0

@Klaudix No raczej że żartuje

0

@CuleNaZawsze1899 szanuję go za to co robi ale oglądałem film o nim i trochę się zawiodłem myślałem że jest inny

0

@CuleNaZawsze1899 nie mów że lubisz Ronaldo i Messiego? Ja bym Ronaldo polubił tylko na okres jakby grał u nas w klubie

2

@Kwiatek67 raczej mógłby poświęcić swój kontrakt i zejść z kasy żeby podratować nasz budżet

0

@FCB_dimiC No tak hotel musi być fajny bo pogoda nad tym pięknym Bałtykiem jest bardzo w kratkę to chociaż jak się zapłaci to w fajnym hotelu można posiedzieć

0

@escarabajo Pier to był wolniaki jak Ronaldinho

0

@SuperPatsonFCB raczej koźmiński bo to chyba człowiek Bońka Kulesza myślę że kręci wałki

0

@Transu96 mam vectre i czekam z niecierpliwością na koniec umowy

0

@Deviler ani jednego ani drugiego haha

18

Teraz jeden z liderów a 1,5 roku temu większa połowa go wyrzucała stąd na zbity pysk. Geri bądź znami do momentu aż nie dasz rady a tylko on to wie ile to będzie

0

@Yoshimitsu22 dlaczego?

0

@Volley to co kupię sobie 30 zawodników a i tak mogę zgłosić 25 więc 5 zawodników trybunki

0

To niech barca nie zgłasza umtitiego pjanica a zgłoszą nowych zawodników I po sprawie nie muszą im dawać numerów

1

@Elro1987 pjanica mie liczbo to była wymiana równie dobrze mogli to ustalić na 1 mln euro lub na 150 mln

0

@trolownik ale umtiti i pjanic to sępy nigdy nie odejdą i nie odpuszcza kasy.Każdy cent jest ważny do przeżycia

0

@Stasik91 bo tylko oni mają przesadzone kontrakty

0

@Lucassito miały być jeszcze 2 lub 3 transfery. Pytam gdzie one są?

2

Sztanga poczuł obniżkę 12 procent. Ledwo przeżył z rodziną ostatnie kilka miesięcy.

6

Leło Messi przywitał się z Mbappe. Leło Messi zrobił pierwszą kupę w Paryżu Jezu jakie oni tam śmieci piszą

0

@bartekvisca ja swoją otwieram butelki piwa i jest w bardzo dobrym stanie a mam ja 11 lat

0

@MesQueUnClub_87 ja chce info o swoich zawodnikach a nie tych z Paryża najpierw był neymar teraz będzie Messi I absolutnie nie zapomnę o Messim bo to nasza legenda ale jak ktoś będzie chciał info o nim to niech wejdzie na stronkę psg

3

Zaczynam się wkur... Tylko Messi i Messi . Zaczyna mnie ta strona denerwować. Ciągle pisanie o piłkarzu który nie jest nasz ? A co na treningu w Barcelonie było? Może coś pisać o naszych piłkarzach

0

@Ronmes Bale doskonały skrzydłowy dobry żart w golfie nie ma takiej pozycji

0

@dafik85 i w tym też nie zdobędą

0

@Zoker a co ma jedno z drugim ?

12

I poproszę więcej informacji o Leo nie pisać na tej stronie bo to już nie nasz piłkarz. Nie interesuje mnie ile Paryż wygrał z kim ile bramek strzelił itp.

2

@Lubelak19 depay do karnych

3

@LRey znam takiego Irek Jelen w a klasie miał ponad 30 bramek a i pewnie pograłby za czapkę gruszek

1

@LucasW123 a i ilu jest do gry z twoich wymienionych? Odpowiedź jest prosta. I nie oczekuj że fati od września zacznie grać na pełnych obrotach demebele to nawet nie wiem kiedy wróci jeżeli wróci i nie nabawi się następnej kontuzji podczas tej co ma teraz i aguero jak będzie dostępny od listopada to tak naprawdę od grudnia bo w listopadzie będą mecze reprezentacji

0

@Kuba323 no bałem się właśnie ze będą to fałszywki bo byłem wtedy pierwszy raz ledwo nogę z auta wystawiłem a oni już biegli i mi bilety wciskali ale to było ładne parę lat wstecz co do dzisiejszej sytuacji to ciężko mi powiedzieć jak będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?