Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBKasza jak upalnie u mnie same chmury
0
@xVENUMx Rossmann i perfumy dla dzieci najlepsze
3
@KSSniper nie ma to dla mnie znaczenia bo to nie nasz zawodnik haha
0
@Nazio87 zastanowiłem się. I co dalej?
0
Skąd oni tego komentatora wzięli. Niech nauczy się nazwisk.
0
@ElKamil wiadomo było że wygra bo postawiłem na Federera
0
@ElTomas ostatnio obejrzałem pierwszy raz gdzieś od roku i nic się nie zmieniło PO najgorsze same złodzieje a Tusk to menda a PiS jest najlepsze na świecie i wszyscy są super . Państwo pisowskie.jednym słowem zrobiłem rzadka kupę i to jest napewno wina Tuska
0
@kuz No w polskiej lidze to jeszcze chyba takiego gościa nie było więc się nie dziwię że gościa poniosło
0
A czy to nie jest ten Oscar Lopez co jakieś 20 lat temu pogrywał coś w Barcelonie lub jej rezerwach?
0
@Szakalaka12369 nie gadaj bo tiago i jorginho klasa sama w sobie
0
Ja bym Dembele i Griza oddał a wziął Oyarzabala
0
@Lisek Górnika w tym mała zasługa skoro półki już 10 lat temu mówił że przyjdzie do Górnika więc pewnie sam się zgłosił
0
@marcin62 noc jest od spania a nie od pracowania
0
@Kusco15 to teraz podaj statystyki z Europy? Taki sam obszar wyjdzie
3
Bo głupi nie są
0
@Bogan wystarczy złożyć ofertę w urzędzie pracy i zaraz kogoś wyślą
2
@Adek02 powiedzial Bartek kiedyś że pieniądze powinny biegać po boisku taki debil
0
@AlicjaFCB tak może być
0
Co nam z jego raportów jak jest cienki jak sik pajaka teraz. Strup jakich mało.
0
@KimBassinger1 dlaczego nie realne skoro chcieli go sprzedać?
0
@Bogan No wiem że o zwykłej pracy ale jest tylu chętnych do pracy także zawsze kogoś znajdziesz tak samo jak w piłce
0
@geass może być ale to właśnie pokazuje jaki to człowiek bez kompetencji był delikatnie mówiąc
0
@Bogan to zapłacę ale strupa się pozbędę ale nie mów że nikt u mnie nie chciałby pracować
0
@geass a na h... podpisywał kontrakty jak zawodnik miał 3 lata do końca kontraktu? Podwyżki bo zagrał 3 miesiące dobrze w piłkę i parę mln do góry.
0
@kkbarca on już nie zostanie on ewentualnie może do nas przyjść
7
Oglądałem dzisiaj wiadomości na TVP pierwszy raz gdzieś od pół roku. Poziom wiadomości tragiczny 90 % informacji to Tusk jest zły i jego PO. Powiem krótko państwo i tv pisowskie.
2
@Sysia11 No dobrowolnie cię zmusza haha
0
@Bogan wiem że muszę podać to powiem że jest mało pracy i nie stać mnie na utrzymanie pracownika . @MarioVeB! A czy ja powiedziałem że bez kar ? Zapłacą odszkodowanie i wypad z pracy .
4
@MarioVeB! Dlaczego nie można? Można. Z pracy te mogą cię zwolnić w trybie natychmiastowym podając jakikolwiek powód.
1
@Firestone przez swoją głupotę za dwa lata będzie sprzedawał