Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FC1899Barca przyjadą do Polski już nie będą tacy cfani.
0
@Vebrol puknij się w łeb
0
@FC1899Barca durnota
1
@etobzyk ok.1gb
0
@KapiFCB nigdy w życiu męska gra przerwana akcja
1
@Gwyn możliwe napisałeś chlać do samego rana więc nasunęło mi się jedno
0
@Gwyn jak jadę za granicę na urlop to zachowuje się przyzwoicie żeby nie mówili źle o Polakach a u siebie w mieście zdarzało się ale nic w tym specjalnego .szczerze to wolę napić się w dzień i w nocy spać
0
@Gwyn chyba że ale i tak bez sensu
0
@Gwyn to jest żulerstwo i typowy Janusz na wakacjach
2
@Reden słowa kluczowe odnośnie alenii jakby się pokazał ale się nie pokazał bo był poprostu za słaby na ten klub i vidal robil zamieszanie stąd te bramki to wolę robić zamieszanie i strzelać bramki bo o to chodzi w piłce.
0
@Gwyn nie mów że chlejesz całą noc do 7 rano i wstajesz o 10 i znowu labamba i super się czujesz wypoczywasz
1
@Reden ale i tak jest dużo lepszym zawodnikiem niż alenia
0
@kaamil1910 No wiadomo jestem za tym żeby ani centa więcej nie dostał
1
@Gwyn powiem Ci super wakacje chlać w nocy i przesypiać cały dzień
0
@DonMatteo901 po pierwsze oni już się w życiu dorobili a mlody cały czas ciuła kasę pierwsze drugie są różni ludzie jak wijnaldum na przykład
0
@szkutnik91 i będzie taki wielki jak oni hahaha
0
@KimBassinger1 ja 85 a myślę że mam 20 lat max . Zresztą ja się nigdy nie zmienię
1
@Lionel_Messi10 od 15 grałem w fife i piłem piwko najpierw ze szwagrem później z kumplem
0
@AntekGriezmann basen kryty i można z ziomkami siw bawić
1
@bari_94 po piwo do sklepu na bank będą chodzić
4
@normasubiektywna nic na siłę nie chce dla mnie może odejść nawet za 10 mln na siłę nikogo nie będę trzymał. Psy na pieniążki to do Paryża poszedł razem z tymi swoimi agencikami
49
Co tu jest negocjować? Dziecko ma 18 lat a wymagania gwiazdy . Nie podoba sie oferta Barcy to wypad i tyle. Wystawić na listę i tyle.
0
@Marik1234 będzie więcej czasu żeby coś ogarnąć czemu nie rozwiązali bo to może ja powinienem być prezydentem haha
0
@Cochise nie będę może oryginalny. Nie wiem jak to jest i obym długo się o tum nie przekonał ale mam nadzieję że ta sytuacja sprawi że będziesz jeszcze mocniejszy niż jesteś. Trzymaj się.
1
@BXOD zrob sobie przerwę bo to oznacza że twój mozg jest przemęczony Barca
0
@Marik1234 a może grać za darmo rok? Lub za 1 euro a po roku klub zamiast 30 mln za sezon da mu 60 mln . Zobaczycie że tak będzie
0
@Criss18Barca robię ale akurat ich chwalę. Super goście i robotni. Ale na innej chali u mnie w zakładzie są I raczej narzekają na ludzi z UA
0
@KrzysiekM o widzę kolegę od siebie. U mnie w Nowej Rudzie leje i burza. A tu skąd?
0
@JordiElNino zdecydowanie tak
2
@Deviler że Tusk jest zły i złodziej