Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AlwaysBlaugrana demir i fati nowymi gwiazdami w przyszłości
0
@BarcaSupporter myślałem raczej o pełnych trybunach łzach w oczach że to ostatni raz jest widziany w koszulce Barcy a teraz to tylko serce pęka
2
@DonAndrzejos połączą dwa kluby w jeden
0
@filip73 od Messiego albo na allegro
7
Po co pisać o Messim skoro to już nie jest nasz zawodnik. Tylko nie piszcie ze z szacunku.
2
Mnie smuci to że nie podpisano kontraktu jeszcze w czerwcu i byłby w kadrze zespołu cały czas. A teraz są w dupie. Co w tym klubie się dzieje to ja już mam dość.
1
Jeżeli to prawda to ciekawi mnie jak to możliwe że w Paryżu będą mogli być piłkarze zarabiający tyle mln i FIFA czy UEFA nic na to nie powie
0
@Patry10 a że Messi to też kosmita to jest raczej bardzo prawdopodobne
1
@Patry10 ranlado ma 36 a dalej jest liderem więc takie 5 lat leos spokojnie może grać
0
@totalcrack przeczytałeś tekst do końca i ze zrozumieniem? Wydaje mi się że nie s po drugie skąd wiesz ze trener nie będzie chciał silnego pomocnika jeżeli cou zostanie?
0
@ChampionLW fajny jesteś
0
@okiemtypera_lucaxx95 a jak myślisz kogo posadzisz na ławce? Depaya? Messiego? Griezmana?
0
@Gappeq okej dziękuję za informację. Pozdrawiam
0
@Gappeq chyba tak ale niw jestem pewny na 100 procent
4
@Criss18Barca nie wolno grillować na balkonie
0
@barney21 już go wyjaśnili trenuje z grupą młodzieżową
0
@HypeR tym bardziej że nikt inny tam grał nie będzie bo nikogo innego nie mamy
7
@MarioVeB! Aż mnie kręci żeby Ci napisać coś głupiego ale się powstrzymam
1
@Tatazolwinia a ja bym dał tacie mamie siostrze bratu z tego co bym zarobił a nie robił z siebie głupka i pisał ile to cała rodzina dostaje od klubu.
0
@Tatazolwinia nie mam dlatego zajmuje się innymi. Ty jak podpisujesz umowę w pracy ( jeżeli masz już taki wiek bo możesz być jeszcze w podstawówce) to mamusia idzie z Tobą i dostaje kasę za to od twojego szefa?
1
A ile dostał wujek Alaby ? Śmieszne to jest płacenie rodzinie.
1
@AmigoBlancos ja tam też Liverpool lubię i tego nie kryje
9
@LatajacyHolender wolę na 2 lata Messiego niż dziecko które już jest pazerne i nie wiadomo jeszcze czy wogole będzie grał w półkę na godnym poziomie
0
@xVENUMx Ożujsko i Karlovacko leci
0
@ferdas_rawa a ilu odeszło? To są tylko wyjątki
0
@Litman proszę cię przestań pisać takie bzdety
0
@VenoM zdecydowanie do de jonga
3
@MateuszKrych z całym szacunku do Cou ale jego poziom jest słaby i nie stać nas na niego żeby mu tyle płacić a na dodatek w październiku przelać jeszcze 10 lub 20 mln na konto Liverpoolu
1
@dniel i myślisz sobie ze 2 liga niemiecka jest mocniejsza niż nasza ekstraklasa
0
@dawidor9 a czyją to jest decyzja że takich ma? Sam wybrał z rodzinką napewno . Jakby chciał tu zostać to by ich zmienił i tyle