rok przed spadkiem

5

Neto jest tragiczny dzisiaj jak ma wychodzić to stoi jak kołek jak ma stać i czekać żeby mu piłka wpadła do rąk to wychodzi i wybija w aut. Chyba była na kolacji z Messi neyem i luisito wczoraj

0

@Pilka_jest_okragla demir za mały jest żeby walczyć z takimi obrońcami jak ma blibao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?