Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Fenkiju Bartek za zostawienie klubu w takim stanie. Powinni go powiesić za jaja
1
@Yosemite zawodnicy z topu wszyscy ale trochę lipa bo Davids nigdy nie był lewym pomocnikiem
0
@xparix i co z tego że nie osiągnął wystarczy że dla nich grał u to mi wystarczy żeby mieć mieszane uczucia co do tego zawodnika.
0
@Herato nigdy w życiu, polegli niczym Żydzi w Oświęcimiu
0
@FC1899Barca tak wiecznie młodzi
1
Niby go lubię ale jak pomyślę ze poszedł do białych to nie na widzę go
2
@DonAndrzejos Juventus interesuje życia
0
@KimBassinger1 trochę nie realne to twoje marzenie to nie futbol manager
4
Lepiej było Dembele wyrzucić niż jego
1
@Pstryk Hiszpania Dania
3
@DonMatteo901 absolutnie nie dawać ją Lewandowskiemu
0
@Zip śmieszna nie śmieszna dużo lepsza niż super polska. Tak byłem za Ukraina ponieważ na tym euro zawsze kibicuje słabszym no może poza meczami Hiszpanii ( chociaż wczoraj mimo wszystko wolałem żeby karne wygrali szwajcarzy) No i dunczykom kibicuje z kim by nie grali za sprawą Schmaichela bo jakby nie patrzył lubiłem jego ojca i lubię kasper( mają polskie korzenie)
0
@Sulimo No lewy liczby też mial super
0
@CzarnyRycerz adolfska muzyka do dupy
1
@Dertinho var w takich sytuacjach powinien nawet działać po meczu I dać mu żółtą kartkę
0
@Mns21 pilka ręczna, koszykówka, siatkówka, trochę tenis,hokej, troszkę skoki narciarskie,
1
@kubix05 mam na strychu
0
@martin3131 kabaret to z tobą jest poczytaj dokładnie dlaczego kontrakt nie jest jeszcze podpisany. To nie FM że podpisujesz co chcesz i jak chcesz
0
@paweldunajecfcb jeżeli kolarką to poniżej godziny . Ja robiłem taki czas rowerem górskim i po lekkich wzniesieniach jeżdżąc 5 razy w roku rowerem . Ale wiesz każdy organizm jest inny @kuba1794 dużo lżej i szybciej poprzez cieniutkie oponki
0
@paweldunajecfcb eee kolarką to może być lepszy
2
@Pilka_jest_okragla nawet plachte ma adidasa
0
@marcin000019 tak potrzebny ale ja kupowałem po kilka biletów i był potrzebny jeden dowód na wszystkie bilety
0
@marcin000019 @NaFazieHitman kupisz bez problemu jeżeli nie jest to real Atletico itp, byłem i zawsze kupowałem w kasie w dniu meczu
0
@FC1899Barca może miszcz Polski spróbuje sprowadzić prawdziwego mistrza do siebie haha
1
@jeyx77x ale wy łykacie wszystko co napiszą. Przeczytaj co powiedział Laporta zanim zaczniesz stękać. Nie mogą podpisać przez finansowe fair play ale są dobrej myśli
0
@BART97 jak to ? Niemożliwe. Opowiedz mi bo się nie orientuje
3
@Fartlow wyjdź madrytczyku
0
@BorzyKrzys czyli kto? Dlaczego Sancho zmarnowany?
1
@doc nie wiadomo bo nie grał
1
@Kettger największy sukces by był jakbyś zniknął skoro masz takie podejście