Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klaudix No raczej że żartuje
0
@CuleNaZawsze1899 szanuję go za to co robi ale oglądałem film o nim i trochę się zawiodłem myślałem że jest inny
0
@CuleNaZawsze1899 nie mów że lubisz Ronaldo i Messiego? Ja bym Ronaldo polubił tylko na okres jakby grał u nas w klubie
2
@Kwiatek67 raczej mógłby poświęcić swój kontrakt i zejść z kasy żeby podratować nasz budżet
0
@FCB_dimiC No tak hotel musi być fajny bo pogoda nad tym pięknym Bałtykiem jest bardzo w kratkę to chociaż jak się zapłaci to w fajnym hotelu można posiedzieć
0
@escarabajo Pier to był wolniaki jak Ronaldinho
0
@SuperPatsonFCB raczej koźmiński bo to chyba człowiek Bońka Kulesza myślę że kręci wałki
0
@Transu96 mam vectre i czekam z niecierpliwością na koniec umowy
0
@Deviler ani jednego ani drugiego haha
18
Teraz jeden z liderów a 1,5 roku temu większa połowa go wyrzucała stąd na zbity pysk. Geri bądź znami do momentu aż nie dasz rady a tylko on to wie ile to będzie
0
@Yoshimitsu22 dlaczego?
0
@Volley to co kupię sobie 30 zawodników a i tak mogę zgłosić 25 więc 5 zawodników trybunki
0
To niech barca nie zgłasza umtitiego pjanica a zgłoszą nowych zawodników I po sprawie nie muszą im dawać numerów
1
@Elro1987 pjanica mie liczbo to była wymiana równie dobrze mogli to ustalić na 1 mln euro lub na 150 mln
0
@trolownik ale umtiti i pjanic to sępy nigdy nie odejdą i nie odpuszcza kasy.Każdy cent jest ważny do przeżycia
0
@Stasik91 bo tylko oni mają przesadzone kontrakty
0
@Lucassito miały być jeszcze 2 lub 3 transfery. Pytam gdzie one są?
2
Sztanga poczuł obniżkę 12 procent. Ledwo przeżył z rodziną ostatnie kilka miesięcy.
6
Leło Messi przywitał się z Mbappe. Leło Messi zrobił pierwszą kupę w Paryżu Jezu jakie oni tam śmieci piszą
0
@bartekvisca ja swoją otwieram butelki piwa i jest w bardzo dobrym stanie a mam ja 11 lat
0
@MesQueUnClub_87 ja chce info o swoich zawodnikach a nie tych z Paryża najpierw był neymar teraz będzie Messi I absolutnie nie zapomnę o Messim bo to nasza legenda ale jak ktoś będzie chciał info o nim to niech wejdzie na stronkę psg
3
Zaczynam się wkur... Tylko Messi i Messi . Zaczyna mnie ta strona denerwować. Ciągle pisanie o piłkarzu który nie jest nasz ? A co na treningu w Barcelonie było? Może coś pisać o naszych piłkarzach
0
@Ronmes Bale doskonały skrzydłowy dobry żart w golfie nie ma takiej pozycji
0
@dafik85 i w tym też nie zdobędą
0
@Zoker a co ma jedno z drugim ?
12
I poproszę więcej informacji o Leo nie pisać na tej stronie bo to już nie nasz piłkarz. Nie interesuje mnie ile Paryż wygrał z kim ile bramek strzelił itp.
2
@Lubelak19 depay do karnych
3
@LRey znam takiego Irek Jelen w a klasie miał ponad 30 bramek a i pewnie pograłby za czapkę gruszek
1
@LucasW123 a i ilu jest do gry z twoich wymienionych? Odpowiedź jest prosta. I nie oczekuj że fati od września zacznie grać na pełnych obrotach demebele to nawet nie wiem kiedy wróci jeżeli wróci i nie nabawi się następnej kontuzji podczas tej co ma teraz i aguero jak będzie dostępny od listopada to tak naprawdę od grudnia bo w listopadzie będą mecze reprezentacji
0
@Kuba323 no bałem się właśnie ze będą to fałszywki bo byłem wtedy pierwszy raz ledwo nogę z auta wystawiłem a oni już biegli i mi bilety wciskali ale to było ładne parę lat wstecz co do dzisiejszej sytuacji to ciężko mi powiedzieć jak będzie