Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yoli nie stać dlatego lepiej wystawić do sprzedania proste. Wypad tzn odejście z klubu czy za pieniądze czy za darmo nie ważne. Co on w tym wieku może powiedzieć że da z siebie wszystko? Stawiać na gościa który odejdzie? To lepiej już dawać szanse następnym młodym którzy chcą tu grać
8
@yoli ale jest prosta sprawa mogą dać max tyle i sobie agenciki mogą walczyć. Oferta Barcy jest taka maksymalna i koniec kropka. Nie podoba się to wypad
2
@Cochise kaliber 44 , Paktofonika, trzeci wymiar
0
@Cochise tak hymn Barcelony
1
@HighestInTheRoom @marcin62 @Rust_Cohle @Brashearr @MesQueUnClub96 @HarveySpecter @PatrychoO powiem wam tak . Trochę szatni piłkarskich przeszedłem i całkiem możliwe że ten gość poprostu był mega cwaniakiem i piłkarze mieli go dość więc go strasznie poniżyli. A moglobyc tak że po prostu byli to debile
0
@Amok97 ileż razy można pytać o to samo
0
@Majkel34 słaby, zapowiadał siw super a z każdą minuta pogrążał siw coraz bardziej
0
@sergio5 adios odrazu tego lata nawet za marne parę mln . Pomału mam dość tego chciwego dzieciaka. Pożegnać żeby następni wiedzieli ze Joan nie pierdzieli się w tańcu
0
@ściah może i tak ale oni dużo wycinają a co z tego jak to rośnie 20 lat. Posądza ile ? Dużo. A wytną jeszcze więcej
2
@Bobo25 mysle ze tak szybko nie rosną jak wycinają
0
@Kengo super foto . Sam tak mówiłem ale od teraz postaram się właśnie mówić odwrotnie jak Tatuś
1
@Janas11224 zdobędą IO i Asensio będzie głównym rywalem Messiego o złotą piłkę
3
@Boniek10 a to Salzburg nie może przyjechać też ta na zgrupowanie? Mogą być nawet gdzieś w pobliżu i zagrają ze sobą
0
@FCBparasiempre ja spotkań Barcy b też nie oglądam a się orientuję bo czytam wszystkie wiadomości o Barcelonie
0
@Kamilos84 No raczej trudno żeby był na każdym .pokaz mi trenera ktory jest co kolejkę na kilku spotkaniach
0
@FCBparasiempre śledzisz losy Barcy czy tak z dupy poprostu pytasz i nie wiesz co się kompletnie dzieje dookoła?
1
@Kamilos84 o Ci chodzi ? Jest trenerem Polski i chwali siw że jeździ na mecze polskich drużyn
0
Mecz kobiet zambia Holandia. Kapitanka Zambii jakas Banda wygląda jak facet. Muszą ja sprawdzić.
0
@JoeBlack 5 zawsze dużo oczekiwan a później zawod
1
@neeed jak ten klub i jego herb
0
@Pawel13sz a teraz po polsku
12
@KrwawiaceoczyVEB obojętnie jak ktoś zrobi i poda pod nos
0
@CZaras teoretycznie tak zależy ile masz do pracy bo można iść z buta można rowerem więc nic nie tracisz
0
@kamiVeB najpiękniejsze chwile. Tysiące ludzi i darcie japy haha
1
@SaulGoodman i zużywasz swój prad ,swoją wodę itp itd a szef zaciera ręce. Takiego hu..... .Praca tylko w pracy . Dom to dom.
1
Laporta niech ściągnie Ronaldinho d Barcy . Końcówki przy dobrym wyniku by dał radę a ile by Barca zyskała magii
2
Po obu stronach barykady zdrajcy mniejszy i większy. Saviola i Figo.
0
@ptrx dla mnie rivaldo z 10 ponieważ od niego i kluiverta zacząłem tak na 100 procent oddawać swoje serducho dla Barcy
0
@FC1899Barca ciekawe który z dycha na plecach zagra
1
I już mi się to podoba . Dalej Nico bo choć mlody Ilaix w moich oczach był kimś super komu bardzo kibicowałem ostatnio trochę stracił przez te swoje fochy .