2

@FCBKasza jak upalnie u mnie same chmury

0

@xVENUMx Rossmann i perfumy dla dzieci najlepsze

3

@KSSniper nie ma to dla mnie znaczenia bo to nie nasz zawodnik haha

0

@Nazio87 zastanowiłem się. I co dalej?

0

Skąd oni tego komentatora wzięli. Niech nauczy się nazwisk.

0

@ElKamil wiadomo było że wygra bo postawiłem na Federera

0

@ElTomas ostatnio obejrzałem pierwszy raz gdzieś od roku i nic się nie zmieniło PO najgorsze same złodzieje a Tusk to menda a PiS jest najlepsze na świecie i wszyscy są super . Państwo pisowskie.jednym słowem zrobiłem rzadka kupę i to jest napewno wina Tuska

0

@kuz No w polskiej lidze to jeszcze chyba takiego gościa nie było więc się nie dziwię że gościa poniosło

0

A czy to nie jest ten Oscar Lopez co jakieś 20 lat temu pogrywał coś w Barcelonie lub jej rezerwach?

0

@Szakalaka12369 nie gadaj bo tiago i jorginho klasa sama w sobie

0

Ja bym Dembele i Griza oddał a wziął Oyarzabala

0

@Lisek Górnika w tym mała zasługa skoro półki już 10 lat temu mówił że przyjdzie do Górnika więc pewnie sam się zgłosił

0

@marcin62 noc jest od spania a nie od pracowania

0

@Kusco15 to teraz podaj statystyki z Europy? Taki sam obszar wyjdzie

3

Bo głupi nie są

0

@Bogan wystarczy złożyć ofertę w urzędzie pracy i zaraz kogoś wyślą

2

@Adek02 powiedzial Bartek kiedyś że pieniądze powinny biegać po boisku taki debil

0

@AlicjaFCB tak może być

0

Co nam z jego raportów jak jest cienki jak sik pajaka teraz. Strup jakich mało.

0

@KimBassinger1 dlaczego nie realne skoro chcieli go sprzedać?

0

@Bogan No wiem że o zwykłej pracy ale jest tylu chętnych do pracy także zawsze kogoś znajdziesz tak samo jak w piłce

0

@geass może być ale to właśnie pokazuje jaki to człowiek bez kompetencji był delikatnie mówiąc

0

@Bogan to zapłacę ale strupa się pozbędę ale nie mów że nikt u mnie nie chciałby pracować

0

@geass a na h... podpisywał kontrakty jak zawodnik miał 3 lata do końca kontraktu? Podwyżki bo zagrał 3 miesiące dobrze w piłkę i parę mln do góry.

0

@kkbarca on już nie zostanie on ewentualnie może do nas przyjść

7

Oglądałem dzisiaj wiadomości na TVP pierwszy raz gdzieś od pół roku. Poziom wiadomości tragiczny 90 % informacji to Tusk jest zły i jego PO. Powiem krótko państwo i tv pisowskie.

2

@Sysia11 No dobrowolnie cię zmusza haha

0

@Bogan wiem że muszę podać to powiem że jest mało pracy i nie stać mnie na utrzymanie pracownika . @MarioVeB! A czy ja powiedziałem że bez kar ? Zapłacą odszkodowanie i wypad z pracy .

4

@MarioVeB! Dlaczego nie można? Można. Z pracy te mogą cię zwolnić w trybie natychmiastowym podając jakikolwiek powód.

1

@Firestone przez swoją głupotę za dwa lata będzie sprzedawał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?