3

@AlwaysBlaugrana demir i fati nowymi gwiazdami w przyszłości

0

@BarcaSupporter myślałem raczej o pełnych trybunach łzach w oczach że to ostatni raz jest widziany w koszulce Barcy a teraz to tylko serce pęka

2

@DonAndrzejos połączą dwa kluby w jeden

0

@filip73 od Messiego albo na allegro

7

Po co pisać o Messim skoro to już nie jest nasz zawodnik. Tylko nie piszcie ze z szacunku.

2

Mnie smuci to że nie podpisano kontraktu jeszcze w czerwcu i byłby w kadrze zespołu cały czas. A teraz są w dupie. Co w tym klubie się dzieje to ja już mam dość.

1

Jeżeli to prawda to ciekawi mnie jak to możliwe że w Paryżu będą mogli być piłkarze zarabiający tyle mln i FIFA czy UEFA nic na to nie powie

0

@Patry10 a że Messi to też kosmita to jest raczej bardzo prawdopodobne

1

@Patry10 ranlado ma 36 a dalej jest liderem więc takie 5 lat leos spokojnie może grać

0

@totalcrack przeczytałeś tekst do końca i ze zrozumieniem? Wydaje mi się że nie s po drugie skąd wiesz ze trener nie będzie chciał silnego pomocnika jeżeli cou zostanie?

0

@ChampionLW fajny jesteś

0

@okiemtypera_lucaxx95 a jak myślisz kogo posadzisz na ławce? Depaya? Messiego? Griezmana?

0

@Gappeq okej dziękuję za informację. Pozdrawiam

0

@Gappeq chyba tak ale niw jestem pewny na 100 procent

4

@Criss18Barca nie wolno grillować na balkonie

0

@barney21 już go wyjaśnili trenuje z grupą młodzieżową

0

@HypeR tym bardziej że nikt inny tam grał nie będzie bo nikogo innego nie mamy

7

@MarioVeB! Aż mnie kręci żeby Ci napisać coś głupiego ale się powstrzymam

1

@Tatazolwinia a ja bym dał tacie mamie siostrze bratu z tego co bym zarobił a nie robił z siebie głupka i pisał ile to cała rodzina dostaje od klubu.

0

@Tatazolwinia nie mam dlatego zajmuje się innymi. Ty jak podpisujesz umowę w pracy ( jeżeli masz już taki wiek bo możesz być jeszcze w podstawówce) to mamusia idzie z Tobą i dostaje kasę za to od twojego szefa?

1

A ile dostał wujek Alaby ? Śmieszne to jest płacenie rodzinie.

1

@AmigoBlancos ja tam też Liverpool lubię i tego nie kryje

9

@LatajacyHolender wolę na 2 lata Messiego niż dziecko które już jest pazerne i nie wiadomo jeszcze czy wogole będzie grał w półkę na godnym poziomie

0

@xVENUMx Ożujsko i Karlovacko leci

0

@ferdas_rawa a ilu odeszło? To są tylko wyjątki

0

@Litman proszę cię przestań pisać takie bzdety

0

@VenoM zdecydowanie do de jonga

3

@MateuszKrych z całym szacunku do Cou ale jego poziom jest słaby i nie stać nas na niego żeby mu tyle płacić a na dodatek w październiku przelać jeszcze 10 lub 20 mln na konto Liverpoolu

1

@dniel i myślisz sobie ze 2 liga niemiecka jest mocniejsza niż nasza ekstraklasa

0

@dawidor9 a czyją to jest decyzja że takich ma? Sam wybrał z rodzinką napewno . Jakby chciał tu zostać to by ich zmienił i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?