11

Fenkiju Bartek za zostawienie klubu w takim stanie. Powinni go powiesić za jaja

1

@Yosemite zawodnicy z topu wszyscy ale trochę lipa bo Davids nigdy nie był lewym pomocnikiem

0

@xparix i co z tego że nie osiągnął wystarczy że dla nich grał u to mi wystarczy żeby mieć mieszane uczucia co do tego zawodnika.

0

@Herato nigdy w życiu, polegli niczym Żydzi w Oświęcimiu

0

@FC1899Barca tak wiecznie młodzi

1

Niby go lubię ale jak pomyślę ze poszedł do białych to nie na widzę go

2

@DonAndrzejos Juventus interesuje życia

0

@KimBassinger1 trochę nie realne to twoje marzenie to nie futbol manager

4

Lepiej było Dembele wyrzucić niż jego

1

@Pstryk Hiszpania Dania

3

@DonMatteo901 absolutnie nie dawać ją Lewandowskiemu

0

@Zip śmieszna nie śmieszna dużo lepsza niż super polska. Tak byłem za Ukraina ponieważ na tym euro zawsze kibicuje słabszym no może poza meczami Hiszpanii ( chociaż wczoraj mimo wszystko wolałem żeby karne wygrali szwajcarzy) No i dunczykom kibicuje z kim by nie grali za sprawą Schmaichela bo jakby nie patrzył lubiłem jego ojca i lubię kasper( mają polskie korzenie)

0

@Sulimo No lewy liczby też mial super

0

@CzarnyRycerz adolfska muzyka do dupy

1

@Dertinho var w takich sytuacjach powinien nawet działać po meczu I dać mu żółtą kartkę

0

@Mns21 pilka ręczna, koszykówka, siatkówka, trochę tenis,hokej, troszkę skoki narciarskie,

1

@kubix05 mam na strychu

0

@martin3131 kabaret to z tobą jest poczytaj dokładnie dlaczego kontrakt nie jest jeszcze podpisany. To nie FM że podpisujesz co chcesz i jak chcesz

0

@paweldunajecfcb jeżeli kolarką to poniżej godziny . Ja robiłem taki czas rowerem górskim i po lekkich wzniesieniach jeżdżąc 5 razy w roku rowerem . Ale wiesz każdy organizm jest inny @kuba1794 dużo lżej i szybciej poprzez cieniutkie oponki

0

@paweldunajecfcb eee kolarką to może być lepszy

2

@Pilka_jest_okragla nawet plachte ma adidasa

0

@marcin000019 tak potrzebny ale ja kupowałem po kilka biletów i był potrzebny jeden dowód na wszystkie bilety

0

@marcin000019 @NaFazieHitman kupisz bez problemu jeżeli nie jest to real Atletico itp, byłem i zawsze kupowałem w kasie w dniu meczu

0

@FC1899Barca może miszcz Polski spróbuje sprowadzić prawdziwego mistrza do siebie haha

1

@jeyx77x ale wy łykacie wszystko co napiszą. Przeczytaj co powiedział Laporta zanim zaczniesz stękać. Nie mogą podpisać przez finansowe fair play ale są dobrej myśli

0

@BART97 jak to ? Niemożliwe. Opowiedz mi bo się nie orientuje

3

@Fartlow wyjdź madrytczyku

0

@BorzyKrzys czyli kto? Dlaczego Sancho zmarnowany?

1

@doc nie wiadomo bo nie grał

1

@Kettger największy sukces by był jakbyś zniknął skoro masz takie podejście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?