0

@yoli nie stać dlatego lepiej wystawić do sprzedania proste. Wypad tzn odejście z klubu czy za pieniądze czy za darmo nie ważne. Co on w tym wieku może powiedzieć że da z siebie wszystko? Stawiać na gościa który odejdzie? To lepiej już dawać szanse następnym młodym którzy chcą tu grać

8

@yoli ale jest prosta sprawa mogą dać max tyle i sobie agenciki mogą walczyć. Oferta Barcy jest taka maksymalna i koniec kropka. Nie podoba się to wypad

2

@Cochise kaliber 44 , Paktofonika, trzeci wymiar

0

@Cochise tak hymn Barcelony

1

@HighestInTheRoom @marcin62 @Rust_Cohle @Brashearr @MesQueUnClub96 @HarveySpecter @PatrychoO powiem wam tak . Trochę szatni piłkarskich przeszedłem i całkiem możliwe że ten gość poprostu był mega cwaniakiem i piłkarze mieli go dość więc go strasznie poniżyli. A moglobyc tak że po prostu byli to debile

0

@Amok97 ileż razy można pytać o to samo

0

@Majkel34 słaby, zapowiadał siw super a z każdą minuta pogrążał siw coraz bardziej

0

@sergio5 adios odrazu tego lata nawet za marne parę mln . Pomału mam dość tego chciwego dzieciaka. Pożegnać żeby następni wiedzieli ze Joan nie pierdzieli się w tańcu

0

@ściah może i tak ale oni dużo wycinają a co z tego jak to rośnie 20 lat. Posądza ile ? Dużo. A wytną jeszcze więcej

2

@Bobo25 mysle ze tak szybko nie rosną jak wycinają

0

@Kengo super foto . Sam tak mówiłem ale od teraz postaram się właśnie mówić odwrotnie jak Tatuś

1

@Janas11224 zdobędą IO i Asensio będzie głównym rywalem Messiego o złotą piłkę

3

@Boniek10 a to Salzburg nie może przyjechać też ta na zgrupowanie? Mogą być nawet gdzieś w pobliżu i zagrają ze sobą

0

@FCBparasiempre ja spotkań Barcy b też nie oglądam a się orientuję bo czytam wszystkie wiadomości o Barcelonie

0

@Kamilos84 No raczej trudno żeby był na każdym .pokaz mi trenera ktory jest co kolejkę na kilku spotkaniach

0

@FCBparasiempre śledzisz losy Barcy czy tak z dupy poprostu pytasz i nie wiesz co się kompletnie dzieje dookoła?

1

@Kamilos84 o Ci chodzi ? Jest trenerem Polski i chwali siw że jeździ na mecze polskich drużyn

0

Mecz kobiet zambia Holandia. Kapitanka Zambii jakas Banda wygląda jak facet. Muszą ja sprawdzić.

0

@JoeBlack 5 zawsze dużo oczekiwan a później zawod

1

@neeed jak ten klub i jego herb

0

@Pawel13sz a teraz po polsku

12

@KrwawiaceoczyVEB obojętnie jak ktoś zrobi i poda pod nos

0

@CZaras teoretycznie tak zależy ile masz do pracy bo można iść z buta można rowerem więc nic nie tracisz

0

@kamiVeB najpiękniejsze chwile. Tysiące ludzi i darcie japy haha

1

@SaulGoodman i zużywasz swój prad ,swoją wodę itp itd a szef zaciera ręce. Takiego hu..... .Praca tylko w pracy . Dom to dom.

1

Laporta niech ściągnie Ronaldinho d Barcy . Końcówki przy dobrym wyniku by dał radę a ile by Barca zyskała magii

2

Po obu stronach barykady zdrajcy mniejszy i większy. Saviola i Figo.

0

@ptrx dla mnie rivaldo z 10 ponieważ od niego i kluiverta zacząłem tak na 100 procent oddawać swoje serducho dla Barcy

0

@FC1899Barca ciekawe który z dycha na plecach zagra

1

I już mi się to podoba . Dalej Nico bo choć mlody Ilaix w moich oczach był kimś super komu bardzo kibicowałem ostatnio trochę stracił przez te swoje fochy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?